Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Общата стая на момичетата - Page 2 Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Similar topics
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Общата стая на момичетата - Page 2 2443510U
Специални приятели
Общата стая на момичетата - Page 2 2444376y --------------------------- Общата стая на момичетата - Page 2 2450868t
Чат

 

 Общата стая на момичетата

Go down 
+2
Селена "Лена" Дюшън
Инстина Калиопе Стинкс
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Общата стая на момичетата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 12, 2010 10:52 pm

First topic message reminder :

Общите стаи на момичета също бяха две:
Първата стая бе с по-съвременно обзавеждане
Общата стая на момичетата - Page 2 Esq-north-livingroom-0108-lg
а втората стая бе за момичетата които имат по-различна представа за модерна стая
Общата стая на момичетата - Page 2 Music-room
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm

АвторСъобщение
Сарафина Дюшан
Третокурсничка; Подготвяна за Висша жрица
Сарафина Дюшан


Posts : 211
Join date : 08.06.2010
Age : 27
Location : The House of Night

Общата стая на момичетата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 4:03 am

Страхотно. Значи и това момиче беше видяло отблизо тоталното и умопомрачение. А тя дори не я познаваше. Как каза, че се казва? Пейдж? Да, Пейдж. Тя май беше едно от двете сестри, които Сарафина чак сега се сети, че също беше видяла пред храма. Да, така ще да е.
Усилията и да се преструва, че всичко беше наред бяха напразни, но тя все пак ги полагаше. Стисна за кратко очи и когато ги овори, вече беше готова за тетъра.
- Да. Здрасти, Пейдж! - поздрави я тя и отново пусна краката си на земята. Усмихваше се привидно лъчезарно, но усещаше как усмивката и вехне с всяка секунда.
Не посмя отново да се опита да се изправи. Още повече като имаше и свидетели. Наблюдаваше с интерес другото момиче, интересувайки се колко ли е разбрало то. Най-вероятно подозираше нещо. Може би усещаше страха и, но не знаеше от какво е този страх. А дали усещаше отчаянието и?
Мозъкът и отново и отново я връщаше към Никс. Продъжаваше да недоумява защо Богинята и се беше изплъзнала така. Дали имаше нещо общо със своеобразното нападение на Пазителя? Или пък засечката беше в самата нея?
- Пейдж - каза тя изведнъж и погледът на момичето отново се вдигна заинтересовн към нея.
- Свързвала ли си се наскоро с... Богинята?
Не знаеше дали е възможно това момиче да има нещо общо с нея. И дали изобщо има значение дали друг освен нея е могъл или не е могъл да говори с Никс. Но пък си струваше да опита, нали?
Върнете се в началото Go down
Пейдж Монтгомъри
Паднал ангел
Пейдж Монтгомъри


Posts : 34
Join date : 29.10.2010
Age : 29
Location : House of night

Общата стая на момичетата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am

Въпреки необичайно спокойния ми тон, все пак забелязах как момичето пред мен се скова. Държеше се доста странно, опитвайки се да скрие отчанието и според мен неоснователния си страх, които въпреки усмивката на лицето, се четяха доста ясно в очите й. "Какво ти се е случило?"- това беше въпросът загнездил се в ума ми като упорита мушица, но въпреки всичко не попитах. Щом тя предпочиташе да не сподели значи си имаше причини, а и аз чудесно я разбирах, тъй като знаех колко тежко е да споделиш мъките изгарящи душата ти, особено да не говорим с непознат човек, какъвто бях аз за нея. И така след мълчанието, което последва, Сарафина ме попита дали съм се свързвала наскоро с Богинята. "Сега какво щях да и отговоря?". Още и още въпроси се въртяха в главата ми. "Нима щях да и кажа?! Не, не, ще ме помисли за луда!". Продължавах да водя монолога си, докато не усетих, че съм се забавила прекалено много с отговора. И тъй като знаех, че гласа ми е избягал надалеч, аз се прокашлях и бавно, въпреки лекия трепет в корема, подбирайки внимателно думите си, заговорих:
- Наскоро... не, но нима всички не сме свързани по някакъв начин с Богинята?
Е поне не беше изцяло лъжа... надявам се, защото не си падах по лъжите.
- А сега искаш ли да гледаме филм, да хапнем или може би да ме придружиш до библиотеката? - опитвайки се да сменя темата, аз безразборно, използвайки подхода на Сарафина, правейки фалшива до изящество усмивка, продължих да говоря.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000005236276
Sponsored content





Общата стая на момичетата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая на момичетата   Общата стая на момичетата - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая на момичетата
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Общата стая на момчетата
» Как се прави стая?
» Как да си направя стая?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Общежитията :: Момическото общежитие-
Идете на: