Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Кафе-сладкарницата - Page 2 Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Кафе-сладкарницата - Page 2 2443510U
Специални приятели
Кафе-сладкарницата - Page 2 2444376y --------------------------- Кафе-сладкарницата - Page 2 2450868t
Чат

 

 Кафе-сладкарницата

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ник Дийн
Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя
Ник Дийн


Posts : 161
Join date : 10.04.2010
Age : 29

Кафе-сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Кафе-сладкарницата   Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 3:04 pm

First topic message reminder :

Тя се намираше в началото на града. Много вампири от училището идваха тук, като се гримираха така, че да не ги разпознаят.
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com

АвторСъобщение
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Кафе-сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе-сладкарницата   Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 1:31 am

Изведнъж станах, при което той се учуди. Взех чантата си и казах:
-Извинявай, идвам след малко.
Тръгнах към дамската тоалетна и след това се подпрях на мивката, гледайки в огледалото. След 2-3 секунди сериозност започнах да поскачам като полудяла. И само аз си знаех защо. Спрях се. Ами ако разбере, че бях влязла в главата му? Олеле, голяма нахалница съм. Не че бях чула много, но все пак. 'Досадница такава!Ти имаш ли мярка, Изабел?! Не, не! Как можа?'помислих си и се ударих силно по главата. 'Ау' изохках на ум. Това си беше чисто нахалстово, но само ако Сенг знаеше, че изпитвах същото към него. Защо не го признавахме? Може би просто искахме да се докажем пред другия за достатъчно дълго време.А дали не се страхувахме от собствените си чувства?А вероятно можеше и никога да не разберем. Навсякъде, а както казваха някои , имаше неписано правило, че момчето правеше първата стъпка, но защо не и момичето? А каква ли точно би трябвало да бъде тя? Може би изразена с думи?
Толкова много въпроси ми се въртяха из главата. А аз просто стоях и гледах неуверено в огледалото.Не, не бях такава. Бях силна, но не и сега. Бях смела, но не и сега. Бях една, а сега съм съвсем друга.
Наведох главата си и въздъхнах.'Не, не ме е страх от чувствата си, но просто...' започнах отново да си мисля, опитвайки се да разсъждавам добре.'Може би просто чакам подходящ случай, но дори и да го намеря ще си глътна езика и какво, дума няма да мога да кажа!Какво ми става?Хайде, Изабел, помисли!'. О, я стига. Само с мислене не става нищо. Стоп! Пускам се по течението и каквото стане, стане...Не, не исках да чакам така....
-Млък!-казах силно на себе си в огледалото или по-точно на главата си.Завъртях се един път и взех чантата си. Излязох и след малко се озовах на масата. Седнах и се усмихнах сладко. Оставих чантата си отново до мен и се облегнах.Не мислех, не бях в ничия глава, не и повече. Просто така.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Кафе-сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе-сладкарницата   Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 8:24 pm

След като Изабел отид до тоалетната аз започнах да дишам дълбоко за успокоение. В главата ми беше само ''дишай, издишай, дишай, издишай''. Посъбрах някои погледи, които ме гледах странно. Не ми пука за тях. Не ми пука за нищо. Може би че трябва все пак да издишам отново. Ето! Дори забравям как се диша. Трагедия. Добре...дръж се все едно не ти пука. Добре...само бъде спокоен. Не пищи. Дръж се съвсем нормално. И не забравяй да дишаш. Дръж се спокойно. Тя просто отиде до тоалетната, това е. Няма нищо. Най-много да излезе през прозореца в тоалетната. Не...изкарай тези мисли от главата си. Пък и тя се връща. Така...дръж се все едно не ти пука. Спокойно. Изабел седна на стола си и прекрати мисловната ми тирада.
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Кафе-сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе-сладкарницата   Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 12:36 am

-Добре си, нали?-попитах, а той ми кимна и се усмихна. Няколко човека гледаха странно към него, но аз само завъртях очи и отново прехвърлих погледа си върху Сенг.Изправих се.-Ммм...-подпрях главата си на едната си ръка, а другата приближих до тази на Сенг, която беше поставил посредата на масата, пред себе си. Да, лудост, но аз вече не мислех, действах. Не ства само с акъл, трябва и действане . Говоря измишльотини.-Мисля, че твоята лудост е заразна. Сериозно. От луда, сега съм откачена...-казах малко по-тихо от обикновено. Пръстът ми премина през показалеца му, а после стигна и до горната част на дланта. Не вдигнах очите си, може би ме беше страх от изражението му от това, което сега вършех. Права бях, по откачена съм от всякога, знаех защо. Бях луда, но не обикновено луда, а по друг начин. Има ли такова нещо? Ето отново говорех глупости.

Поправено
By:Дулсе-Мария
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Кафе-сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе-сладкарницата   Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 2:39 am

Е...от това няма как да останеш с грешно впечатление. Добре...само спокойно. Чакай, чакай. Не...спокойно. Не прави нищо. Изведнъж леко сведох глава за да мога ясно да я виждам. Погледнах я и....''Не, не, не! Не прави нищо! Недей! Не!'' говорех си подобни неща на ум докато бавно приближавах лицето си към нейното. Не исках да го правя. Поне не сега. Но волята на човека живеещ за мига беше по-силна от разума в мен. Леко наклоних глава, затворих очи и...Всичко ми притъмня. Вече нищо не съществуваше. Целунах я нежно и отлепих устните си от нейните. По мислите й четях, че беше приятно изненадана. Значи все пак съм останал с вярно впечатление.
-Така ли? Е...щом лудостта ми е заразна значи и двамата сме луди по теб.


Поправено
By:Дулсе-Мария
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Кафе-сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе-сладкарницата   Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 3:03 am

-Хм...вероятно.А може би и по теб.-допълних после и прехапах устните си.Отвън бях спокойна, но ако някой погледнеше емоциите ми, щеше да види лудо момиче, подскачащо и танцуващо. Обезумяла работа. Както и това, което направих само след минута от случилото се. И аз го целунах. Наистина не се сдържах. Беше ужасно сладостно усещане, че да се приживее само един път. Стиснах ръката му и се усмихнах.-Да...лудостта е откачено нещо,болест и очевидно се разболяхме. Важното е,че не се умира от нея, но се оставят тежки травми.-започнах да бърборя небивалици.-Говоря глупости нали?-попитах накрая.Наистина не знаех какво да кажа, но очевидно устата ми си работеше съвсем сама.

Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Кафе-сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе-сладкарницата   Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 6:41 pm

-Говориш сладки глупости.-казах аз.
Погледнах я добре за да се успокоя. Така де...имам предвид, за да я видя. ''Йей! Йей! Йей!'' още се въртеше в главата ми.
-Е...щом сме откачени значи май сме малко опасни. Или не?
Говерех тъпотий, но на кого му пука? Все пак...ами...на кой му пука? Няма значение. Радвах се и то много! Много ли казах? Не..аз се радвах ужасно, прекалено, мегахипергига много. Няма значение. Само преди няколко дни беше срамежливо момиче, което казваше, че има ужасен характер, а сега в нея виждах уверена и красива жена. Или по точно мое...гадже?
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Кафе-сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе-сладкарницата   Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 7:06 pm

-Много опасни!-казах с престорена сериозност.-Но сме опасни само за себе си.-продължих след това и кимнах леко. Извадих пет долара на масата и станах. Хванах ръката му и той стана, след което тръгнахме да излизаме.-Ако останем още ще закъснеем за филма, а не съм гледала кино от месеци.-обявих после и се разсмях.Прокарах пръсти през косата си и обърнах погледа си към Сенг. Имах чувството, че сърцдето ми ще изскочи и леко ще тупне на пода, но все пак се надявах да не стане така.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Кафе-сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе-сладкарницата   Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 7:33 pm

След като Изабел остави 5 долара, аз също извадих и ги сложих на масата.
-Ами хайде тогава.
Усмихнах се. Хванах я за ръка и преди да тръгнем я целунах и й прошепнах тихичко в ухото ''Обичам те''. Двамата излязохме и се запътихме към киното.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафе-сладкарницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе-сладкарницата   Кафе-сладкарницата - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафе-сладкарницата
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Двор и околия :: Тулса-
Идете на: