Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Езерото Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Езерото Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Езерото Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Езерото Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Езерото Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Езерото Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Езерото Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Езерото Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Езерото Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Езерото Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Езерото 2443510U
Специални приятели
Езерото 2444376y --------------------------- Езерото 2450868t
Чат

 

 Езерото

Go down 
+4
Оливия Лорънс
Ейприл Снап
Айша Блейд
Ник Дийн
8 posters
АвторСъобщение
Ник Дийн
Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя
Ник Дийн


Posts : 161
Join date : 10.04.2010
Age : 29

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото   Езерото Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 2:53 pm

То се намираше на един километър след гората, която беше в близост до училището. Учениците обичаха да плуват в него, защото плажът му беше божествен.

Езерото Seven_colors_lake2
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com
Айша Блейд
Учител по Митология; Владее елемента "Вода"
Айша Блейд


Posts : 48
Join date : 09.06.2010
Age : 28

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 2:12 pm

След часът по митология със четвъртокурсниците имах малко време, така че бях решила да поплувам малко. Времето беше страхотно. Ни най малкия ветрец,нито прекалено топло, нито прекалено студено. И водата беше божествена. Намазах се със слънцезащитен крем и влязох във водата. Бях си облякла новият банскиhttp://www.iptrademarkattorney.com/trademark-attorney-swimsuit-ipanema.jpg. Когато излязох от водата, реших да почета малко, преди отново да вляза във водата. Но по едно време клепачите ми натежаха.
- Ще подремя за пет минутки и затворих очи.
Върнете се в началото Go down
Ейприл Снап
Учител по Испански език
Ейприл Снап


Posts : 7
Join date : 14.07.2010
Age : 115

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 2:34 pm

Разхождах се бавно и спокойно.Във въздуха се носеше мирис на прясно окосена трева.Лекият полъх на вятърза галеше светлорусите ми коси.Пред мен се откри едно голямо езеро.Водата му беше тюркоаземо-зелена,чиста и спокойна.Огледах се.Нямаше никой наблизо.Бях сама.Обичах осамотението понякога.По този начин подреждах мислите си и си решавах проблемите.Седнах на тревата и се заиграх със зелените стръкчета.Мислех си как ли щеше да протече новата учебна година.Дали щях да имам проблеми с учениците или щях да се справя както обикновенно.Естествено ми трябваха някои разяснения,но общо взето ми беше ясно какво ще бъде.Изведнъж чух лек шум.Стоях спокойна на мястото си без дори да се помръдна.
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
Четвърти курс
Оливия Лорънс


Posts : 9
Join date : 09.07.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 10:49 pm

Излязох от сградата. Просто ходех ли ходех, нищо друго. Дори се опитвах да не мисля, защото не исках да се затормозявам излишно. В главата ми беше само "ляв, десен, ляв, десен" да не взема случайно да си объркам краката или да се спъна и да падна.
Отдръпнах един храст от пътя си и излязох до някакво езеро. Очите ми се приковаха към светло русите коси на момиче. Толкова познато, макар да не виждах гърба й.
В последствие нямаше как да не я позная пристъпих към нея и погледнах лицето й. В продължение на няколко секунди я гледах...гледах.
- Ейприл?
Върнете се в началото Go down
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 4:45 pm

С Изабел стигнахме до езерото. Беше доста красиво. Май и двамата нямахме бански. Е нищо. Ще скачаме с дрехи и после ще идем да се преоблечем при моите неща и при нейните момичета. Звучи тъпо. Е...нищо. Свикнал съм да звуча така. Аз започнах да тичам, когато бяхме на около три метра от водата и скочих във взерото. Първоначално водата ми се стори хладка, но след минутка се почувствах по-добре. Изабел още стоеше там. Аз се провикнах:
-Скачай! Водата е невероятна!
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 4:51 pm

Е, какво пък? С бански или с дрехи, то няма много разлика. Затичах се с всичка сила , изпищях и скочих във водата. Не беше толкова студена колкото си мислеха. Излязох на повърхността и изгладих косата си. Погледнах към Сенг и се усмихнах.
-Супер!-казах единствено
Да, беше ми забавно. Потопих се във водата и отворих очите си. Не се виждаше почти нищо, но стоях там за около половин минута . Не много. След това отново излязох на повърхността. Бях забравила да сваля гривните си около ръката си затова ги свалих и ги хвърлих на сушата, там където бях оставила и лаптопа си.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 9:06 pm

-Вярно е.-казах аз и се усмихнах.
Гмурнах се във водата. Успях малко трудно да фокусирам Изабел. Започнах да плувам към нея под вода. Когато стигнах лекичко подръпнах крака й. След това излязох на повъхността. Засмях се и й казах:
-Няма езерни чудовища. Бъди спокойна.
Съвсем случайно, ама съвсем случнайно влязох в главата й и чух мисъл ''Да, бе''. Отново се засмях. Нямаше да споделям тази умна и важна мисъл. След това отново влязох под водата и стигнах до дъното. Одарих си носа в един камък и веднага излязох, държейки носа си.
-Ударих си носа на дъното.-проплаках и се нацупих като малко дете, на което са му откраднали близалката.
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 9:30 pm

-Oy, дай да видя.-казах и се приближих до него се загрижен поглед. Докоснах носа му и установих, че му няма нищо.
-Добре си. Без травми.- казах след това и се усмихнах леко. Леле, досега е бях забелязала колко хубави са очите му, защото не съм била толкова близо до него. Това чу ли го? Все тая и без това вече настина не ме интересуваше дали чува мислите ми или не, защото дори и аз нарушавах някои от поставените граници за тази сила. Продължих да го гледам усмихната.Събрах косата си и след това я пуснах на лявото ми рамо.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeПон Юли 26, 2010 4:53 pm

Усмихнах се и казах:
-Радвам се, че съм наред.
Засмях се леко и погледнах Бела в очите. М..да..Наистина си беше хубавка. Очите й бяха нещо кафеникаво, не съм сигурен, защото не гледах какъв цвят са очите й. Не ме интересуваше. Така де, какво е значението какъв цвят са очите на някой? Пф...млъкни. Отново тези невероятни умни мисли. Когато откъснах поглед от нея се гмурнах. По дъното имаше различни камъчета и миди. Взех една мидичка и отново се върнах на повърхността. Подадох я на Изабел и казах:
-За теб.
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeПон Юли 26, 2010 6:27 pm

Усмихнах се. Когато злезе отново на повърхноста ми беше подарена мидичка. Колко хубаво.
-Благодаря. Много хубава е. - отблагодарих се и вдигнах погледа си към лицето на Сенг.
Да, определено не можех да откъсна погледа си от него, мислите си за него. Абе, абсолютно всичко свързоно с него ме преследваше навсякъде и винаги беше с мен.На всичкото отгоре дори сега продължавах да го гледам. Леле, имах чувството, че го гледах втренчено сякаш бях видяла нещо. но, всъщност се бях замислила и не бях видяла нищо. Нали? Сама ли си говоря? Аха...
-Да излезем за малко?-предложих и той ми кимна.
Тръгнах първо и след като излязох на брега седнах. Оправих мократа си коса и се обърнах към Сенг.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 5:24 pm

Излязох бавно от езерото. Макар да бях много мокър не се интересувах. После щях да се обляка. Седнах до Изабел и започнах да говоря:
-Ъм...чудех се дали би излязла на кино с един леко луд петокурсник, който познваш от скоро?-добре...поне не увъртах като лудите дето бяха ''Ходи ли ти се на кино? 'Щото аз ще ходя? Искаш ли да дойдеш с мен, за да ми правиш компания? Ъм...ако искаш, де''. Ако го бях казал щеше да прозвучи тъпо. Въздъхнах и погледнах очакващо Бела с големите си черни очи. Добре де, не са толкова големи, но аз ътябваше да си го помисля, като последния идиот на света.
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 5:30 pm

Усмихнах се леко изненадана от предложението за кина. Изненадана? Ъм...да май това беше точнта дума описваща ме сега.Не мислих много:
-Да, с удоволствие.-отговорих.
Продължих да го гледам в очите, но след това извърнах погледа си към езерото.Сега не мислех. Най-странното нещо в живота ми - да нямам никакви мисли в главата си,нещо, което се случваше доста рядко, но все пак се случваше.
-И не си луд!-допълних след кратко мълчание.-Ако ти си такъв за мен какво остава?-попитах след това и се засмях леко. Понеже под червената карирана блуза имах бях потник съблякох блузата. Захвърлих я върху лаптопа и отново се обърнах към езерото.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 5:37 pm

-Нямам си и представа.-засмях се.-Хм...Какво ще кажеш утре в кафето, да пийнем нещо и да идем на кино?-отново попитах и се усмихнах.
Изправих се и подадох ръка на Изабел, за да го направи и тя. Усмихнах се с онази мъжка усмивка, която според мен казва ''Знам, че съм страхотен, но се правя на скромен''. Не мислех, че съм толкова страхотен, но...
-Хайде да говорим по пътя.
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 5:46 pm

Хванах нежно ръката му и станах. Взех лаптопа и кизата си и двамата тръгнахме. Междувременно аз приех идеята му, която преди малко той изказа. Кафе, кино. Супер. Малко ми заприличваше на онези филми, които обпожавах.Почти винаги ставаше така и аз всъщност обожавах тези сцени. Всичко си ставаше последователно, сякаш сценария си беше еднакъв за всеки от тези филми. Като бях малка и тогава ги обичах затова майка ми ми се смееше, че исках да стане и в моя живот така. Може пък и да стане. Не, то вече ставаше. Или пък щеше. Да...както и да е.Тръгнахме да вървим бавнничко. както казваше майка ми - бавно и славно. какво му беше славното?А аз преди малко си мислех, че в главата ми няма и една мисъл.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 5:51 pm

Усмихнах се и казах:
-Май ще трябва да се разделим тук.
Взъдъхнах и допълних:
-Ще се видим утре.
Усмихнах се още по-мило, но не тръгнах по отклонението за момчешкото общежитие. Спрях да вървя и казах:
-Искаш ли да те изпратя до общежитието?-Предполагах, че ще тръгне там, защото и двамата бяхме мокри до кости.
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 5:54 pm

Не исках да бъда нахална, но не ми се и вървеше сама.
-Ъм...добре, ако нямаш друга работа.-отговорих и вдигнах рамене усмихнахта.Той само кимна и двамата тръгнахме на там. Сега в главата ми бяха дрехи. Колко налудничеви мисли. Можех да облеча дънки и блуза. Не...Клин и туника. Не...Леле, ех всеки да ми имаше проблемите!
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Ейдриън Джеймс
Новачеее
Ейдриън Джеймс


Posts : 9
Join date : 28.11.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:24 pm

Реших да изляза да побягам малко около училището. Облякох си едно черно развлечено долнище и бял прилепнал потник. Тръгнах и отначало просто се разхождах, за да огледам училището и околията. Настроих МР3-то на любимите ми хип-хоп парчета и тръгнах бавно да бягам около езерото. Спрях и се затанцувах на едно по-затънтено местенце. Като по-малък си вадех част от парите като участвах в улични битки. Нямам предвид боеве, а хип-хоп танци. Но след рязкото преобръщане на живота ми танцувам рядко и то единствено сам. В момента имах нужда от изкарване на енергията. Раздвижих се и започнах да си измислям някаква хореография.
Въпреки че бях унесен в ритъма на музиката, усетих нечий поглед вперен в гърба ми. Не исках да стряскам този зад мен, пък и не усещах заплаха, така че си свалих слушалките, обърнах се плавно и се усмихнах. Пред мен седеше едно много симпатично момиче.
- Здравей- поздравих аз и се загледах в нея.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 9:15 pm

Бавно си вървях из околията на училището и размишлявах над това което стана пред храма на Никс. Докато се разхождах чух някакъв шум. От начало се изплаших, но все пак се приближих към шума. Беше някакъв мъж. Най вероятно учител или син на Еребус. Той обаче танцуваше...хип-хоп!!! Напуши ме силен смях, но успях да се сдържа едвам, едвам. Вампирът явно ме усети защото се обърна. А аз повдигнах вежди. Поздравиме и ме ме погледна.
-Аха...здрасти... - казах провлачено аз за да не се разсмея. Това да видиш възрастен вампира да танцува беше... хмм... странно и доста рядко. Погледнах мъжът срещу мен. Той беше красив това не можеше да се отрече. Май му прекъснах танците.
-Съжалявам за прекъсването. - извиних се аз и го погледнах. Не беше в мой стил да се извинявам, но все пак...
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Джеймс
Новачеее
Ейдриън Джеймс


Posts : 9
Join date : 28.11.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 10:38 pm

Момичето ме поздрави и дори се извини, че ме е прекъснала. Не че правех кой знае какво. Тя беше по-скоро развеселена, отколкото смутена от това, което видя. Едва ли възрастните вампири си позволяват да се унижат така пред ученик. Но на мен не ми пука особено. Не се чувствам стар и скучен, а така все едно съм на 20. Продължих да си тананикам.
Усещах,че всеки момент ще се разсмее. И с право. Мъж с моята визия и телосложение, с работата, която върши, да се кълчи насред поляната. Като си го представих и мен ме напуши смях. Не се сдържах и дори се разсмях. Не го бях правил от много време.
- Мисля, че аз трябва да се извиня. Стана свидетел на нещо доста глупаво. - казах аз и все още смеейки се, пристъпих към нея и ѝ подадох ръка.
- Ейдриъм Джеймс, приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeСря Дек 08, 2010 2:24 am

Мъжът се разсмя. После дойде и се представи като протегна ръка към мен. Името му беше Ейдриън Джеймс.
-Селена Дюшан - представих се аз и поех ръката му.
-Ъъъ... вероятно си син на Еребус нали? - попитах аз защото ако беше учител трябваше поне да съм го виждала.
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Джеймс
Новачеее
Ейдриън Джеймс


Posts : 9
Join date : 28.11.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeСря Дек 08, 2010 3:16 am

- Да, син на Еребус съм. Но съм нов в училището, преди няколко дена пристигнах. - отговорих аз на въпроса на Селена. Така се казваше момичето.
- Ти си ученичка, нали, Селена? Кой курс си? - казах аз опитвайки се да завържа някакъв разговор.
- Извинявай, че разпитвам така. Просто се опитвам да създам някаква връзка с хората от училището. - казах смутено.
- Не искам да те притеснявам.
Да си син на Еребус не е само да се биеш и да се правиш на мъжкар, а също и да бъдеш джентълмен с жените и да не им досаждаш най-вече.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeСря Дек 08, 2010 9:08 pm

-Да ученичка съм в четвърти курс. - отговорих на въпроса на Ейдриън.
-И спокойно знам какво е да си нов така че не ме притесняваш. - добълних и се усмихнах. Дам очевидно защо не го бях виждала. Трябваше да се сетя, но умът ми бе зает с мисли за онова което стана пред храма на Никс. Кой или по-точно какво беше онова? Замислих се задълбочено, но така и не намерих отговор.
-Извинявай, че не питам нищо просто все пак си възрастен вампир а аз... ами да речем че не знам как точно да се държа пред вас (възрастните вампири). - обясних аз леко смутена от този факт.
-А и единствения възрастен вампир с който съм общувала е Висшата жрица, Инстина. - казах аз като след това млъкнах и се загледах във воина.
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Джеймс
Новачеее
Ейдриън Джеймс


Posts : 9
Join date : 28.11.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeСря Дек 08, 2010 10:17 pm

Не ми се беше случвало да има някой толкова притеснен в мое присъствие.
- Голяма работа, че съм възрастен вампир. Не ме обиждай, чувствам се стар. -казах аз и се засмях.
- Обичам да се забавлявам и не се държа много много като възрастен. Освен когато не се налага. Мисля, че го забеляза- напомних аз. Още се чувствам леко тъпо за случилото се с танците.
- С мен можеше да разговаряш като с приятел.
- Стига да искаш - допълних аз.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeПет Дек 10, 2010 3:27 am

Когато воина спомена момента от преди малко, аз се усмихан широко.
-Дам в този момент наистина си личеше колко си възрастен. - казах леко със сърказам и приятелска усмивка.
-А и естествено, че искам. Междудругото движенията ти бяха наистиа яки. - отбелязах аз, като се отпуснах малко...
Върнете се в началото Go down
Ейдриън Джеймс
Новачеее
Ейдриън Джеймс


Posts : 9
Join date : 28.11.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am

Радва ме факта, че момичето се отпусна. Убеден съм, че е наистина добра компания. Пък и ме изкефи факта,че е харесала движенията ми.
- Благодаря. Като по-млад - постарах се да натъртя максимално на млад и едвам сдържах смеха си - си изкарвах част от парите по този начин.
- Видя моето тайно хоби.Твой ред е да споделиш дали и ти имаш ?
-Не е задължително да е тайно - допълних и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Двор и околия :: Около училището-
Идете на: