Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Изоставената къща - Page 2 Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Изоставената къща - Page 2 2443510U
Специални приятели
Изоставената къща - Page 2 2444376y --------------------------- Изоставената къща - Page 2 2450868t
Чат

 

 Изоставената къща

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 17, 2010 3:16 am

First topic message reminder :

Тази къща бе изоставена преди много години
и сега се обитаваше от духове и точно поради тази причина
бе често посещавана от учениците и по-специално от тези
надарени с Некросила
Изоставената къща - Page 2 1514762e
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm

АвторСъобщение
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 6:53 pm

Докато изчаквах отговора на Жрицата едно момиче дойде и се представи.Името и беше Натали.
-Здравей Натали приятно ми е аз съм Дулсе-Мария. - и протегнах ръка към нея.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 6:56 pm

Тъкмо щях да предложа на Дулсе да изпеем една от любимите ми песни, когато в стаята влезе едно момиче, което познах. Не бях говорила преди с нея, но познавах всеки ученик от училището, затова и се усмихнах топло.
- Здравей Натали, Аз съм Катейша Бенетс, предпологам ме познаваш по-добре като Висшата Жрица- засмях се леко
- Какво те води тук, повечето ученици избягват места като това, а и ти по мои спомени имаш дарбата Видения, но не помня за бъдещето или за миналото- казах аз като се усмихнах извинтелно, не можех да помня всичко за жалост
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Натали Джейс
Трети курс
Натали Джейс


Posts : 27
Join date : 11.06.2010
Age : 28
Location : In Hell

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 7:10 pm

Аз също протегнах ръка към Дулсе.Личеше си че е доста приятно момиче. А след като разбрах че това е Висшата Жрица останах с отворена уста.. буквално !! Направих жеста с ръка на сърцето, а след това бях готова да отговоря на зададения въпрос.
-Аз..всъщност май се загубих.Реших да се разходя, но май съм сбъркала пътя.- усетих как топлина премина по бузите ми и явно изглеждах като малко дете, но имаше още нещо което трябваше да кажа на Висшата Жрица.
-Видения за бъдещето. - смотолевих бързо и погледнах към земята.
Върнете се в началото Go down
http://the-city-of-vampire.forummotion.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 7:12 pm

-Това е страхотна дарба Натали. - беше и трудна за овладяване.
-Кой курс си? - попитах я аз.
Върнете се в началото Go down
Натали Джейс
Трети курс
Натали Джейс


Posts : 27
Join date : 11.06.2010
Age : 28
Location : In Hell

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 7:21 pm

-Трети курс съм,или както ни наричат"новаци".-засмях се аз и проследих с върха на пръстите
си незапълнения полумесец.Странно колко лесно приемах факта за Промяната,вече не ми се струваше толкова налудничав,плашещ и ужасяващ.Осъзнах,че в това училище може би ще намеря добри приятели.Изваждайки се от мислите,върнах погледа си на Дулсе.Можех да забележа татуировките,които описваха лицето й.Бяха повече,което ме накара да мисля,че е по-голяма от мен.
Върнете се в началото Go down
http://the-city-of-vampire.forummotion.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 7:24 pm

-Аз съм четвърти курс и дарбите ми са Телекинеза и Контрол над елемента вода. - казах на бързо аз.
-Дарбата ти е много впечатляваща. Видя ли че ще се срещнеш със нас?
Върнете се в началото Go down
Натали Джейс
Трети курс
Натали Джейс


Posts : 27
Join date : 11.06.2010
Age : 28
Location : In Hell

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 7:30 pm

-Не...Всъщност от 1 седмица не съм получавала видения и това доста ме плаши.Може би.. - замлъкнах и погледнах тъжно Висшата Жрица.Да точно това си мислеше и тя.Дано да не си изгубя дарбата, защото..
-Дулсе дарбите ти са невероятни !! - така си беше.Лично на мен телекинезата доста ми харесваше, а това че има контрол над елемента вода беше супер!
Върнете се в началото Go down
http://the-city-of-vampire.forummotion.com/forum.htm
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 7:40 pm

Не ми хареса това че Натали не е получавала видения от толкова много време, определено не беше нормално.
- Натали, най-добре отиди в храма и се опидай да се свържеш с Никс, сигурна съм че тя ще ти помогне- загрижето казах аз и се протегнах, за да хвана ръката на момичето
- Сега стига сме говорили такива неща, съвсем забравих че щях да предложа да Дулсе да попоеем- казах аз и се засмях
- Ами ти Натали, занимаваш ли се с музика- попитах аз и погледнах момичето
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Натали Джейс
Трети курс
Натали Джейс


Posts : 27
Join date : 11.06.2010
Age : 28
Location : In Hell

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 7:46 pm

Това беше добра идея !! Трябваше да ида в храма на Никс!!
-Да..имах група и бях вокал, но преди.Малко съм позабравила пеенето. - ами беше очевидно да оставя пеенето колкото и да ми беше трудно.Висшата Жрица имаше невероятен мек глас.Представям си като запее какво може да се случи на околните.Едно беше сигурно - Щяха да останат като хипнотизирани от този невероятен глас.
Върнете се в началото Go down
http://the-city-of-vampire.forummotion.com/forum.htm
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 8:23 pm

- Това е невероятно и трите можем да пеем, тогава нека се пробваме- казах аз с лека налудничева нотка в гласа, обичах подобни преживявания, преди винаги пеех заедно с другите от Дома, но след Промяната бях прекалено заета и го правех много рядко и то винаги сама
- Аз не знам точно каква музика слушата, затова се надявам да ми предложите нещо по-старо, не че не знам и някои от новите, но не всички ми допоадат- казах аз и се засмях.
Наистина музиката която се слушаше когато аз бях ученичка не беше лоша, а и аз си падах по класика, но имаше наистина много нови песни които харесвах
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Натали Джейс
Трети курс
Натали Джейс


Posts : 27
Join date : 11.06.2010
Age : 28
Location : In Hell

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 8:41 pm

Започнах да мисля коя да е песента.Доста вариянти ми минаха през главата, но не бяха подходящи.Toгава се унесох още повече в размисъл.
-Аз не се сещам за нищо.. - намръщих се и погледнах Дулсе с надежда.
-Дулсе имаш ли идея коя да е песента ? - свих рамене.
Върнете се в началото Go down
http://the-city-of-vampire.forummotion.com/forum.htm
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 03, 2010 12:36 am

Знаех че така ще стане, самата аз не бях сигурна какво да избера ако ме попитат.
- Няма проблем дори да е някоя от скоро излезлите песни, мисля че знам няколко, но са от по-бавните, а и на китара ги свиря малко по-добре- казах аз и се засмях
Докато двете момичета се чудеха какво да пеем аз поставих слабите си пръсти на клавишите и започнах да свиря една тиха и приятна мелодия която сама бях композирала
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 03, 2010 3:20 pm

Докато с Натали коя песен да предложим чухме как Жрицата започна да свири много нежна мелодия на китарата си. Обърнах се и я заслушах след малко проговорих.
-Уау страхотна е! Не съм я чувала до сега. Ваша ли е? - попитах защото попринцип не слушам много такива песни но мелодията на тази беше просто уникална.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 03, 2010 3:27 pm

- Да, аз я написах, има и текст, но той не е готов още- казах аз и се усмихнах леко засрамена
Засвирих отново същата мелодия и заговорих
- Вие решихте ли какво да пеем- попитах аз двете моичета и ги погледнах в очите
Не ми бе проблем да свиря дори със затворени очи, затова ускорих темпото на мелодията и преминах на една друга, която в момента измислях.
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 03, 2010 3:32 pm

Въпросът на Жрицата ме иненада защото се бях заслушала в песента.
-Ъъъ... - примигнах в неразбиране и погледнах към Натали после отново към Жрицата.
-Ами... аз нямам представа.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 03, 2010 5:47 pm

- Е добре явно аз ще съм тази която ще реши- казах аз и се засмях леко
Замислих се за песните които ми бяха минали през главата, определено повечето от тях нямаше да им допаднат, затова продължих да мисля. След известно време в съзнанието ми изплуваха имената на две песни Love Profusion и Beautiful, но избрах тази на Кристина Агилера.
- Вижте не знам дали я знаете, затова аз ще я запея и ако знаете текста..е знаете какво да правите- казах аз и се усмихнах
Започнат плавно да свиря песента, знаех много добре мелодията, защото често я пеех. Гласа ми бе малко по-различен от този на Кристина Агилера, малко по-нежен, но понякога го докарвах точно като нея, за което бях много доволна, понеже това бе една от най-добрите певици в днешно време.
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 03, 2010 9:07 pm

Сетих се за песента веднага щом Жрицата започна да я пее. Междудругото не бях чувала вампир с толкова нежен и прекрасен глас, а вампири които бяха певци и певици имаше много. Освен че пееше прекрасно свиреше и много добре. Започнах да пея тихо със Жрицата. Спомних си че преди имах група, е тя не беше точно моя де беше на мен и още петима приятели. Бяхме три момичета и три момчета. Предимно свирихме поп, аз свирех на електрическа китара. Беше забавно докато групата не се раздели. Още го помня беше ден преди белязването ми. Върнах се във реалноста и усетих че вече бяхме спряли да пеем.
- Имате страхотен глас. - казах на жрицата и се обърнах към Натали - Ти също Натали. Пееш невероятно. - възкликнах аз и станах от дивана защото не ми се седеше повече.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 04, 2010 12:46 am

- Благодаря- казах аз засмяна и забелязах червенината по бузите на Натали
И аз като Дулсе реших да се изправя, защото седях вече от доста време.
- Сега имате ли планове какво да правим или не...- попитах аз двете момичета, които изглежда също като мен бяха леко отегчени
Докато чаках отговора се доблихих до прозореца и дръпнах леко старото песрде, вън все още валеше, но дъжда бе по-слаб
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 04, 2010 5:16 am

-Ами...нямам си и най-малка представа.-отговорих и се обърнах в посока на един от прозорците.
-Някакви предложения? - попитах аз и зачаках отговора на Жрицата или Натали.
Върнете се в началото Go down
Натали Джейс
Трети курс
Натали Джейс


Posts : 27
Join date : 11.06.2010
Age : 28
Location : In Hell

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 04, 2010 4:21 pm

-Аз нямам.. - поклатих отегчено глава.Не че можеше да се досетя.Та аз едвам познавах училището и със сигурност ако някой ме остави сама ще се изгубя.Погледнах към Дулсе, а след това към Жрицата.
Върнете се в началото Go down
http://the-city-of-vampire.forummotion.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 04, 2010 8:00 pm

-Ами аз ще тръгвам вече. - рекох аз и се запътих към вратата. След като излязох от стаята забързах крачка защото нямах особено голямо желание да се срещна с някой дух. Излязох от къщата и реших да се поразходя малко сама.
Върнете се в началото Go down
Мери Монтгомъри
Паднал ангел
Мери Монтгомъри


Posts : 36
Join date : 29.10.2010
Age : 29

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 04, 2010 12:14 am

След като свърши часът по Древни култури и ритуали, аз реших да продължа с обиколката ми на "зловещите мест". Тръгнах към Изоставената къща (имаше доста време до следващия час и не ми се налагаше да бързам до там.) Когато я намерих реших да вляза в нея, докато отварях врата ми беше много смешно, защото се сетих за фразата от ужасите "не отваряй вратата". Но бързо смехът ми се превърна в писък, защото на стълбите явно, водещи до втория етаж (какъвто не смятах, че има) стоеше някакво момиче. То ме стресна много.
- Здравей, аз съм Мери. - казах аз, почервеняла като домат от срам.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 04, 2010 9:39 pm

Стоях си спокойно на стълбите когато някакво момиче влезе и се разпищя. Естествено явно се усети че не съм призрак или чудовище и се представи. Името и беше Мери. Мен обаче яко ме напуши смях и започнах да се хиля, че даже за малко да падна от стълбите. Когато спрях да се смея погледнах момичето. Беше червено до мозъка на костите си. Стана ми смешно, но този път сдържах смеха си.
-Едва ли съм толкова страшна. - казах и аз и седнах на стълбите.
-Междудругото аз съм Дулсе-Мария. - представих се и погледнах за да видя реакцията на момичето.
Върнете се в началото Go down
Мери Монтгомъри
Паднал ангел
Мери Монтгомъри


Posts : 36
Join date : 29.10.2010
Age : 29

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 04, 2010 10:01 pm

Момичето се казваше Дулсе-Мрия. Изглеждаше много приятно момиче, вярно, че щеше да умре от смях, когато изпищях, но и ако аз бях на нейно място също щях да се смея (дори не знам дали щях да мога да спра).
- Интересно име. Нали нямаш нищо против да ти казвам Дулсе?
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 05, 2010 12:30 am

-Абслютно нищо против. Даже предпочитам така и мерси. - казах и аз като и благодарих за казаното за името ми.
-Кой курс си Мери. Не изглежда да си от одавна тук, първо защото те виждам за първи път и второ защото ако беше от по одавна нямаше да изпиищиш когато ме видиш тук защото често идвам и новаците са свикали. Естествено не съм някоя затворена в себе си личност и така на татък. - казах на един дъх аз и потупах мястото до себе си на стълбите за да може Мери да седне.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изоставената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изоставената къща
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Двор и околия :: Около училището-
Идете на: