Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Пясъчния плац Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Пясъчния плац Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Пясъчния плац Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Пясъчния плац Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Пясъчния плац Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Пясъчния плац Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Пясъчния плац Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Пясъчния плац Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Пясъчния плац Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Пясъчния плац Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Пясъчния плац 2443510U
Специални приятели
Пясъчния плац 2444376y --------------------------- Пясъчния плац 2450868t
Чат

 

 Пясъчния плац

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Корнелия Хейл
Учител по Астрономия
Корнелия Хейл


Posts : 60
Join date : 20.06.2010
Age : 29

Пясъчния плац Empty
ПисанеЗаглавие: Пясъчния плац   Пясъчния плац Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 6:26 am

Пясъчния плац 2435973Q
Върнете се в началото Go down
Мамеха Шанг
Преподавател по Езда
Мамеха Шанг


Posts : 7
Join date : 03.11.2010
Age : 33
Location : София

Пясъчния плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пясъчния плац   Пясъчния плац Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 6:04 pm

Дойде време за първият ми час по езда. Реших, че ще бъде добре да проведа това занятие като общо за всички курсове, за да се запозная с учениците си и да разбера кой кон на кого принадлежи. Освен това трябваше да определя нивото на подготовка на всички, а страшно много мразя работата тип "едно по едно" и "на час по лъжичка".
Към оградата на плаца бях завързала един кафяв кон с бели грива и опашка. Бях го харесала за себе си и нямаше табелка в конюшнята, че е зает, но все още не му бях измислила име. Специално бях инструктирала учениците да дойдат без конете си. Имах нещо предвид. Бях облечена като авторитетна учителка по езда - с жокейски дрехи, дори каска и от онези малки камшици, които използвах само за украса към тоалета - макар че обичах да яздя малко по-неглиже. И ботуши ми стигаха, за да се чувствам добре на коня. Някога, преди 300 години, ми се налагаше да яздя по женски с рокля върху странно седло. В интерес на истината и до сега в свободното си време правя така, дали от носталгия, дали по навик. Виждам нещо аристократично в този начин на езда.
- Добър ден ученици! - обявих с най-силния си глас аз. - Аз съм новата ви учителка. Името ми е Мамеха Шанг и се радвам да се запознаем. Нека не губим повече време. Ще направим така: Всеки, който си има кон, да отиде към конюшните и да го вземе. Останалите да дойдат при мен, за да си поговорим.
Върнете се в началото Go down
 
Пясъчния плац
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Кабинетите :: Езда-
Идете на: