Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Поляната - Page 3 Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Similar topics
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Поляната - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Поляната - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Поляната - Page 3 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Поляната - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Поляната - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Поляната - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Поляната - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Поляната - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Поляната - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Поляната - Page 3 2443510U
Специални приятели
Поляната - Page 3 2444376y --------------------------- Поляната - Page 3 2450868t
Чат

 

 Поляната

Go down 
+5
Изабел Кан Лу
Сенг-Хюн Лий
Корнелия Хейл
Джейдън Блейд
Ник Дийн
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Ник Дийн
Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя
Ник Дийн


Posts : 161
Join date : 10.04.2010
Age : 29

Поляната - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Поляната   Поляната - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 3:03 pm

First topic message reminder :

Едно от най-красивите места. На нея растяха такива цветя, че през ноща, когато луната грее цялата поляна почва да свети в сребристи цветове.

Поляната - Page 3 1
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com

АвторСъобщение
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Поляната - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 10, 2010 5:22 pm

-Аз съм Дулсе-Мария. - представих се аз след Бела.
-А ти си?- попитах я и я погледнах. Беше много красива. Имаше много дълга красива и руса коса, и много готин стил на обличане.
Върнете се в началото Go down
Ана-сан Кизуне
Пети курс
Ана-сан Кизуне


Posts : 76
Join date : 25.08.2010
Age : 27
Location : Iн тhe shиt

Поляната - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 10, 2010 9:45 pm

-Ами тя?-Ана посочи третото момиче,което още не се беше представило.-Изглежда уплашена,като зайче,което е видяло вълк.-те се засмяха,а Ана никога не се беше смяла така.Искрено и наистина забавно.
-Карай,остави я,аз съм Ана-сан,предполагам няма нужда от още формалности,нали?
Върнете се в началото Go down
http://animeshout.forumotion.com/forum.htm
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Поляната - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 10, 2010 10:21 pm

-Да, вероятно няма.-отговорих и се усмихнах леко.-Дебора, започна ли се с някой друг?-попитах я още един въпрос.
Май наистина си бях любопитен човек, на който възможностите му не стигаха единствено за въпросите и отговорите.Имах чувството, че се бяхме събрали като на седянка. Което леко ме разсмя, но се засмях...вътрешно, без никой да разбере.Така де...Ако и още някой дойдеше, то направо вече можехме да правим тържество за учебната година.
След тази мисъл се огледах. Нямаше никой или поне аз не виждах, не винаги забелязвах всичко. Отново обърнах погледа си към Дебора.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Поляната - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 13, 2010 4:11 pm

Замислих се за момент.
-Ъм...аз, аз ще тръгвам.-казах за да се измъкна. Исках да се разходя някъде другаде, вероятно на малко тишина, без странни погледи. Всъщност, колкото и странно да звучеше, ми се смееше, ама много. Не знам. За мен смеха очевидно се бе превърнал в наркотик. Сякаш имах нужда от него.
Завъртях се на токовете си и тръгнах нанякъде. Сетих се къде исках да отида.
Запътих се към място леко подскачайки, поне доколкото можеше с токове.


П.С. Съжалявам, че пиша повторно.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Поляната - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 15, 2010 4:07 pm

-До скоро Бела. - помахах и аз и се обърнах към другите две момичета. Така като ги гледах пред мен, можех да кажа цял куп разлики между тях макар и да не ги познавах. Ана беше отворена, груба и носеше доста...ъмм да кажем готини дрехи за разлика от Дебора, която беше притеснена, объркана и все такива неща. Отворих телефона си и погледнах часа, беше към 18:00ч. след обяд. Бяхме излезнали защото беше мрачно, но приятно. Реших че вече е време да си тръгвам.
-Е момичета, и аз тръгвам, но се надявам да се видим скоро. - казах им аз и се обърнах като прекрасно знаех че няма да се прибера в стаята си веднага.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поляната
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Поляната

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Двор и околия :: Около училището-
Идете на: