Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Киното Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Киното Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Киното Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Киното Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Киното Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Киното Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Киното Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Киното Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Киното Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Киното Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Киното 2443510U
Специални приятели
Киното 2444376y --------------------------- Киното 2450868t
Чат

 

 Киното

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ник Дийн
Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя
Ник Дийн


Posts : 161
Join date : 10.04.2010
Age : 29

Киното Empty
ПисанеЗаглавие: Киното   Киното Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 3:06 pm

Винаги най-новите филми.
Киното Cinema
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Киното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното Icon_minitimeВто Авг 24, 2010 7:57 pm

Купихме два билета и влязохме в залата. беше голяма, разбира се. Започнахме да търсим местата си и естествено аз се спънах, но добре, че беше Сенг да ме хване. То, наистина, ако не се спъна, падна или ударя, няма да я бъдеше.Така...намерихме местата и седнахме. Засега имаше десет човека на кръст.
Замислих се. Когато дойдох в кафенето ненавиждах двойките до мен, а сега и аз съм като тях. Не обичах любовта, но сега да... Леле, колко бързо се променя мнението и положението ми. Капризна ли съм?
Е, не чак толкова, но честно да си призная съвсем мъничко. Ама съвсем малко.
Бях си взела чаша кола, защото обикновено умирах за нещо за пиене, когато гледах нещо, било то телевизия, кино...Вкарах сламката в чашата и отпих малко. Тези хора бяха сложи повече лед отколкото кола.Тц,тц,тц. Да, капризна съм...Май.Какви за бога за тези мисли?
Облегнах се назад и сключих краката си.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Киното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното Icon_minitimeСря Авг 25, 2010 1:56 am

Преди да започне филма аз отново се наведох до Изабел и я целунах нежно. Уии! Сърцето ми биеше като кон, който препуска свободно из полята. Мда...ама така си беше. Мисля, че в момента бях с доста високо кръвно. Да...често се случва когато човек е нервен. Аз не бях нервен, а развълнуван. Бях си взел огромна чаша спрайт и отпих от нея. Усмихнах се мило и отново погледнах Бела. Красивото й лице гледаше уверено напред. Бях наистина щастлив, че тя вече не е онази срамежливка, която твърдеше, че има ужасен характер. Сега тя е по-уверена в себе си. Усмихнах се като учител на ученик. Някак си исках да я окуража да продължава напред и напред всеки ден.
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Киното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното Icon_minitimeСря Авг 25, 2010 2:01 am

Усещах, че ме гледа, а след като ми се усмихна аз се разсмях и се обърнах към него.Не знам защо се разсмях, просто ми стана ужасно смешно и очевидно накарах и Сенг да се разсмее, при което другите ни гледаха объркани. попринцип трябваше да се смеем, когато филма започне, но ние бяхме подранили. След като спряхме да се смеем като луди, каквито си бяхме, се облегнах и обърнах главата си към Сенг. Усмихнах се сладко и чаровно, както почти винаги.
Ужасно се радвах, сърцето ми се мъчеше да изскочи, а едва дишах нормално. Идваше ми да правя луди неща.
Филма започна и се обърнах напред.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Киното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното Icon_minitimeСря Авг 25, 2010 4:03 am

Стоях мирно, когато филма започна. Не се бях съсредоточил върху него просто си мислех. Най-спокойно. Като по чудо. Не беше нещо тъпо. Просто мислех. Хубаво. Така....може би мислите ми бяха спокойни, но сърцето ми биеше лудо. То някак си се бунтуваше срещу това да стои в мен. Май искаше да излезе навън и да се покаже. Мне...няма сърцето ми да изскочи навън. Не и тук. Не и никъде. Оф...добре. Спрях да мисля. Искам да кажа за това. Започнах да гледам екрана и да слушам филма. Спокойно...дишай бавно и равно.
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Киното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното Icon_minitimeСря Авг 25, 2010 4:23 am

Гледахме филма някак замислени върху случващото се или поне аз бях така.Не бях съсреточена кой знае колко,даже понякога забравях да се смея на наистина смешните моменти.Очевидно си бях дълбокомислена.
С ъгълчето на окото си погледнах Сенг, а след това той ме погледна и аз извърнах погледа си,в опит да не се разсмея.Направих така още няколко пъти и спрях,филма ви стана интересен
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Киното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното Icon_minitimeСря Авг 25, 2010 4:29 am

Двамата с Изабел се втренчихме в огромния екран. Бяхме си взели най-добрите места-на последния ред по средата. Всичко се виждаше невероятно. Наистина имаше доста смешни и забавни сцени, на които се смеех като луд (не че не бях такъв...). От време навреме поглеждах Изабел. Тя също се обръщаше към мен, докато аз правех смешни. Обръщах устни, въртях очи и други неща. Просто се опитвах да съм забавен.
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Киното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното Icon_minitimeСря Авг 25, 2010 3:44 pm

Вътрешно умирах от смях, заради Сенг, но външно се борех да не се засмея силно.Накрая се обърнах към него изцяло и той отново направи нещо, което наистина щях да пкна от смях. Усмихнах се и уж сериозно казах:
-Недей!-но той отново направи нещо смешно и слава богу във филма също ставаше нещо смешно, та когато всички се разсмяха и аз започнах. -Заболя ме корема заради теб, от смях.-обявих накрая с широка усмивка.
След това отново се облегнах назад.
Филмът свърши и всички се изнесоха набързо. И ние естествено станахем. Аз станах по бързо от Сенг и застанах пред него.
-Ама че ти накъде си тръгнал?-засмях се. Днес очевидно ме избиваше на смях за странни неща.След това се отдръпнах и той стана.Сложих едната си ръка на дясната страна на лицето му и го целунах. След това рязко го дръпнах за ръката , за да излизаме, понеже бяхме останали само ние.-Сега?-попитах и погледнах часовника си.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Киното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното Icon_minitimeСря Авг 25, 2010 5:13 pm

-Хм...Ами не знам. Някакви предложения?-Попитах.
Прегърнах я праз рамо и двамата започнахме бавно да излизаме от залата. За радост сърцето ми вече май нямаше намерения да излезе, за да се покаже. Да...напредък. Забелязваше се такъв, което беше много добре. Йей! Добре...стига. Спокойствие и само спокоиствие. Усмихнах се докато с Изабел вървяхме.
-Но вече е време да се връщаме в училище. Иначе тялото ни ще започне да отхвръля промяната.
А на мен не ми се умираше в най-хубавия момент.
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Киното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното Icon_minitimeСря Авг 25, 2010 5:39 pm

-Ъм...да, добре. Наистина...-съгласих се и вдигнах рамене.
Излязохме от залата и пордължихме бавничко напред. Всъщност къде ли точно отивахме? Аз следвах него и въобще не знаех накъде, ама нямаше и особено значение.Изхвърлих чашата от кола и си извадих мокра кърпичка. После и нея изхвърлих. Не казах думичка по време на пътя, не че мислех, просто не намирах думи .
Сетих се за учебната година и, че много скоро тя започваше. И слава богу се бях записала вече. То не било шега да си пети курс, като видях предметите се ужасих. Малко, де. Е, ще се справя, както съм се справяла и преди...Ама в обикновеното училище беше много по лесно. А може би не е било...
Разтърсих глава, защото не ми се мислеше повече.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Sponsored content





Киното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Киното   Киното Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Киното
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Двор и околия :: Тулса-
Идете на: