Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Мостът - Page 2 Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Мостът - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Мостът - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Мостът - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Мостът - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Мостът - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Мостът - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Мостът - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Мостът - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Мостът - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Мостът - Page 2 2443510U
Специални приятели
Мостът - Page 2 2444376y --------------------------- Мостът - Page 2 2450868t
Чат

 

 Мостът

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ник Дийн
Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя
Ник Дийн


Posts : 161
Join date : 10.04.2010
Age : 29

Мостът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Мостът   Мостът - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 2:59 pm

First topic message reminder :

Всички обичаха да идват тук и да гледат малките рибки от него. Реката беше средна по големина и даваше нужното спокойствие. Мостът беше старинен и приятен.

Мостът - Page 2 DSC03901
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com

АвторСъобщение
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Мостът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Мостът - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 1:11 am

-Ъъм май не трябваше да питам. - казах аз с лека нотка на притеснение.
-Съжалявам. Помня как се чувствах аз тогава и не беше много лесно. - извиних се аз.
-Просто вече не ми пука за тях. Може би ти трябва да направиш същото. - отново казах аз.
-Не всъщност забрави това не е моя работа. - усмивката изчезна от лицето ми и се замени с изражение сякаш на ледена склуптора. Погледнах към луната, а после се загледах към гората пред нас. От както станах вампир зрението ми значително се подобри през ноща, макар и не чак толкова колкото на възрастните вампири.
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Третокурсничка; Подготвяна за Висша жрица
Сарафина Дюшан


Posts : 211
Join date : 08.06.2010
Age : 27
Location : The House of Night

Мостът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Мостът - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 1:38 am

Али се усмихна. Студената Дулсе се върна. Честно казано тя беше започнала да се притеснява за нея, особено след думите:
-Съжалявам. Помня как се чувствах аз тогава и не беше много лесно. - и последвалите след това. Алисън се страхуваше да не би обкованото и в лед сърце да бе започнало да се разтапя. За щастие, обаче, скоро лицето и пак придоби познатото хладно изражение и Али спря да се притеснява за нея.
Гневът и разочарованието от болезнените спомени за белязването и бяха отшумял и та пак беше онази спокойна и хладна личност, каквато се познаваше.
Нямаше намерение да прави повече опити да завърже разговор с Мария. "А и вече е време да тръгвам." - помисли си тя след като погледна сребристия циферблат на часовника си и успя да различи накъде сочат тънките черни стрелкички само на слабата лунна светлина. Тя се поизправи от позицията, в която беше седяла през последните няколко минути - подпряла лакти на парапета и леко приведена към тъмната бушуваща вода на метри под нея.
- Е, Дулсе, аз трябва да тръгвам - каза възможно най-мило Али. - Беше ми приятно да се запознаем - усмихна се. Не беше сегурна дали думите и съвпадат с интинските и чувства към момичето, но учтивостта преди всичко.
Алисън се завъртя на пети и с бодра крачка заслиза по съвсем лекото нанадолнище на моста, после все така енергично се скри в сенките на тъмната гора, откъдето бе дошла около половин час преди тов и тръгна към училището готова да закуси.
Времето вече не и се струваше така студено и неприветливо, както на идване, а гората - не така зловеща.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Мостът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Мостът - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:18 am

След като Алисън се сбогува с мен аз останах сама на моста. Да отново сама. Лека печална усмивка се появи на лицето ми. Няма значение. Седнах на перваза и точно когато се обръщах нещо скочи в ръцете ми. Тъкмо да изпищя и забелязах че това беше Рима.
-Боже Рима уплаши ме! - казах аз и я гушнах.
-Знаеш ли коте, можеш да ме предупреждаваш когато изскачаш така...от нищото. - казах аз и се усмихнах топло. Да само пред себе си и Рима се усмихвах сладко и топло. Скочих от парапета здраво държейки Рима в ръцете си. Оправих роклята си и бавно сякаш на забавен кадър се запътих към училището.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мостът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Мостът - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мостът
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Двор и околия :: Около училището-
Идете на: