Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ 2443510U
Специални приятели
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ 2444376y --------------------------- ·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ 2450868t
Чат

 

 ·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мелиса Брекдаун
Трети курс
Мелиса Брекдаун


Posts : 30
Join date : 28.08.2010

·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Empty
ПисанеЗаглавие: ·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙   ·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitimeНед Авг 29, 2010 2:41 am

Аз съм Александра, Алекс. На 12 години съм и съм родена в София. От една година живея в Монреал и май/но само май/ ми харесва. Имам по-малък брат, на 6, голямо чудовище е. Обичам да чета книги, най-вече за вампири/затова и се заех с Училище за вампири/, фентъзи и взех да свиквам с класиката... обикновено създавам героините си според характера си, но не мога да кажа, че тази е такава... Брр, спирам да говоря/я, успях да се спра!/, за да има какво да питате. Предупреждавам, че много обичам да отговарям, тъй че винбаги съм жадна за още.
Върнете се в началото Go down
http://thestorm.vampire-legend.com
Ана-сан Кизуне
Пети курс
Ана-сан Кизуне


Posts : 76
Join date : 25.08.2010
Age : 27
Location : Iн тhe shиt

·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙   ·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitimeНед Авг 29, 2010 5:12 pm

Къде учиш?
Любима напитка?
А храна?
Любима книга?
Любим филм?
Имаш ли сайт?
Ако да,можеш ли да го пуснеш в Приятели?
Ходила ли си в чужбина?/освен че живееш в Монреал/
Кой ти е любимия елемент?
Би ли обяснила защо?

Ох друго не можах да измисля.Сори xD
Върнете се в началото Go down
http://animeshout.forumotion.com/forum.htm
Мелиса Брекдаун
Трети курс
Мелиса Брекдаун


Posts : 30
Join date : 28.08.2010

·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙   ·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitimeНед Авг 29, 2010 6:02 pm

Ана-сан Кизуне написа:
Къде учиш?
Любима напитка?
А храна?
Любима книга?
Любим филм?
Имаш ли сайт?
Ако да,можеш ли да го пуснеш в Приятели?
Ходила ли си в чужбина?/освен че живееш в Монреал/
Кой ти е любимия елемент?
Би ли обяснила защо?

Ох друго не можах да измисля.Сори xD

Уча в Монреал, естествено, сега отивам в една гимназия/тя тук започва по-рано, в 7 клас/ на име "Ecole secondaire Mont-Royal". Малко ме съмнява да ти е известно.
М... май кола лайт.
Сладолед тирамису с шоколад несъмнено!
Зазоряване, макар да имам и други любими. Но ако трябва да кажа една, то това е Зазоряване.
Капан за родители. Страшен филм.
Да, и то аз разбрах за сайта защото ми го пуснаха на мен вашия сайт в приятели.
Да, при това много често.
От петте стихии ли имаш предвид? Дух, макар всеки един от другите също да ми е някак близък.
Ами... никога не съм била "обикновенно момиче", а според мен духа е този, който ни дава самоличност, собствено мнение и воля, прави нашата самоличност, а най-важно е да останеш верен на себе си. Не мога да го кажа по точно, някак наистина ми е близък духа и най-ценен.
Върнете се в началото Go down
http://thestorm.vampire-legend.com
Sponsored content





·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙   ·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
·◦•◦●۪۫ Александра◦•◦·˙
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Други :: Представяне-
Идете на: