Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Стаята на Айя Хейл Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Similar topics
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Стаята на Айя Хейл 2443510U
Специални приятели
Стаята на Айя Хейл 2444376y --------------------------- Стаята на Айя Хейл 2450868t
Чат

 

 Стаята на Айя Хейл

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 1:52 am

Спалнята
Стаята на Айя Хейл 4_10_612

Банята
Стаята на Айя Хейл 756_1112
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСря Юли 28, 2010 12:31 am

За първи път щях да покажа стаята си на някого. Чесно казано тя беше обзаведена точно като за жената, за която ме мислеше сестра ми - обкръжена от мъже. Нямаше диван и масичка, удобни да поканиш някого просто да пиете вино и да гледате филм. Имаше огромно и удобно легло, няколко кресла и малка масичка. Е, нищо де. Още по-забавно. Ще легнем на леглото и докато гледаме сълзливото филмче ще си направим един бой с възглавници.
-Добре дошла в моята скромна стаичка. - изсмях се аз закачливо.
-Надявам се да ти хареса. Мисля да се излегнем на леглото и така да гледаме филм. На рафта вдясно са филмите, ако не си харесаш нищо, лаптопа е на леглото може да дръпнеш нещичко.
-Банята е вляво, ако имаш нужда.
-Настанявай се удобно. Идвам след 5 минутки. Ще отскоча да взема нещо за ядене. Тук има вино и чаши. - намигнах и и се изстрелях, за да взема храна.
Върнете се в началото Go down
Корнелия Хейл
Учител по Астрономия
Корнелия Хейл


Posts : 60
Join date : 20.06.2010
Age : 29

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСря Юли 28, 2010 12:40 am

-Няма проблем отивай. - казах и отидох до рафта с филми. Започнах да разглеждам и изведнъж се сетих че изобщо не знаех какъв жанр филм иска да гледаме Айя.
-Не. Чакай! Какъв жанр да бъде филма? - попитах и се обърнах към Айя. Докато чаках отговора и доста филми ми хванаха окото но все пак трябваше да знам каво иска да гледаме.

Ех..никой не чете какво съм писала, а не искам да правя забележки, но няма как
Поправете си постоете, които са по-малки от 4-5 реда..моля!
Edit by: Катейша Бенетс


Последната промяна е направена от Корнелия Хейл на Чет Юли 29, 2010 1:23 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСря Юли 28, 2010 12:50 am

- Еми, не знам. Какво ти се гледа?
-Аз си мислех за романтична комедия или нещо такова. Но ако имаш други предпочитания нямам претенции. - усмихнах се и излязох.
Върнете се в началото Go down
Корнелия Хейл
Учител по Астрономия
Корнелия Хейл


Posts : 60
Join date : 20.06.2010
Age : 29

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСря Юли 28, 2010 4:31 pm

-Така. Да видим какво ще бъде. - замислено гледах различните филми и окото мипопадна на един от миналата година "Предложението" (The Proposal). Бях гледала този филм доста пъти но беше забавен и мислех сега да го гледаме ако Айя няма нищо против разбира се. Седнах на леглото и зачаках сестра ми да се върне.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeЧет Юли 29, 2010 12:17 am

Натоварена с една кошница пълна с най-различни плодове и чиния пълна с френски сирена и бисквитки, нахълтах в стаята и се загледах в сестра ми. Тя се беше умислила и държеше някакъв филм. Хвърлих един бърз поглед през стаята, за да преценя къде да оставя нещата за хапване. Малката масичка в стаята ми изглеждаше подходяща. Поставих нещата на масичката и седнах на леглото при сестра ми.
- Е, сестричке, дай да видя какво си избрала. - казах аз и надникнах любопитно да видя какво държи в ръцете си.
-Ооо, "Предложението" , харесва мииии! - взех филма и отидох да го пусна.
Пуснах филма, взех чиниите с храната и се стоварих на леглото. Усмихнах се на Корнелия. Личеше си, че и двете сме много щастливи, защото възстановяваме отношенията си. Стига размисли, филмът започва.
Върнете се в началото Go down
Корнелия Хейл
Учител по Астрономия
Корнелия Хейл


Posts : 60
Join date : 20.06.2010
Age : 29

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeЧет Юли 29, 2010 1:01 am

Айя пусна филма и двете се загледахме. Взех си бисквитка и погледнах към филма.
Имаше някаква много смешна сцена и аз започнах да се смея че чак паднах от леглото. Но за жалост мен нещо разсмееше ли ме не можех да спра.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeЧет Юли 29, 2010 3:02 am

Изведнъж както си гледахме филма, на една от комичните сцени, Корнелия избухна в силен и заразителен смях. Докато се усетя, тя вече беше паднала от леглото и се търкаляше по пода, превивайки се от смях. Станах и се опитах да и помогна да стане, но нейният сладък смях нямаше как да не се предаде и на мен. Вместо да я вдигна от земята, аз също паднах и започнах да се смея. Не знам колко време сме се смяли, сигурно поне 15-20 минути. Не помня от кога не съм се забавлявала така. След много усилия се успокоихме и аз осъзнах, че сме изпуснали доста от филма.
-Сестричке, от доста време не се бях смяла така. Но само да те информирам - изтървахме филма! - казах аз, опитвайки се да придам сериозна и разстроена нотка на гласа си.
Върнете се в началото Go down
Корнелия Хейл
Учител по Астрономия
Корнелия Хейл


Posts : 60
Join date : 20.06.2010
Age : 29

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeЧет Юли 29, 2010 5:25 am

-Ооо хайде Айя, много важно за филма винаги можем да го гледаме. - изплезих се сладко и я погледнах.
-Станала си много сериозна и леко скучна. - казах аз като си придадох смешно сериозен вид и се опитах да не се разсмея отново. В главата ми се заформи идея . Станах минах зад сестра си и взех една от възглавниците. Докато Айя се беше загледала някъде аз я ударих с една от възглавниците.
-Бой с възглавници. - казах аз и и се изплезих. Попринцип Айя беше по-сериозната от двете но около мен всеки се държеше като дете особено ние двете когато сме заедно.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeПет Юли 30, 2010 1:49 am

Как ще ме нарича скучна. Толкова бях шокирана, че се замислих над думите й. Както си се бях унесла в мисли за това дали съм скучна, усетих един здрав удар по главата. Толкова се ядосах на Корнелия, но когато се обърнах и видях искрената радост в погледа й просто нямаше как да не се засмея.
- Сега ще видиш ти! Ще видим кой е скучен! - казах аз и я погледнах с един дяволски поглед. Само ако знаеше какво бях замислила. Доколкото помня май сестричката ми има гъдел.

Върнете се в началото Go down
Корнелия Хейл
Учител по Астрономия
Корнелия Хейл


Posts : 60
Join date : 20.06.2010
Age : 29

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeПет Юли 30, 2010 3:41 am

Айя започна да ме гъделичка. Тя най добре знеше моите слабости а най голямата от тях беше гъделът ми.
-Айя! Айя спри. - казах аз смеейки се като луда.
-Айя молятеее... знам какво искаш! - казах аз и си поех въздух. Е поне се опитах.
-Ти не си скучна. - казах и затворих очи смеейки се.
-Сестричке ще умра от смях и ти ще си виновна! - казах така сякаш бях на 5 и с Айя си играехме на двора. Не че сега не беше нещо подобно.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeПет Авг 06, 2010 12:27 am

Беше забавно, не, всъщност беше изключително забавно да гледам сестра ми да се залива от смях. Чудех се колко време още да я тормозя. 5 или 10 минути и я оставям, все пак ми се помоли. Нооо все пак аз съм по-голямата сестра мога да си поиграя още мъничко. Ох, добре, преставам вече стана ми жал.
- Ох, добре, Корни спирам. Не че не ми е забавно ама като си преставя как те боли коремът. - казах аз и ме напуши смях.
- Сестричке, не те бях тормозила така от години. - казах аз и се засмях.
-Е, крайно време е за мир. Съгласна? - казах аз и я погледнах с един невинен ангелски поглед.
Върнете се в началото Go down
Корнелия Хейл
Учител по Астрономия
Корнелия Хейл


Posts : 60
Join date : 20.06.2010
Age : 29

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeПет Авг 06, 2010 3:51 pm

-Искаш мир? - учудено попитах аз и си сложих най-дяволската ми усмивка.
-До сега ме гъделичкаше а сега искаш мир? Няма да стане така. - взех една възглавница и започнах да я удрям докато се смеехме. От както Айя влезна в Дома на Ноща, не я бях виждала. Бяха изминали толкова години и тя вече не беше същата. Вечната разбивачка на сърца сега беше учител тук. Толкова ми липсваше и сега щяхме да се забавляваме както само двете можем.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 12:02 am

Толкова ми е весело с Корнелия. С времето се бях променила, бях станала по-зряла, по-сдържана. Зрялостта ми отива и на възрастта и на професията. Мисля обаче,че Корни ще върне част от мен, от онова момиче в миналото. Все пак като се замисли човек понякога не е зле да разпуснеш малко по-лудешки. И какво по разпускащо от бой с възглавници.
Поредният удар ме извади от унеса. Уви, май е станало доста късничко.
- Сестричке, не че искам да те гоня, ама май е доста късничко вече. - казах аз замислено.
- Нямаш ли часове утре? - казах аз и се замислих и за моите часове. Искаше ми се да обсъждам някоя книжка с учениците, няма значение коя само да има участие.
Върнете се в началото Go down
Корнелия Хейл
Учител по Астрономия
Корнелия Хейл


Posts : 60
Join date : 20.06.2010
Age : 29

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeНед Авг 08, 2010 6:10 pm

-Ъ? - въобще не зацепих когато Айя каза за часовете.
-О боже? Права си имам часове. - изплашено казах аз.
-А още нищо не съм приготвила. - допълних и станах от леглото.
-Трябва да проведа и един телефонен разговор. - казах и продължих.
-Чао Айя, ще се видим скоро надявам се. - прегърнах я и на бегом излезнах през вратата.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeНед Сеп 05, 2010 7:41 pm

Лежах си в леглото и размишлявах. Последната книга, която прочетох ме накара да се замисля над някои въпроси.
Често пъти хората знаят, че това, което правят е грешно, но нещо много дълбоко, нещо подсъзнателно ги подтиква да го сторят. Чудя се дали тогава възникват едни от най-големите грешки в живота на даден човек или тези действия в последствие се оказват правилни и разумни. Колко често хората се поддават на това въздействие? Дали такива действия могат да се окажат определящи за съдбата на даден човек? А, дали понякога не постъпваме така просто от инат? Подтикнати ли сме от желанието този път да направим обратното, неправилното? Въпроси, въпроси, един куп, а дали някои може да отговори, и дали ще е прав. Цял живот човек се учи, но винаги остават въпроси без отговор. Реших, че ще търся отговорите на моите въпроси.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeВто Ное 16, 2010 11:25 pm

Толкова ми беше странно да се озова отново с него насаме... Не се бяхме виждали от доста време и бях сигурна, че имаме доста да си кажем. Въпросът беше, че този път нямаше да са общи приказки, нямаше да седнем да гледаме филм или да започнем да флиртуваме. Той имаше да ми дава обяснение. И то по много въпроси.
Тялото ме болеше и едвам седях права. Отидох до хладилника, изкарах бутилка вино и плодове. Взех две чаши от рафта и ги поставих на малката масичка. Налях вино в чашите и му подадох неговата.
- Заповядай и наздраве - казах аз и му смигнах закачливо.
След това се излегнах на леглото. Надявам се да не заспа по време на разказа му.
- Е, скъпи, ще ми кажеш ли за какво става въпрос или мога да заспивам - казах и вдигнах вежди - Нека започнем с така приятната тема за Излиегс.
Върнете се в началото Go down
Inskin Klioоls
Син на Еребус и главен "Пазител"
Inskin Klioоls


Posts : 54
Join date : 09.11.2010

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeВто Ное 16, 2010 11:38 pm

Kакво изненадващо стечение на обстоятелствата, да си призная не очаквах толкова лесно отново да ме пусне в стаята си, макар и по друг повод, не че знаех за какво ме вика, но подозирах.
Въздъхнах уморено когато предположенията ми се оказаха прави и кожата ми настръхна.
Погледнах я учудено и за малко не изтървах чашата си....нима бе видяла нещо свързано с него...
- Какво знаеш за него!?
Попитах я аз леко притеснен от факта че е вероятно да е наясно с повече неща отколкото трябва.
Опитах се да се отпусна, ала ръцете ми не спираха да държах здраво кристалната чаша, заплашващи я всеки момент да се пропука на хиляди парченца.
Обикалях като луд из стаята, разглеждах я уж, но всъщност просто не ме свърташе на едно място, ако знаех че ще говорим точно за това...надали щях да дойда толкова доброволно.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeВто Ное 16, 2010 11:58 pm

Не му се говореше, не че не очаквах нещо такова. Но притеснението му беше осезаемо. Започна да обикаля стаята ми хаотично, уж разглеждаше нещо, но бях убедена, че ако не седях аз срещу него, той щеше да избяга през глава.
- Какво знаеш за него!?
Чудех се как да подходя, да му кажа нещата както ги видях или да почна да овъртам. Надявам се да ми има достатъчно доверие и да ми сподели какво се случва. Или поне малко от цялата история.
- Няма да те лъжа. Видях го и знам, че имате и сте имали много странни взаимоотношения. Искам да ми се довериш. Не можеш да се справиш с това сам. Пък и аз няма да те оставя. - казах аз и го погледах в очите
- Ще ми дадеш ли отговор на въпроса?
- И без да ми потрошаваш стаята, моля - подметнах аз.
Върнете се в началото Go down
Inskin Klioоls
Син на Еребус и главен "Пазител"
Inskin Klioоls


Posts : 54
Join date : 09.11.2010

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 12:30 am

Преглътнах тежко и си поставих за цел да се успокоя.
Нервничейки по този начин нямаше да се измъкна лесно.
Но факта че тя знаеше че сме имали някакви "взаимоотношения" леко ме стресна.
Макар....ох всичко бе тъй объркано, а аз самият не исках да си спомням нещата от преди повече от няколко години.
Не разбирах защо изобщо минало не желаеше да ни остави намира, защо трябваше да не преследва и измъчва постоянно, сякаш сме му направили нещо дори със самото си раждане.
- Ще се опитам.
Пошегувах се аз и седнах плавно до нея, облягайки глава назад.
Чашата все още стоеше в ръцете ми макар в легнало положение да ми бе трудно да задържа съдържанието вътре в нея.
- Има неща...които не бива да знаеш...Изглиес е..
Можех ли да й кажа...по дяволите не!
Щеше да ме помисли за изрод или за някой болен мозък, но поне можех да и споделя че той бе такъв...по-най-простия начин.
- Той е..пагубен.
Не знаех какво да очаквам...в повечето случаи при споменаването на тази дума вампирите не реагираха никак мило, макар вече да бяхме в примирие от 100 години...спомените за множеството убити просто не можеха така лесно да бъдат изтрити, специално на онези от нас които са били засегнати от войната.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 12:48 am

Седях и чаках да ми отговори. Секундите бяха минути, а минутите отминаваха бавно като часове. Усещах съмнението и притеснението, които бушуваха в него. Дали трябва да ми каже, дали може да ми се довери и дали изобщо е добре за мен. Бях сигурна, че това го измъчва. Почти се бях отчаяла, когато той заговори:
-Ще се опитам.
- Има неща...които не бива да знаеш...Изглиес е..
- Той е..пагубен.
След като изрече тези думи, замълча. Знаех колко му е трудно. Предполагам, че очаква да реагирам по много малоумен начин и да му кажа, че не му вярвам.
Но не беше така. Вярвах му и знаех истина още преди да ми я каже. Бях го видяла.
Истинско чувство на щастие и успокоение ме завладя, когато той ми каза. Има ми доверие.
- Да, знам. - казах аз и го хванах за ръка.
- Благодаря, че ми се довери - погледнах го в очите и видях колко е объркан и стреснат от всичко случило се досега.
- Предполагам, че не ти се говори, но все пак искам да те питам нещо.
- Каква е историята в миналото ви? Защо те преследва?
Върнете се в началото Go down
Inskin Klioоls
Син на Еребус и главен "Пазител"
Inskin Klioоls


Posts : 54
Join date : 09.11.2010

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 12:55 am

Тя знае..ох какво ли друго бе видяла, надали много, понеже виденията й бяха за бъдеще нали..следователно все още бях спасен, но не за дълго, не и докато ми задаваше въпроси на които трудно бих могъл да се измъкна, не обичах да лъжа, но как можех да й кажа...
- Нищо..просто вражда между видовете.
Казах аз и въздъхнах, в интерес на истината не я лъжех, но не това бе всичко.
- Айя, разбери ме, моля те....наистина не бих могъл да споделя, просто не ми се говори, той е минало в момента най-вероятно криещо се в някой ъгъл от слънцето.
Усмихнах се криво и повдигнах рамене, исках да говорим за нещо друго, защо изобщо трябваше да мисля само за него през цялото време.
Исках почивка, а и колкото и да ме смешно ми се спеше адски много, не се бях "хранил" от доста време, а да не говорим за спокоен сън, просто в момента повече приличах на ходещо зомби, отколкото на самия себе си.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 1:13 am

Не само ти си напрегнат... Седях и размишлявах и стигнах до извода, че е най-добре да спрем дотук за тази вечер. Все пак утрото е по-мъдро от вечерта.
Пък и като го погледах и го видях на какво прилича... Не исках да го карам да се чувства зле, още повече че не изглеждаше никак добре.
-Ще се погрижа за теб - казах аз и станах от леглото.
Взех и неговата чаша. Отидох до хладилника и освен вино, извадих и една бутилчица пълна с кехлибарена течност. Усетих как само от мисълта и започвам да се чувствам по-добре. Напълних чашите и се върнах в леглото.
- Това ще те накара да се почувстваш доста по-добре. - казах аз и му подадох чашата.
Изгълтах съдържанието на моята на един дъх. Повдигнах се и я оставих на нощното шкафче. Приближих се до него и го целунах по бузата. Исках просто да го успокоя и да го накарам живне малко.
- Изморена съм и ми се спи. Ако няма какво да си кажем повече тази вечер, предлагам да заспиваме.
- Остани при мен... ако искаш разбира се. - не бях сигурна, че е правилно, но бях убедена, че и двамата не искахме да оставаме сами... или поне аз не исках...
- В шкафа има дрехи и хавлия... ако решиш да преспиш тук.
- Отивам да си взема един душ, след две минути съм тук - казах аз, станах от леглото и изхвърчах в банята.
Върнете се в началото Go down
Inskin Klioоls
Син на Еребус и главен "Пазител"
Inskin Klioоls


Posts : 54
Join date : 09.11.2010

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 1:27 am

Толкова....лесно.
Леле това си бе чудо, очаквах часове тормоз и пак тормоз и..така, но ето виж ти, успях да се размина и най-вече с чаша кръв.
Хм...ако не бях толкова изморен щях до го помисля за намек, но да речем че за момента бях достатъчно "заспал" че и гола да се съблече пак ще седя и гледам като гръмнат без да сторя онова което принципно до сега няколко пъти да бях.
- Ще остана...
Казах аз замислен, гледайки към течността в ръцете ми, а само след секунди вече поставях чашата на плота облизвайки доволно устни.
Определено се чувствах хиляди пъти по-добре, но умората, психическата умора не искаше да ме напусне.
Спях да мисля за това и отидох до въпросния шкаф вадейки от там...хавлия, не мислех да спя с дрехи, никога не го правех..така де, исках да кажа че спя обикновено по боксерки.
Свалих с едно движение тениската си, а след това и дънките и седнах на леглото в очакване Айя да излезе.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 1:55 am

Обожавам начина, по който горещите капки вода се стичат по гърба ми. Как парата затопля всичко наоколо, а водата ме обгръща. Тялото ми се отпусна и усетих как се усмихвам. Но вече трябваше да излизам. Бях казала само 2 минути. Спрях душа с нежелание, облякох си хавлията и се върнах в стаята.
Не бях сигурна, че ще остане и се зарадвах, че го виждам седнал на леглото. Въпреки "вечерята" и двамата бяхме скапани. Отидох до шкафа и си избрах една широка и раздърпана пижама. Странното беше, че не ми пукаше как ще изглеждам. Познавахме се толкова добре и двамата знаехме, че нищо няма да се случи, поне не тази вечер. Имах нужда да легна и да заспа в прегръдките му.
- Радвам се, че остана - казах му аз усмихвайки се.
- Съжалявам, че не олицетворявам предтавата ти за секси, но точно в момента не ми пука изобщо.
Шашнатата физиономия, която той направи ме накара да избухна в смях. Започнах да се смея неудържимо. Май истерията и умората си казват думата. След няколко минути усилия, най-накрая спрях. Погледнах го невинно и се намърдах в леглото.
Загледах го очаквателно.
- Няма ли да ме гушнеш, де! - направих се на сърдита ученичка и прехапах устна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Айя Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Айя Хейл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Корнелия Хейл
» Кабинета на Корнелия Хейл
» Стаята на Лив Лорънс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Общежитията :: Учителското общежитие-
Идете на: