Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Общата стая на момичетата Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Similar topics
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Общата стая на момичетата Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Общата стая на момичетата Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Общата стая на момичетата Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Общата стая на момичетата Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Общата стая на момичетата Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Общата стая на момичетата Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Общата стая на момичетата Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Общата стая на момичетата Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Общата стая на момичетата Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Общата стая на момичетата 2443510U
Специални приятели
Общата стая на момичетата 2444376y --------------------------- Общата стая на момичетата 2450868t
Чат

 

 Общата стая на момичетата

Go down 
+2
Селена "Лена" Дюшън
Инстина Калиопе Стинкс
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПон Апр 12, 2010 10:52 pm

Общите стаи на момичета също бяха две:
Първата стая бе с по-съвременно обзавеждане
Общата стая на момичетата Esq-north-livingroom-0108-lg
а втората стая бе за момичетата които имат по-различна представа за модерна стая
Общата стая на момичетата Music-room
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПон Юли 05, 2010 6:28 am

След къщата на "ужасите" реших да отида в общата стая и да си почина малко. Още щом влязох веднага си набелязах един от диваните и с забързана крачка стинах до него. Добре че върхо него нямаше никой защото щеше да пострада, така се метнах върхо дивана че чак и мен ме заболя. Сега като се огледах във стаята нямаше никой което си беше доста необичайно. Е както и да е мен ме устройва. Взех дистанционното и си пуснах някакъв филм който въобще нямах намерение да гледам. След няколко минути си пуснах The Voice. Даваха някаква хип-хоп песен и на мен доста ми хареса. Затворих очи и се заслушах в песента като леко поклащах крака си


Последната промяна е направена от Дулсе-Мария на Чет Юли 08, 2010 3:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шести курс
Кейт Фелър


Posts : 74
Join date : 20.04.2010

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПон Юли 05, 2010 6:09 pm

Вместо да се прибера в стаята си,реших да се отдам на някой филмов маратон...с ужаси.
Набързо минах през кухнята на общежитието и взех един голям пакет недиетичен чипс с вкус на сол,една купа карамелени пуканки и една малка купа със шоколадово мюсли.Грабнах една лъжица и се запътих към общата стая.
Когато влязох се огледах и отидох в съвременната част на стаята и седнах на белия диван.Чак тогава забелязах Дулсе,която седеше на дивана.Оставих купата чипс,купата пуканки и купата със шоколадово мюсли без мляко на масата и `и се усмихнах.
-Здрасти,Дулсе?Искаш ли да погледаме малко ужаси?-попитах я аз и се ухилих до уши.


Последната промяна е направена от Кейт Фелър на Вто Юли 06, 2010 9:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПон Юли 05, 2010 9:44 pm

Докато замислено гледах във тавана някой се настани на дивана до мен и ме поздрави.Беше Кейт както винаги усмихната до уши. Попита ме дали искам да гледаме ужаси. Така или иначе нямаше какво да правя а и с Кейт винаги ми беше приятно и забавно.
-Здравей. Що за въпрос пускай ги. - ухилено и отговорих аз и заех седнало положение.
-Е Кейт кой филм ще гледаме? - въпросително я погледнах аз и си взех малко пуканки.


Последната промяна е направена от Дулсе-Мария на Чет Юли 08, 2010 3:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шести курс
Кейт Фелър


Posts : 74
Join date : 20.04.2010

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeВто Юли 06, 2010 9:49 pm

-Хммм,какво ще кажеш да започнем маратона с "Кошмарът на Елмстрийт"?Филма е адския.Да знаеш,че следващия филм ти го избираш.Тук има всякакви.-Пак навици от стария живот,но както и да е.Аз,събера ли се с някоя приятелка започвам да говоря така.Боже,отколко време не съм се забавлявала така.
Взех една шепа пуканки и започнах да ям.След като ги изядох,отидох до телевизора и отворих един малък шкаф,пълен отгоре до долу с дискове с ужаси.Взех "Кошмарът на Елмстрийт" и го сложих в DVD-то,но го оставих така.
Набързо изтичах до кухнята и направих малък шоколадов кекс и пържени картофки.Хе-хе,знаех си,че петнайсетте години учене на готварство ще ми бъдат от полза.
Грабнах две вилици,един нож и две чинийки и се върнах в общото помещение.
-Днес сме го ударили на недиетична вечер.-казах и се ухилих до уши,а след което пуснах филма,грабнах една шепа карамелени пуканки и загледана във филма започнах да ям.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeСря Юли 07, 2010 1:24 am

-Права си. Така или иначе сме го ударили на забранено дай поне да е цялостно. - ухилих се до уши и отново заговорих.
-Ей сега идвам. - отидох до кухнята и взех две големи бутилки с недиетична кола и две чаши. Взех и солени пуканки и се запътих към общата стая. Седнах на дивана взех си малко чипс и погледнах към филма. Даваха някаква доста плашеща сцена. Обърнах клава към Кейт.
-Кола?- запитах аз и се усмихнах леко.


Последната промяна е направена от Дулсе-Мария на Чет Юли 08, 2010 3:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шести курс
Кейт Фелър


Posts : 74
Join date : 20.04.2010

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeСря Юли 07, 2010 2:56 am

-Естествено!-грабнах едното шише недиетична кола и сипах в едната чаша.Отпих глътка,а след това хапнах малко пържени картофки.Загледах се във филма и започнах да се смея.-Боже,ако Висшата Жрица научи какви ги вършим в момента...Да не дава Никс!-казах `и аз и се ухилих,а след това вдигнах поглед към тавана,но после отново се загледах във филма като невидяла.-Я да го намаля,защото някой може да чуе.-след като казах това взех дистанционното и го намалих,а след това кръстосах крака на дивана по турски,грабнах купата карамелени пуканки и започнах да ям и от време на време се смеех.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 5:00 am

-Да представи си ни види Висшата Жрица. Какво ли ще направи? - казах аз и леко се засмях и погледнах филма.
-Едва ли ще седне при нас и ще се натъпче с тези вредни но вкусни неща. - каза и леко си взех шепа от карамелените пуканки.
Докато ядох пуканки половината шепа се разпиля по роклята ми.
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шести курс
Кейт Фелър


Posts : 74
Join date : 20.04.2010

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 4:10 pm

-Не би ни ни направила нищо лошо,сигурна съм.-казах и се усмихнах на Дулсе,като грабнах една шепа солен чипс и започнах да ям,вперила очи във филма.-Ами,не знам,Дулсе.Никой не може да разбере Висшите Жрици.Може би ще седне с нас,а може би не.Зависи от нея.-обясних и след като изядох чипса си пийнах малко кола,а след това си взех една шепа карамелени пуканки от светлосинята порцеланова купа,която държах.-Хей,Дулсе,мислиш ли,че скоро ще разбера каква е дарбата ми?Аз мисля,че ще разбера на следващия училищен ритуал по случай пълнолунието.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 5:45 pm

-Надявам се. - казах аз и я погледнах.
-Междудругото казах ли ти че получих нова дарба от Никс?- попитах я аз и си взех малко чипс.
Да наистина бях получила нова дарба, но нито знаех как да я използвам, нито я бях използвала по простата причина че незнаех как. Знаех само че дарбата с която Никс ме дари е контрол над елемента Вода. От както го получих съм толкова привързана към водата че... например стоя три часа във ваната без кожата ми да се набръчка. Докато си мислех това погледнах към Кейт и зачаках отговора и.
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шести курс
Кейт Фелър


Posts : 74
Join date : 20.04.2010

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПет Юли 09, 2010 8:28 pm

Бях вперила очи във филма и ядох пуканки,но въпроса на Дулсе ме накара да се обърна към нея.
-Не,не знаех,че си получила нова дарба.Каква е тя?-попитах и се замислих.-Хм,интересно е.Аз получих нова дарба и нови белези вчера,а ти-днес.Ох,какво му е интересното?!?Няма нищо интересно в това,но както и да е.-казах и отново вперих очи във филма,но колкото и да изглеждах отнесена във филма,не беше така.Два въпроса ме мъчеха:Дали ще бъда подходяща за Висша жрица и каква е дарбата ми.Но скоро ще разбера каква е дарбата ми,а дали щебъда подходяща,ще разбера след като премина Промяната.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПет Юли 09, 2010 9:28 pm

-Дарбата която получих от Никс е контрол над елемента Вода. Това е страхотно нали? - наистина се радвах но вече много се притеснявах за това че не мога да го контролирам.
-Въпреки това се притеснявам защото все още не мога га го контролирам. Знам че тази даба ми е от скоро, но все пак... - притеснено казах аз и си взех малко чипс.
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шести курс
Кейт Фелър


Posts : 74
Join date : 20.04.2010

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПет Юли 09, 2010 9:53 pm

-Уоу!Ама това е супер!-казах аз.-Радвам се за теб.-допъбних и се усмихнах.О,въобще не трябва да се притесняваш.Лесно ще усвоиш дарбата си,стига да знаеш как.Сега ще ти обясня.Тъй като съм шести курс знам някои неща.Първо,трябва да запазиш спокойствие,а останалото е лесно.Просто трябва да си помислиш какво искаш да направиш,да си го представиш и готово.-обясних `и и се усмихнах,а след това грабнах шепа чипс и започнах да ям,вперила очи във филма.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПет Юли 09, 2010 10:43 pm

-Добре това ме успокои. - замислих се дали да не отида до кухнята и да взема чаша с вода за да опитам нещо. Реших да се посъветвам с Кейт.
-Ами ако отида, взема чаша с вода и се опитам да направя нещо? Какво мислиш Кейт? - попитах я мака че си нямах ни най-малка представа какво щях да направя.
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шести курс
Кейт Фелър


Posts : 74
Join date : 20.04.2010

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПет Юли 09, 2010 10:57 pm

-Радвам се,че сега си по-спокойна.-казах `и аз и се усмихнах,а след това се обърнах към големия плазмен телевизор.-Мисля,че е добра идея,като за първо упражнение.Трябва да се упражняваш малко повече.Е,това не означава,че трябва да се упражняваш цял ден,просто казвам,че трябва да се упражняваш.-обясних,макар че не знам защо го направих.Както и да е.
Грабнах шепа от купата с карамелени пуканки,която държах в себе си и започнах да ям,като отново вперих очи във филма.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПет Юли 09, 2010 11:05 pm

-Дам мисля че си права. - отговорих аз и се сетих за нещо което чух по рано.
-Чух че ще те подготвят за висша шрица. - казах и погледнах към филма. Преди Кейт да каже каквото и да било отидох до кухнята. Взех чаша и я напълних с вода от чешмата. Върнах се, оставих чашата на масата и погледнах към Кейт.
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шести курс
Кейт Фелър


Posts : 74
Join date : 20.04.2010

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПет Юли 09, 2010 11:08 pm

Малко се притесних от този нейн въпрос,но и аз не знам защо.С нея бяхме приятелки,нямаше за какво да се притеснявам.
-Да,подготвят ме.Аз съм надарена от Никс,както знаеш,точно заради това полумесеца ми е запълнен.-казах аз и се обърнах,като оставих купата с карамелените пуканки на масата.-Защо питаш?
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПет Юли 09, 2010 11:13 pm

-Чакай ако това е вярно може би дарбата с която Никс те е дарила е елемента Дух. - радвах се за нея при това много. Мисля че това беше новата и дарба все пак всяка висша жрица го притежаваше.
-Звучи логично нали? - попитах я аз.
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шести курс
Кейт Фелър


Posts : 74
Join date : 20.04.2010

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeПет Юли 09, 2010 11:23 pm

Най-вероятно.-отговорих `и и се усмихнах.-Е,не всяка Висша Жрица притежава петте елемента.Това е рядкост.Да вземем за пример Неферет-вампирска Висша Жрица,вече умряла.Тя не е притежавала петте елемента,тя е имала силна интуиция,връзка с котките и е можела да чете мисли.Това са били дарби от Никс,но тя е била зла Висша Жрица.Да,наистина звучи логично,но,както ти казах,малко вероятно е,защото това е голяма рядкост,но все пак се надявам да контролирам петте елемента.Както и да е.Ще разберем на училищния ритуал.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 12:11 am

-Съгласна съм с теб но според мен дарбата ти ще бъде уникална. Както взе за пример Нефрет, тя е имала уникални дарби. - така беше. Учихме за тази висша жрица и за това че била много могъща но е била доста зла.
-След като го спомена знаеш ли кога яе се състои ритуала? - попитах аз и зачаках отговора и.
Върнете се в началото Go down
Оливия Лорънс
Четвърти курс
Оливия Лорънс


Posts : 9
Join date : 09.07.2010

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 3:07 pm

Влязох в общата стая и се настаних на една от възглавниците пред телевизора. Всъщност легнах по гръб и я прегърнах вирвайки крата си във въздуха. Пуснах телевизора и го оставих на сутрешния блог. Отворих шкафа и изкарах един от скритите чипсове.
Луцифер дотърча при мен и се погали в рамото му, а след това замърка лажерно. Погалих го и го целунах по главата, а той измяука доволен и се сви на кравайче до мен.
Превключих каналите и хапнах от чипса...
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шести курс
Кейт Фелър


Posts : 74
Join date : 20.04.2010

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 4:01 pm

Дулсе-Мария написа:
-Съгласна съм с теб но според мен дарбата ти ще бъде уникална. Както взе за пример Нефрет, тя е имала уникални дарби. - така беше. Учихме за тази висша жрица и за това че била много могъща но е била доста зла.
-След като го спомена знаеш ли кога яе се състои ритуала? - попитах аз и зачаках отговора и.

Позамислих се малко.
-Ами,не не знам.Катейша нищо не ми е споменавала за ритуала,а и скоро не са се появявали учители с дарба за елементите.За сега имаме...-обърнах се настрани,сякаш чаках вятъра да ми прошепне.-...Дух-Висшата Жрица,Огън-някакъв Джейдън Блейд и Земя-Корнелия Хейл.Остава само да намерят учители,които владеят въздух и вода.-въздъхнах тъжно.Много исках първия ритуал да се състои,защото ритуалите са толкова вълнуващи,а и много исках да открия дарбата си.
Писък от телевизора прекъсна мисловната ми тирада.Обърнах се към телевизора и грабнах още една шепа карамелени пуканки,когато филма свърши.Обърнах се към Дулсе и се ухилих.-Хайде стига толкова недиетична храна.Ще оставим само пуканките и картофките.-взех останалите неща и ги занесох в кухнята,а после мигновенно се върнах и седнах до Дулсе.-Е,кой филм ще гледаме?-попитах и се усмихнах.Поклатих леко глава и тогава погледът ми попадна върху часовника.-Аз трябва да тръгвам.Отивам да се поразходя.-уведомих и излязох от общата стая.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 2:14 pm

-Ъъъ... - малко се обърках от казаното от Кейт. Кой филм ще гледаме? Аз отивам да се поразходя. Както и да е.
-Чао Кейт. До скоро. - помахах и аз и се зачудих какво да правя сега.
След няколко минути мислене реших че искам да се помотая някъде. Събрах купите, чашите и чинийте и се отправих към кухншта където ги измих а после подредих. Върнах се и изчистих боклука който бшхме направили, а след това злязох от общата стая.
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Третокурсничка; Подготвяна за Висша жрица
Сарафина Дюшан


Posts : 211
Join date : 08.06.2010
Age : 27
Location : The House of Night

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeСря Дек 01, 2010 12:23 am

Очите и се отвориха рязко и тялото и се изправи до седнало положение. Преди мозъкът и да е успял да се върне към спомените за предната вечер, рационалният и поглед се плъзна наоколо - лежеше в дивана в Общата стая, завита с някакво одеало и облечена с все същите дрехи. Избута завивката от себе си и побърза да скочи от кушетката. Но в мига, в който го направи, и се наложи отново да седне.
Спомени, картини, думи... втурнаха се в съзнанието и и отново сломиха духа и. В сърцето и пак се прокрадна болката от изчезването на Никс и всичката онази вина... Умът и трескаво се опитваше да си спомни кого беше видяла тогава, но имената просто се въртяха в главата и, без нито едно от тях да и изглежда правдоподобно и да е свързано с конкретно лице. Само едно единствено беше абсолютно сигурно и това беше присъствието на Лена. О, не - Лена? Как беше позволила на сестра си да я види така?
Картини и още картини... Емоции, чувства, спомени... Като парченца от пъзел те бавно изникваха в главата и, но както и да се опитваше да ги нагади, те така и не изглеждаха достоверни. Нито едно нещо не изглеждаше реално, колкото и да беше убедена, че е истина.
"Добре, Сарафина, мисли..."
Аах, пак тази болка. Не можеше ли да бъде изцерена? Не, тя не заслужаваше да бъде изцерена. Длъжна беше да си понесе последствията от ужасните си постъпки. Не можеше ли да забрави? Не, и това не заслужаваше. И не можеше.
Чуха се стъпки. Някой слизаше по стълбите. Сарафина се сви на топка, обгърнала коленете си с ръце и като уплашено животно впери поглед в последното стъпало на стълбището, чакайки на него да се появи някой. Искаше ли да знае кой е този някой? Не.
Върнете се в началото Go down
Пейдж Монтгомъри
Паднал ангел
Пейдж Монтгомъри


Posts : 34
Join date : 29.10.2010
Age : 29
Location : House of night

Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitimeСря Дек 01, 2010 1:15 am

След като се прибрах от храма на Никс и си взех един доста освежаващ, топъл душ, реших да се поразтъпча и може би да отида до библиотеката. И така поради страхотното ми настроение, с танцова стъпка се запътих към общата стая. Изненадана от гледката пред мен, аз спрях тананикането си и щурото кълчене. Знаех си, че нещо се е случило на Сарафина, още когато я съзрях пред храма, но Господи тя беше толкова изплашена, сякаш самия Дявол стоеше пред нея, а не някакво 16-годишно момиче. Бавно и внимателно се приближих към девойката, заговаряйки с възможно най-нежния си и спокоен гласец:
- Хей, Сарафина успокой се. Това съм само аз, Пейдж. Помниш ли, от храма?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000005236276
Sponsored content





Общата стая на момичетата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая на момичетата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Общата стая на момчетата
» Как се прави стая?
» Как да си направя стая?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Общежитията :: Момическото общежитие-
Идете на: