Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Ферия Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Ферия Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Ферия Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Ферия Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Ферия Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Ферия Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Ферия Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Ферия Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Ферия Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Ферия Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Ферия 2443510U
Специални приятели
Ферия 2444376y --------------------------- Ферия 2450868t
Чат

 

 Ферия

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Ферия Empty
ПисанеЗаглавие: Ферия   Ферия Icon_minitimeСря Апр 14, 2010 8:55 pm

Това място бе наистина обградено от магия, за хората то бе просто гора, но минеше ли някой които носи магията в себе си, той виждаше красотата и дори самата магия, обвила гората. Там живееха митични същества и енергията бе много силна. Но колкото и красива да бе гората, тя криеше опасности, за да отидеш там, трябва да си с прочистено съзнание и да внимаваш много, защото пазителката на гората е много красива, но и непредвидима
Ферия Magic_forest_by_andarin
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Кейт Фелър
Шести курс
Кейт Фелър


Posts : 74
Join date : 20.04.2010

Ферия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ферия   Ферия Icon_minitimeЧет Юли 15, 2010 9:16 pm

Влязох във вълшебната гора.
Усещах позитивната магия наоколо.Тя бе навсякъде в тази красива,стара,но зелена гора.Имаше много дървета,а земята бе осеяна със свежа зелена трева и много,много цветя.Защж усещах тази магия?Нима я носех в себе си?Какво става с мен?
Някакъв глас прекъсна мисловната ми тирада.
-С какви очи идваш тук?Какви са намеренията ти?Защо си дошла тук?-жената ми зададе куп въпроси и аз се обърнах.Това беше пазителката на гората.Сведох глава в знак на почит и заговорих с мелодичния си глас.
-С добри намерения и с добри очи,пазителко на гората.Дойдох тук,за да се поразходя и реших,че тази гора е отличен избор.-отговорих простичко и пазителката ми се усмихна топло.
-Чиста си.Можеш да преминеш.-тя изчезна и аз спокойно продължих разходката си.
Стигнах на една поляна,заобиколена с високи дървета и осветявана от лунната светлина.Огледх се наоколо и попаднах на дрехите си.Бях облечена с дънки,блуза и маратонки.
Повървях малко и пред мен се появиха множество цветя и още една зелена полянка с малко бистро езерце,а около него имаше множество бели зайчета.Усмихнах им се топло,но те не избягаха от мен,а се доближиха.
Излегнах се на зелената трева,а зайците започнаха да се събират около мен.Имаше множество бели,но после се появи и едно черно зайче на бели петна.Останалите се обърнаха и го погледнаха лошо и то се притесни,но продължи да подскача към мен.Когато се доближи,аз го сложих върху себе си и започнах да го галя,загледана в нощното небе.
След около петнадесет минути се отнесох от "транса" си и станах,а черното зайче скочи и се върна в гората,останалите зайци също.
Станах и се изтупах малко,а след това поех по обратния път.Пазителката не ми се яви,затова спокойно излязох от гората и влязох в града.
Върнете се в началото Go down
 
Ферия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Двор и околия :: Тулса-
Идете на: