Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Бутикът за обувки Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Бутикът за обувки Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Бутикът за обувки Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Бутикът за обувки Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Бутикът за обувки Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Бутикът за обувки Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Бутикът за обувки Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Бутикът за обувки Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Бутикът за обувки Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Бутикът за обувки Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Бутикът за обувки 2443510U
Специални приятели
Бутикът за обувки 2444376y --------------------------- Бутикът за обувки 2450868t
Чат

 

 Бутикът за обувки

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Ник Дийн
Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя
Ник Дийн


Posts : 161
Join date : 10.04.2010
Age : 29

Бутикът за обувки Empty
ПисанеЗаглавие: Бутикът за обувки   Бутикът за обувки Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 3:04 pm

Любимото място на повечето момичета.
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Бутикът за обувки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бутикът за обувки   Бутикът за обувки Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 10:58 pm

Отворих вратата на магазина и пред мен се разкри невероятна гледка. Ооо да това определено вече беше моето любимо място. Имаше множество обувки на всякъде. Разгледах и се спрях на един чифт. Не бяха точно мой тип, но определено прихванаха вниманието ми Бутикът за обувки 1633425y. Пробвах ги и ми станаха точно моя номер 39.Усмихнах се и се отправих към продавачката. След като платих взех плика със обувките и реших че съм гладна. Бях нова тук и сега трябваше да търся ресторант.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Бутикът за обувки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бутикът за обувки   Бутикът за обувки Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 2:19 am

Изгубена в своите мисли, разхождайки се из Тулса, се натъкнах на нещо, което винаги можеше да оправи настроението ми. Бутикът за обувки! Всеки човек/вампир си има своите слабости. Еми, моята най-голяма слабост са обувките. И то не само обикновените, ами най-вече екстравагантните, високите токове и най-невероятните цветове. Повечето пъти купувам обувки от ателиета, обувам ги 1-2 пъти и ги слагам на рафта. Да, правя си колекция. Хубавото на това, че живееш много е, че имаш най- невероятната и неповторима колекция (каквото и да била). Все пак малко хора минават през стотици модни вълни. Да не говорим, че към обувките неизбежно вървят и чанти, доста често дори и колани. Ох, мании,мании...
Днес имах тежката задача да задоволя потребностите си с два чифта обувки. Предстоеше дълго чудене.


След 30 минути разглеждане на магазина

- Извинете - обърнах се аз към продавачката - имате ли 38 номер от тези два модела?
- Заповядайте - каза тя учтиво - Удобни ли са? Имате ли нужда от нещо друго?
- Благодаря, перфектни са! Ще купя и двата чифта. - казах аз и подадох кредитната си карта.
- Заповядайте. Със здраве да си ги носите. - каза продавачката и ми върна картата. Излязох щастлива с два нови чифта обувки.

Бутикът за обувки Black-10

Бутикът за обувки Paris-10
Върнете се в началото Go down
Мери Монтгомъри
Паднал ангел
Мери Монтгомъри


Posts : 36
Join date : 29.10.2010
Age : 29

Бутикът за обувки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бутикът за обувки   Бутикът за обувки Icon_minitimeСъб Окт 30, 2010 11:00 pm

Както написах не мога да живея без обувките си Gucci, но като разгледах този магазин се влюбих в един невероятен чифт . Добре че имаше моят номер. Купих си ги разбира се и им се радвам адски много.

Бутикът за обувки 26225710
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бутикът за обувки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бутикът за обувки   Бутикът за обувки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бутикът за обувки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Двор и околия :: Тулса-
Идете на: