Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Еовин Мей/Габриела Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Similar topics
    Станете преводач
    Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
    Latest topics
    » Герои на третокурсниците
    Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

    » Чат Руум
    Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

    » Станете ни приятели!
    Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

    » Форума се затваря!
    Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

    » Паднали ангели
    Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

    » Герои на петокурсниците
    Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

    » Езерото
    Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

    » Някой за РП!!!
    Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

    » Общата стая на момичетата
    Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

    Предстоящи събития
    Станете наши приятели
    Еовин Мей/Габриела 2443510U
    Специални приятели
    Еовин Мей/Габриела 2444376y --------------------------- Еовин Мей/Габриела 2450868t
    Чат

     

     Еовин Мей/Габриела

    Go down 
    2 posters
    АвторСъобщение
    Еовин Мей
    Третокурсничка; Дъщеря на огъня
    Еовин Мей


    Posts : 29
    Join date : 10.08.2010
    Age : 31

    Еовин Мей/Габриела Empty
    ПисанеЗаглавие: Еовин Мей/Габриела   Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 6:40 pm

    Здравейте, драги ми съфорумници! Smile Аз съм Габриела и съм на 13 години. От София съм и тази година ще уча в НПМГ с профил Математика и Информатика. Ако някой иска да знае нещо за мен - да пита. Аз задължително ще отговарям. Smile


    Последната промяна е направена от Еовин Мей на Сря Авг 11, 2010 9:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Селена "Лена" Дюшън
    Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
    Селена


    Posts : 597
    Join date : 02.06.2010
    Age : 26
    Location : House of Night/Тулса

    Еовин Мей/Габриела Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Еовин Мей/Габриела   Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 8:42 pm

    Амм...първо здравей и добре дошла в форума. И сега с въпросите:

    1. Какво мислиш за сайта?
    2. Имаш ли домашен любимец?
    3. Имаш ли хоби /ако да какво е/?
    4.Любима книга?
    5.Любим филм?
    6.Чел ли си Училище за вампири? Ако е да коя е любимата ти книга от поредицата?
    7.Любим герой от поредицата Училище за вампири?
    8.Какво правиш докато си сам?
    9.Коя двойка най те кефи от Училище за вампири?
    10.Любим/а актьор/актриса?
    11.Кефи ли те Здрач? (питам щтот на мен ми е малко лигаво не че не го харесвам...)
    12.Любимо число?
    13.Любима буква(друго не се сетих :lol: )?
    Върнете се в началото Go down
    Еовин Мей
    Третокурсничка; Дъщеря на огъня
    Еовин Мей


    Posts : 29
    Join date : 10.08.2010
    Age : 31

    Еовин Мей/Габриела Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Еовин Мей/Габриела   Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 8:57 pm

    1. Какво мислиш за сайта? Сайтът е супер, харесва ми! Smile
    2. Имаш ли домашен любимец? Да, имам черен котарак, който се казва Макси.
    3. Имаш ли хоби /ако да какво е/? Ами обичам да чета, да гледам филми, да стоя пред компютъра, да слушам музика... обичайните неща.
    4.Любима книга? О, много са. Но някои от тях са Хари Потър, Властелинът на Пръстените, Хобит, То, Тъмната половина, Мъртвата зона, Дневниците на вампира, Покани ме да вляза...
    5.Любим филм? Всички филми на Тим Бъртън, Властелинът на Пръстените, Карибски пирати, Хари Потър, Дориан Грей, Смело сърце, Пришълецът, Амадеус и мнооого други.
    6.Чел ли си Училище за вампири? Ако е да коя е любимата ти книга от поредицата? Ами... не съм го чела, но може и да го прочета.
    7.Любим герой от поредицата Училище за вампири? -
    8.Какво правиш докато си сам? Чета, гледам филми и сериали, стоя пред компютъра, слушам музика...
    9.Коя двойка най те кефи от Училище за вампири? -
    10.Любим/а актьор/актриса? Джони Деп, Хелена Бонъм Картър, Кийра Найтли
    11.Кефи ли те Здрач? (питам щтот на мен ми е малко лигаво не че не го харесвам...) И на мен ми е доста лигавичко... пък и тези вампири са много женствени и блестят... Но става.
    12.Любимо число? Може би 4...
    13.Любима буква(друго не се сетих Laughing )? Нямам. :lol:


    Последната промяна е направена от Еовин Мей на Сря Авг 11, 2010 9:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Селена "Лена" Дюшън
    Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
    Селена


    Posts : 597
    Join date : 02.06.2010
    Age : 26
    Location : House of Night/Тулса

    Еовин Мей/Габриела Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Еовин Мей/Габриела   Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 9:04 pm

    Да и на мен вампирите от Здрач са ми някак женствени. Мевдудругото имаш много хубаво име не е като моето :evil:. Искаш ли да направим едно РП заедно?
    Върнете се в началото Go down
    Еовин Мей
    Третокурсничка; Дъщеря на огъня
    Еовин Мей


    Posts : 29
    Join date : 10.08.2010
    Age : 31

    Еовин Мей/Габриела Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Еовин Мей/Габриела   Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 9:53 pm

    Мерси. Smile Да, разбира се. Къде искаш да пишем?
    Върнете се в началото Go down
    Селена "Лена" Дюшън
    Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
    Селена


    Posts : 597
    Join date : 02.06.2010
    Age : 26
    Location : House of Night/Тулса

    Еовин Мей/Габриела Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Еовин Мей/Габриела   Еовин Мей/Габриела Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 10:05 pm

    Ами ела при мен в столовата на учениците.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Еовин Мей/Габриела Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Еовин Мей/Габриела   Еовин Мей/Габриела Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Еовин Мей/Габриела
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Стаята на Еовин Мей

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Училището за вампири :: Други :: Представяне-
    Идете на: