Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Стаята на Айя Хейл - Page 2 Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Similar topics
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Стаята на Айя Хейл - Page 2 2443510U
Специални приятели
Стаята на Айя Хейл - Page 2 2444376y --------------------------- Стаята на Айя Хейл - Page 2 2450868t
Чат

 

 Стаята на Айя Хейл

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 1:52 am

First topic message reminder :

Спалнята
Стаята на Айя Хейл - Page 2 4_10_612

Банята
Стаята на Айя Хейл - Page 2 756_1112
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Inskin Klioоls
Син на Еребус и главен "Пазител"
Inskin Klioоls


Posts : 54
Join date : 09.11.2010

Стаята на Айя Хейл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 2:05 am

Е вярно че не бе по секси рокличка с тънки презрамки, но пък и без това в противен случай предизвикателствата щяха да ми дойдат малко в повече .
Поклатих глава и се усмихнах.
- Разбира се, няма да пропусна този шанс.
Казах аз и се "хвърлих" при нея, я гъделичкайки я навсякъде по тялото.
- Съжалявам, нямаше как да пропусна и този шанс.
Доволно казах аз когато се спрях и я целунах закачливо по носа.
- Обаче смятам да си взема първо душ...става ли?
Попитах аз, но преди да чуя какъвто и да е отговор се изправих на крака и с бърза крачка отпраших към банята.
За части от секундата пуснах студената вода, за облее горещото ми тяло, исках да измия всичко, абсолютно всичко което ме дразнеше вътрешно и външно, но за жалост нямаше смисъл да се надявам, но ако не друго то поне вече нямаше залепнали прашинки по врата ми.
Излязох, движейки се така бързо че силуета ми чак се размазваше, свалих кърпата от кръста си и извадих някакви боксерки от шкафа, макар нужда нямах нужда от нищо.
Надявах се да бях достатъчно бърз, не че не бе виждала, но все пак, възпитанието го изискваше.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 2:19 am

Лежах загледана в тавана и го чаках да излезе от банята. Знаех, че като се върне в леглото ще ме охлади цялата. Аз обичах топлата, дори гореща вода, докато той предпочиташе по-студената. Лежах, размишлявах и се усетих как несъзнателно се усмихнах.
Не мога да повярва, че отношенията ни са толкова... прости. Винаги сме се забавлявали заедно, но сега беше по-невинно и сякаш по-хубаво. Радвам се, че останахме приятели след всичко.
Усетих го как профуча покрай мен и после за секунди си обу боксерки. Обърна се и ме погледна толкова свенливо, че чак ми стана смешно. Какъвто ми беше наперен, сега за какви неща се притесняваше. Усмихнах се и го погледнах приканващо.
- Хайде, свенливко, идвай в леглото.
- Заплашвам те да заспа без теб. - смигнах му и потупах възглавницата до мен.
Нямах търпение да дойде и да се сгуша в него. Каквото и да се случва, когато съм с него се чувствам сигурна.
Върнете се в началото Go down
Inskin Klioоls
Син на Еребус и главен "Пазител"
Inskin Klioоls


Posts : 54
Join date : 09.11.2010

Стаята на Айя Хейл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 2:39 am

Ухилих се доволно и й се изплезих.
-По-скоро с мен няма да можеш да заспиш, но имаш късмет че сме уморени и двамата.
Засмян казах аз и разроших косата си.
Доближих се до леглото и легнах, опъвайки цялото си тяло, определено имах нужда от това.
Малко бе странно да спя в буквалния смисъл на думата с момиче и като се замисля до сега...е правил съм го с известна предистория, нали разбирате,но този път усещах как ще мина и без нея.
Обърнах се към нея, а тя се сгуши в тялото ми, загрявайки го моментално, бе толкова топла, изгаряща, но по приятен и възбуждащ начин.
Засмях се и целунах разсеяно челото й.
Използвах дарбата си и загасих лампата.
- Е да заспиваме сънчо мой.
Казах аз и поставих ръка на гърба й, придърпвайки я още по-близо до мен.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 2:50 am

Не се учудих, че веднага възвърна напереното си държание. По-скоро с мен няма да можеш да заспиш, но имаш късмет че сме уморени и двамата.
Замислих се, дали да не го избъзикам нещо, но се отказах в момента, в който той се излегна до мен и ме придърпа към себе си. Толкова беше приятно, телата ни моментално се напаснаха... е не ни беше за първи път да заспиваме заедно... но този път беше различно, по-интимно.
Той загаси лампата и ме придърпа още повече. Нямах нищо против, въпреки че знаех, че след известно време ще съм се оттеглила на другия край на леглото. Прокарах ръка по гърба му и го целунах съвсем нежно, почти не го докоснах.
- Лека нощ, мили! - казах аз и се усмихнах сънливо.
- Моля те, утре като се събудиш, не си тръгвай.
- Събуди ме и мен. - бях сигурна, че ако се събудя и не го намеря при мен ще откача. След като вече знаех някои неща, нямаше как да съм спокойна за него.
Върнете се в началото Go down
Inskin Klioоls
Син на Еребус и главен "Пазител"
Inskin Klioоls


Posts : 54
Join date : 09.11.2010

Стаята на Айя Хейл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 12:06 am

Усмихнах се доволно за пореден път тази вечер и въздъхнах секунда след това.
Не разбирах...защо трябваше всичко да е толкова глупаво е сложно, не можеше ли просто да ме бе оставил намира....е и аз него, но това е друг въпрос..
Кимнах и заговорих с тих и отнесен глас, едва намирайки сили да го направя.
- Спокойно, ще те събудя, освен ако не се събудиш преди мен.
Повдигнах рамене и затворих очи.
Целунах я отново и вдишах аромата на косата й, навяващ ми стари спомени.
Като заговорих за спомени...момичето от днес изникна в съзнанието ми..очите й, така силни и привлекателни, така...съдържащи магия.
Не бе възможно...не биваше да мисля за онези дни, не биваше да си спомнял, бях се зарекъл да не го правя още преди векове, така че не му бе сега момента да развалям собствената си клетва.
Съзнанието ми се отпусна, дотолкова доколкото е възможно и усетих приятното чувство че се отделям от хилядите глупости и проблеми.
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
Айя Хейл


Posts : 281
Join date : 12.07.2010
Age : 31

Стаята на Айя Хейл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 1:03 am

Бавно започнах да отварям очи. Ох, колко хубаво беше да се наспиш след такава изморителна вечер. Както предполагах се събудих на другия край на леглото далече от неговите прегръдки. Протегнах се като котка и измърках доволно. Реших да се претъркуля отгоре му и да го събудя.
Бавно се завъртях към частта на леглото, в която се предполагаше, че трябва да спи той, но какво намерих... бележка.
Мила моя Айя, съжалявам, че не мога да остана, но изникна нещо спешно.
Знам, че ти казах, че няма да си тръгна, но се наложи. Ще поговорим после.
Целувам те
Инскин

Как можах да си помисля, че ще остане. Мъжката му гордост и его не позволяваха той да заспи и да се събуди при една жена... И да не повярва човек, той снощи само спа... Толкова съм бясна. Чувствам се адски използвана, употребена. Дано наистина има обяснение, защото не съм забравила, че снощи се съобразих със състоянието му и не го притиснах, но той ми дължи много дълъг и изчерпателен разказ и няма да отлага още много... Загледах се мълчаливо в тавана. Нямаше и сега да си развалям настроението, както преди правех заради номерата му. Ще се забавлявам с или без него.
Днес ми беше ден за почивка. Ще се разходя из Тулса. Ще мина да си купя обувки, ще се разходя в парка и ще седна да хапна в ресторанта на хотел "Посланик"... Може и някоя спа процедура в хотела. Не ми трябва мъж, за да се чувствам добре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Айя Хейл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Айя Хейл   Стаята на Айя Хейл - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Айя Хейл
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята на Корнелия Хейл
» Кабинета на Корнелия Хейл
» Стаята на Джейсън Блейд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Общежитията :: Учителското общежитие-
Идете на: