Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Паркът Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Паркът Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Паркът Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Паркът Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Паркът Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Паркът Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Паркът Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Паркът Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Паркът Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Паркът Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Паркът 2443510U
Специални приятели
Паркът 2444376y --------------------------- Паркът 2450868t
Чат

 

 Паркът

Go down 
+2
Инстина Калиопе Стинкс
Ник Дийн
6 posters
АвторСъобщение
Ник Дийн
Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя
Ник Дийн


Posts : 161
Join date : 10.04.2010
Age : 29

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Паркът   Паркът Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 3:08 pm

Той беше огромен и пълен със зеленина. Имаше множество пейки и фонтани.
Паркът Park%20skaters
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 12:19 am

Днес се оказа че имам свободно време и следователно мога да се разходя, затова след края на часовете, се преоблякох и излязох из Тулса. Липсата на будни хора по това време на нощта ми подейства успокояващо и аз спокойно можех да седна на една от многото празни пейки в парка. Загледах се в буйната струя вода излизаща от най-близкия фунтан. Признавам беше приказно и красотата на това място така ме бе обаяла, че се стреснах когато чух нещо. Обърнах се спокойно и на дървото над мен видях един бухал, наистина мистериозна птица, така загледана в него и той в мен, времето минаваше.
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 2:29 am

Докато се разхождах из Тулса реших да минапрез парка. Минавах покрай дърветата когато видях някой да седи на една пейка. Приближих се малко и се оказа Висшата жрица.
-Добър вечер жрице. - казах аз малко притеснено и отправих поздрава на вампирите към нея юмрук на сърцето.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 2:35 am

Усмихнах се когато едно момиче, новак се доближи до мен и отдаде почит.
-Здравей мила- казах аз с тих и дружелубен глас
-Какво те води тук?- въпроса по-скоро бе зададен машинално отколкото от любопотсво, учениците от Дома добре знаеха че спокойно могат да излизат извън училището.
Загледах момичете, казваше се Дулсе-Мария, помнех всеки ученик, дори тези на които не бях ментор.
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 2:54 am

Жрицата ме попита какво правя тук.
- Разглеждах града и ходих по магазините. - отговорих и аз.
- А Вие какво правите тук жрице. - край! Сега тотално се изложих.Притесних се и направих опит да се усмихна но усмивката ми вместо нормална беше по-скоро притеснителна.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 3:03 am

Повдигнах въпросително вежда, такъв въпрос не бях получава от новак никога, до сега. Засмях се звънко и се дръпнах леко да направя място на момичето, за да седне.
-Реших че е добре да подишам чист въздух- усмихнах се
-Не се притеснявай от това което попита, не искам да се тормозите когато говорите с мен извън училището, все пак тук а и там дори всички сме равни- казах аз нежно
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 3:08 am

Жрицата ми направи място да седна и аз го направих.След думите и малко се отпуснах и казах тихо.
- Така е! - наистина бяхме равни макар и когато живеех със семейството си да не подкрепях това твърдение. За миг се натъжих и се запитах дали сега си мислят за мен и дали им липсвам.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 3:14 am

Забелязах натъженото лице на Дулсе-Мария, веднага усетих неиното страдание, или по-точно се досетих какво е
- Страдаш за радителите или мислиш какво правят сега, дали ги интересуваш, или за тях си се превърнала в чудовище- казах аз и леко докоснах рамото на момичето
- Не зам какво точно те мъчи, но зхай че можеш спокойно да споделиш с мен- усмихнах й се топло, бях свикнала да гледам как новаците се терзаят по различни въпро с миналото, дори ясно помнех своито собствени проблеми, когато бях ученичка
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 3:24 am

Усетих ръката на Жрицата на рамото ми. Слет това тя ми каза че мога да и споделя всичко .
-Ами... - започнах аз несигурно. - Родителите ми ме научиха да не се интересувам от никой само от собствените си интереси.Точно както самите те. - преглътнах тежко и продължих. - Те никога не са се държали като родители с мен.Дори когато ме белязаха те не си мръднаха пръста за мен просто...просто ме погледнаха с отвращение.За мен белязването беше като спасително въже което поех и загърбих всичко зад себе си. И въпреки държанието им към мен аз ги обичам. - не можах да се сдържа тихо заплаках.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 3:32 am

Това беше наистина тъжно, но се радвах че не е по-зле
- Спокойни, мила...всичко е наред и бъди сигурна че и те те обичат, просто не занят как да ти го покажат- взех ръката на момичето и я сложих между моите, за да я успокоя
- Не плачи- тихо й казах и разтърках ръката й
- Ако наистина са такива каквито ги описта, то тогава и на тях им е трудно. За някои хора все още е срамно детето им да бъде белязано, но това не е променило чувствата им като родители.
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 3:39 am

Това което каза жрицата имаше смисъл. Не бях нито първата нито последната на която родителите и ще се отвратят от нея ако видят че е белязана. Да си в прегръдките на висшата жрица беше толкова успокояващо.
-Благодаря-прошепнах тихо. На малко хора позволявах да видят какво се крие под безизразното ми лице. А там беше едно много чувствително момиче което искаше да бъде обичано и уважавано от семейството си. Надигнах глава и се усмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 3:44 am

Погалих с ръка лице то момиче и отвърнах на усмивката й
- Не се притеснявай да изразиш истинските си чувства, това винаги помага- порължавах да й се усмихвам, но отпуснах ръка върхо берата си и загледах луната
- Трябва да си искрена с другите и то не само, за да са и те искрени с теб, а и за да можеш да бъдеш искрена със себе си- погледнах към момичето отново, изглежда се интересуваше от думите ми
- Това ще го разбереш сама, много скоро.
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeПет Сеп 24, 2010 1:21 am

Когато стигнах парка се огледах на около. Нямаше никой и беше тихо и спокойно, маар че нямаше да откажа и компания. Седнах на една пейка срещу красивия и стариннен фонтан и се загледах във красиво падащата на малки струики вода, която блестеше като краистал на лунната светлина. Надявах се с мен да имаше някой със който да си поговоря, но уви не срещнах никой по пътя за на сам, а и тук беше пусто. Извадих джобното си огледалце и си оправих косата която днес бях решила да вържа високо на опашка. Това че беше тъмно не ми пречеше въобще. Все пак бях вампир... е не точно, но щях да стана след две години ако преминех през промяната. Болната дума на всеки вампир нова тук. Е с времето се свикваше. Докато се оправях с високо вдигнато горе огледалце и с полу неприятни мисли, в огледалцето видях някой да се приближава. Не можах да преценя дали идва при мен или просто се разхожда, за това не реагирах по никакъв начин спрямо въпросния или въпросната. Бързо прибрах огледалцето в джоба си. И отново се загледах във фонтана.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Новачеее
Катрин Пиърс


Posts : 10
Join date : 22.09.2010
Location : Мистик Фолс - Ню Йорк - Варна

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 2:22 am

Реших да се поразходя малко,за да опозная района. Все пак бях още нова тук. Пристигнах преди 2 дена. Не познавах никого. Отидох в парка. Беше пусто. Изведнъж видях силует и реших да тръгна към него. Приближих се и видях, че това е младо челвенокосо и красиво момиче. Реших да се запозная с нея - току виж сме станали приятелки. Отидох до нея и казах
-Здравей! Аз съм Катрин. Какво правиш тук?
ІЗдравей.Казвам се Дулсе.Излязах на разходка
-Така ли? Аз също.Все още не мога много да се ориентирам. Преместих се преди два дена от Ню Йорк.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 7:01 pm

След като двете с Катрин се запознахме, се мръднах малко в ляво и и направих място до мен. След няколко минути на мълчание реших да подхвана някаква безмислена тема.
-Кой курс си? - попитах вече обърнала глава към красивата брюнетка до мен.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс
Новачеее
Катрин Пиърс


Posts : 10
Join date : 22.09.2010
Location : Мистик Фолс - Ню Йорк - Варна

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 10:14 pm

С малко притеснен глас й отвърнах
-Новаче съм още
- А ти - погледнах прелестната Дулсе
-Четвърти курс съм.
-Значи скоро завършваш. А след това какво смяташ да правиш? Тук ли ще останеш?
Загледах се в нея и почаках да ми отговори. Беше се замислила
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeСъб Сеп 25, 2010 10:42 pm

-Честно казано не мисля да остана тук. - отвърнах на въпроса и.
-По скоро ще пея. Вече съм била известна и няма да ми бъде особено трудно да се върна на сцената. - вече извън мислите си казах аз.
-Е, аз трябва да тръгвам Катрин. До скоро. - помахах и аз и тръгнах към момичешкото общежитие.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 1:26 am

След такова "приятно" събуждане си организирах наистина страхотен ден. Минах през козметик, маникюр, педикюр и фризьор. Освен това си купих нова рокля и обувки. Какво повече може да иска една жена в този момент. Докато се разхождах, реших да поседна на една пейка. Времето е прекрасно. Ще поседя малко навън и ще тръгна към ресторанта. Имам нужда от едно питие и нещо хранително за вечеря. Жалко, че ще съм сама. Не, че не мога да си намеря мъж, но не е там въпроса. Иска ми се той да ме намери... и да не е кретен като всички останали....
Върнете се в началото Go down
Излиегс
Princeps of the clade
Излиегс


Posts : 9
Join date : 13.11.2010

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 4:38 am


Тялото му, тъй силно и внушаващо страх, обикаляше хаотично.
Мислите му се кръстосваха между желанията за унищожение и тези на капчица разсъдък.
След прекарания цял ден, скрит в най-тъмната дупка на земята, сега не нуждаеше от малко въздух, макар да не умираше от желание отново да бъде изправен пред изкушението.
Следеше го, по-точно бе усетил къде се намира, да го открие в интерес на истината никога не е представлявало затруднение, напротив, бе като да търсиш любимия си стих от кратка стихосбирка, но не точно така се чувстваше всеки път когато се налагаше.
Дръзкия му се смях се разля наоколо щом Инскин избяга като паленце, опитващ се да предпази въпросната си любима, игнорирайки го напълно, макар мъжа да бе сигурен че го е почувствал.
Това го раздразни допълнително, ала днес не искаше, този път щеше да си почине, да загърби преследването, а и две от момичета вчера му бяха “хванали окото”, изглежда не само на него, след като вампира прекара ноща с едната, а другата я гледаше така странно.
Пагубния въздъхна при мисълта защо точно се случва всичко това и какво по-точно бе успяло да привлече двамата мъже за пореден път към един и същи обект на светлите им чувства.
Спря се в парка, пътя до тук му се бе сторил като мъгла, а и бе доста досадно докато разбере къде точно иска вампирката да отиде, след като бе обиколила хиляда места.
Застана на сантиметри от нея, гледайки я любопитно,изучавайки внимателно извивките на лицето и тялото й, наместа тъй подобно....
Този път не бе способен да се въздържи, позволи си волността да заговори с тих и все пак властен и надменен глас.
- Тази вечер луната блести по-силно от преди, спомням си годините когато озаряваше всичко дори по-ярко и приятно.
Усмихнах се криво, загледан в небето, но сведе глава към жената и лицето му зае нормалното си мрачно “положение”.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 2:36 pm

Времето навън наистина ми харесва. Някак пусто, но така беше по-добре. Седях на пейката и се наслаждавах на прохладната вечер. Звездите бяха обсипали небето, луната сияеше толкова силно, като че ли беше слънце, вятърът подухва нежно и гали косите ми. Напрежението, което присъстваше предната вечер, сега го нямаше и всичко беше по-тихо, по-спокойно.
Изведнъж във въздуха се разнесе странен аромат. Струваше ми се много познат, но не се сещах на какво ми напомня. Усетих как атмосферата натежа и нечие чуждо присъствие стана осезаемо. Не знаех, дали трябва да се притеснявам, но и да трябваше не го правех. Бях по - скоро любопитна. Тъкмо щях да повикам въздуха да ми помогне, когато странен плътен мъжки глас проговори:
- Тази вечер луната блести по-силно от преди, спомням си годините когато озаряваше всичко дори по-ярко и приятно.
Толкова ми е познат, но не мога да се сетя на кого ми напомня. Бях заинтригувана и дори запленена от този мъж. Въпреки че тялото и излъчването му внушаваха само едно - Бягай....
- Луната винаги ми е вдъхвала спокойствие. Образът ѝ ме кара да се чувствам сигурна. - казах аз и погледнах мъжа, който беше придобил стоманена физиономия.
Върнете се в началото Go down
Излиегс
Princeps of the clade
Излиегс


Posts : 9
Join date : 13.11.2010

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 10:27 pm

Tялото му все още бе напрегнато, а усещането му за дежа вю бе по-силно от всякога, сякаш се връщаше отново в онази гореща нощ когато се запозна с Айсерин, сякаш това бяха думите с които тя му бе отговорила..
За миг красивото й лице, нежно като на ангел с очи сини като езерце в планината и устни кървави, досущ е пила кръв без да я отмие, а косата й...дълги букли, по-точно чупливи, меки като кадифе с красив меден проблясък на слънце...
Но миг след това тялото му отново бе завладяно от желание за мъст, от нуждата да убива.
Кокалчетата на пръстите му се раздвижиха и той ги сви в юмруци.
Настави се да си спомни кой стои пред него, че вече всичко мина, макар спомена да за голата и кървяща плът все още да го преследваше.
Не знаеше какво да каже, чувстваше се неловко и глупаво.
Вдиша дълбоко въздух и затвори очи, опитвайки се да не прилича на истинско животно каквото бе, но щом Инскин успяваше, значи и него не можеше да го спре нищо.
- Изкушавам се да ви предложа луксозна вечеря, на място по ваш избор, понеже не съм от тук.
Заговори той, опитвайки се да бъде по-мил и любезен, макар все още да се усещаше напрегнат.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 12:52 am

Ароматът му ме опианява. Тялото му излъчва невероятна сила и страст, но въпреки това някакво много силно напрежение. Има нещо, което ме привлича в този мъж, нещо много странно.
Чувствам се неловко и неудобно в неговата компания. Аз никога не се чувствам така, когато съм с някой мъж. Свенливостта е качество, което рядко се проявява в мен. Срам и несигурност бях изпитвала само с един мъж... Инскин... Още не мога да си простя, че постъпих толкова глупаво.
Сега, отново се чувствам като несигурна хлапачка... Какво има в този мъж. Вдигнах глава към него и ми се стори толкова познат. В един миг нещо проблясна, но мъжът, чието име още не знаех, прекъсна мислите ми.
- Изкушавам се да ви предложа луксозна вечеря, на място по ваш избор, понеже не съм от тук.
Поканата ме изненада, но реших, че нищо не губя, ако приема.
- Изкушавам се да приема, но дори не ви познавам - казах аз и се усмихнах.
- Аз съм Айя Хейл, приятно ми е. - може би беше прекалено дръзко, но се изправих, подадох му ръка и го погледнах право в очите... Кой си ти??? Имаше нещо, което не беше толкова перфектно, колкото изглеждаше.
Върнете се в началото Go down
Излиегс
Princeps of the clade
Излиегс


Posts : 9
Join date : 13.11.2010

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 5:24 am

Мъжа се подразни, не обичаше подобни отговори...
Искаше тя да се съгласи без да задава подобни трудности, карайки го да се чувства още по-глупаво.
Ръката му механично се стрелна назад в мига в който тя подаде нейната, не искаше да рискува, изправяйки се пред това предизвикателство, понеже лесно можеше да наруши общоприетия етикет.
Уж случайно се почеса зад врата, а с другата ръка разтърка рамото си си, несъзнателно бе присвил вежди въпросително или по-скоро упрекващо.
- Не обичам формалностите, а и не използвам често името си, затова в подобни случаи позволявам да дамите сами да решат как желаят да ме наричат.
Отговори той и се усмихна криво, но някак надменно.
Погледа му се разля по дължината на тялото й и сформира няколко кратки и незначителни фантазии.
- Въпреки това, вашето име е повече от благозвучно, Айя.
Усмивката му се отпусна, но изражението му придоби по-мек тон.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 7:55 pm

Много странен мъж... От няколкото минути прекарани с него и няколкото реплики, които той изрече, бях доста заинтригувана. Изглеждаше донякъде опасен, но все пак аз съм вампир, мога да се оправям добре и сама. Ако нещата загрубеят, ще се изпаря моментално. Само, ако знаех защо не си тръгвам веднага. Какво ме спира? Може би по-късно ще разбера...
- Щом е така, смятам да ти говоря на ТИ - казах аз и се усмихнах.
- Не съм вечеряла и ако нямаш нищо против може да отидем в ресторанта на хотела. Там е много приятно и не е оживено.
- Иска ми се да те опозная господин Мистерия - казах аз и нежният ми звънлив смях се разнесе във въздуха.
Върнете се в началото Go down
Излиегс
Princeps of the clade
Излиегс


Posts : 9
Join date : 13.11.2010

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 12:30 am

Смеха й накара кожата му на настръхне, но не от удоволствие ами по-скоро от...чувството за познато и в същото време непознато.
Леко пристъпи напред, загледан във косата й, изкушаваше се да я докосне, за да се убеди че това не е тя, че тази коса не е тъй мека и нежна, тъй странна на допир, сякаш докосваш смесица от вода и светлина.
Въпреки това вместо да прокара пръсти покрай лицето, докосвайки внимателно кичур коса, той хвана ръката й и покланяйки се я целуна.
- Разбира се, мадам.
Гласа му мек, но в същото време груб и ехиден, се чу в тишината и лек лай от кучета го последва, сякаш да подчертае глухотата на всичко край тях, бяха сякаш като попаднали в сапунен мехур.
Пусна я и потръпна незабележимо от електрическия ток преминал през него в този момент.
- Вие водите, Айя.
Усмихна се отново, но този път гледайки към небето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Паркът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Двор и околия :: Тулса-
Идете на: