Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Поляната - Page 2 Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Similar topics
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Поляната - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Поляната - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Поляната - Page 2 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Поляната - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Поляната - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Поляната - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Поляната - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Поляната - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Поляната - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Поляната - Page 2 2443510U
Специални приятели
Поляната - Page 2 2444376y --------------------------- Поляната - Page 2 2450868t
Чат

 

 Поляната

Go down 
+5
Изабел Кан Лу
Сенг-Хюн Лий
Корнелия Хейл
Джейдън Блейд
Ник Дийн
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ник Дийн
Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя
Ник Дийн


Posts : 161
Join date : 10.04.2010
Age : 29

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 3:03 pm

First topic message reminder :

Едно от най-красивите места. На нея растяха такива цветя, че през ноща, когато луната грее цялата поляна почва да свети в сребристи цветове.

Поляната - Page 2 1
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com

АвторСъобщение
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"
Сенг-Хюн Лий


Posts : 176
Join date : 05.07.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 6:04 pm

След като Бела си тръгна аз започнах да галя Джак и да му говоря. Ако някой ме беше видял. Можеше да си помисли че съм луд. Не че не бях. Нали с Бела бяхме откачени? Хванах Джак и му казах:
-Хайде, момче. Да си тръгваме.
Двамата тръгнахме, но и аз не знам на къде.
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 29, 2010 1:08 am

Луната беше красива както винаги и аз знаех че ако искам да я погледам просто трябва да отида на поляната, където беше открито и красиво. Рима дотича до мен готова да я поглезя. Взех я в ръцете си и се заоглеждах. Набелязах си едно от малкото дървета на поляната и се качих на един от ниските клони и седнах. Ако някой дойдеше щеше да ме види без проблем и без да се изплаши. Сложих котката в скута си и започнах да я галя зад ушите а тя доволно да мърка. Загледах се в луната и сложих слушалките на айпода си.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Брекдаун
Трети курс
Мелиса Брекдаун


Posts : 30
Join date : 28.08.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 29, 2010 1:43 am

Тъкмо бях пристигнала в Дома на Нощта, но вече се чуствах като у дома. Знаех, че точно така трябваше да бъде. Знаех наистина много за вампирите, защото баба ми бе разказвала много за тях и защото ги харесвах. От дете мечтаех да съм вампир. Може би това желание се дължеше на желанието за мъст, но на мен ми беше все едно. И ето, че сега бях.
Не вървях в определна посока, просто се разхождах под меката лунна светлина. Бях пуснала златните си коси и облякла джинси и един пуловер от шкафа. Повечето хора си мислеха, че щом си от богато нсемейство, то е обличаш като за модно ревю. Не можех да отрека, че ми харесваше, но нямах проблеми със семплите дрехи, а не исках да привличам внимание.
Човек би си помислил, че първо видях момичето. Но това не беше така. Първо долодих тихото мърлукане на котка. Трябваше да свиквам с това, но все пак бях дошла твърде скоро и затова погледът ми мина през дърветата докато не забеляза огнено червената коса. Не видях лицето, тъй като то бе напълно скрито, но след това момичето вдигна глава и видях кафявите и' очи и забележителната усмивка. Но твърде бързо отвърнах поглед и се взрях в малкото бяло и кафяво коте, което тя гладеше. Усмихнах се и се насилих да погледна момичето. След това пропелтечих:
- Здравей. Имаш чудесна котка - казах аз, но след това се сетих, че тук котките избират собствениците, усмихнах се извинително и се поправих: - Съжелявам. Исках да кажа: щастлива си, че те е избрала толкова красива котка. Аз също обичам котета. Много мили създания са.
След това замълчах и я погледнах - този път не котката, а момичето - в очите, чакайки да ми отговори. Или пак да се заеме да я гали. Все тая.
Върнете се в началото Go down
http://thestorm.vampire-legend.com
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 29, 2010 2:48 pm

С крайчеца на окото си погледнах към момичето което ми развали момента. Рима се беше изправила и съскаше срещу момичето. Гушнах я здраво след което грациозно скочих от дървото и застанах лице в лице с момичето. Огледах я на бързо. Имаше руса коса и златисти очи. Оправих косата си и я изгледах без да прикривам досадата в погледа си.
-Ахам здравей. - кимнах аз и отнаво се заех с галенето на Рима.
-И благодаря. - благодарих и че каза това за Рима, но тя изглеждаше добра и сладка само на външен вид. Държах я здраво защото съскаше по русокоската срещу мен и ако я пуснех щеше да бъде опасно...за момичето.
-Извинявай не се представих, аз съм Дулсе-Мария. - представих се учтиво, но студено аз.
-Казвай ми просто Дулсе. А това е котето ми Рима. - представих я аз и рима замърка под ръката ми галеща я зад хото и, но все още злобно настроена.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Брекдаун
Трети курс
Мелиса Брекдаун


Posts : 30
Join date : 28.08.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 29, 2010 3:05 pm

Котето започна да ми съска, но аз ни най-малко не си позволих да му се сърдя. Твърде обичах котките. Нека ми съскаше. Бях прекъснала галенето му, тъй че имаше право да ми се сърди. Котките винаги имаха право, нали?
- Ахам здравей - метна в моя посока момичето щом скочи от дървото и продължи да си гали котето.
Аз реших, че не и' е до мен и понечих да си тръгна, но изведнъж чух червенокоската да ми благодари и се обърнах, гледайки я учудено. Какво бях казала?
- Извинявай не се представих, аз съм Дулсе-Мария. Казвай ми просто Дулсе. А това е котето ми Рима - представи се на бързо тя. Ако котето не съскаше така, то сигурно бих се навела и го погалила между ушите.
И тогава осъзнах, че Дулсе се беше представила доста ледено. Какво си позволяваше? Да, едва вчера бях пристигнала в Дома на Нощта, а тя, съдейки по знака, беше четвъртокурсничка. И Дъщеря мило:
- Аз съм Мелиса, Рима - наблегнах на последната дума аз, за да докажа, че се обръщах към котето, а не до собственността му.
Върнете се в началото Go down
http://thestorm.vampire-legend.com
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 29, 2010 3:39 pm

Когато блондинката каза това на котката ми, аз доста се учудих. В крайна сметка останах с каменно изражение. Вярно че ук котките са свещени същества, но да говориш на друга котка...ъмм звучеше наистина странно. Смекчих изражението си доста и се усмихнах леко.
-А ти си? - попитах я аз. Беше странно да не я познавам защото макар и да не знаех имената на повечето, бях виждала всички а това момиче определено не го бях виждала.
-Нова си нали? - отново я попитах аз. Реших да бъда по-мила защото знаех как е като отидеш на ново място което всъщност е твоя нов дом и да се държат с теб като със...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Брекдаун
Трети курс
Мелиса Брекдаун


Posts : 30
Join date : 28.08.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 29, 2010 6:10 pm

Изведнъж забелязах, че Дулсе доста се смекчи, което ме успокои. Не исках да се правя на гаднярка още от първия си ден, а никога и през ум не ми е минавало да се карам с Дъщерите на мрака.
- Оу, не се ли представих? Аз съм Мелиса Брекдаун и наистина съм нова. Ти трябва да си Дъщеря на мрака, нали? Контролираш ли даден елемент? - попитах аз.
Все още се надявах да спечеля доверието на котката, за това вдишах дълбоко въздух и понечих да го погаля. Котето ми изсъска предупредително, а аз заговорих, за да го успокоя:
- Не се притеснявай, не искам да те нараня. Аз обичам котките. Вие сте наистина много... пухкави и... мили - зашепнах аз, надявайки се липсата на общи описания за всички котета да не направи особено впечатление на Рима. - А ти си голяма красавица - добавих аз и най-накрая се пресегнах и я почесах между ушите.
Върнете се в началото Go down
http://thestorm.vampire-legend.com
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 3:27 am

-Приятно ми е Мелиса. - усмихнах се аз.
-Да аз съм от дъщерите и синовете на мрака, и съм дъщеря на водата. - отговорих на въпроса на красивата блондинка. Тя се присегна за да погали Рима, при което аз усетих че тя яе и скочи.
-Спокойно Рима. - казах аз и явно наистина успокоих Рима която сама посегна главичката си към ръката на Мелиса.
-Когато иска може да е много добра. - засмях се аз и това ми държание нямаше нищо общо с това от това преди малко.
-Ти имаш ли котка? - попитах я аз.
-И кой курс си? - не исках да задавам много въпроси и да изглеждам като поредната нахална мажоретка, първо защото мразех мажоретките. Исках да създам колкото се може повече приятелства, защото не мислех да се местя в поредния Дом на Мрака. А и изглеждаше приятно и симпатично момиче тока че нищо не губя ако завържа някакъв разговор. Погледнах към нея и и се усмихнах, чакайки отговорите и.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Брекдаун
Трети курс
Мелиса Брекдаун


Posts : 30
Join date : 28.08.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 5:01 pm

Рима ми даде да го погаля и това много ме зарадва. Ах, колко исках да имам котка!
- Ти имаш ли котка? - попита ме Дулсе, като държанието и' в момента въобще не приличаше на онази ледена кралица, която отвисоко ми съобщи името си.
- Не, засега не. Макар много да искам. Надявам се някой ден някоя да ме избере - казах аз. Беше ми невероятно трудно да го изрека, макр че съзнавах, че едва ли ще имам котка още от първия си ден тук.
- И кой курс си?
- Едва трети - засмях се аз. - Вчера дойдох. Тук ли си била миналата година, в трети курс?
Наведох се и пак погалих Рима и този път тя замяучи. Това ме зарадва и продължида я почесвам докато чаках отговора на момичето.
Върнете се в началото Go down
http://thestorm.vampire-legend.com
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 30, 2010 5:18 pm

-Амм не точно. - казах аз на Мелиса.
-Това е третия дом на мрака в който съм местена. - изражението ми леко помръкна.
-Тук съм от някъде...ъмм малко преди да заърша трети курс. Това е единственото училище на мрака в което съм се задържала толкова дълго. - отговорих на въпроса и.
-Ъмм...Мелиса, трябва да тръгвам до скоро. - казах аз и пуснах Рима на земята .



Последната промяна е направена от Дулсе-Мария на Вто Сеп 07, 2010 5:40 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Дебора Ловрейн
Трети курс
Дебора Ловрейн


Posts : 31
Join date : 05.09.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 5:24 am

Вече освежена, излязох да се поразходя. Избрах поляната, защото ми се стори подходящо място да поседиш на чист въздух, а и на пръв поглед не виждах никого наоколо. Все си мислех, че да общуваш е умение, което се усвоява, но опитът ми показваше, че и вмирисано сирене ще си намери приятели по-лесно от мен.
Седнах на земята и се заиграх с някакво спящо стръкче трева. Замислих се за мястото, на което съм... Дали някога щях да свикна с новото си аз?...
Върнете се в началото Go down
http://nimevisia.forumado.net/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 5:43 am

Докато се отделечавах от Мелиса забелязах друго момиче наполяната. Реших че ще е добре да я поздравя все пак...
Приближих се бавно и грациозно до нея.
-Здравей. - звънливият ми глас огласи тихата поляна. Обикновено бях студена и играеща ролята на кучка но сега не исках. Погледнах момичето в очите и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Дебора Ловрейн
Трети курс
Дебора Ловрейн


Posts : 31
Join date : 05.09.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 5:48 am

Стреснах се, но момичето, което стоеше пред мен, не изглеждаше никак заплашително. Поех си въздух.
- Ъъ, здравей. Аз съм Дебора. И съм, кхъм, нова - казах, като се постарах да прозвучи максимално многозначително - нали все още се примирявах с вампирщината.
Върнете се в началото Go down
http://nimevisia.forumado.net/forum.htm
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 2:37 pm

Бавно се разхождах, сякаш за да поема всичко в себе си. Не целях това, а причината беше, че просто не бързсах на никъде. Като заговорих за бурзане, имах чувството, че всичко около мен ставаше с невероятна скорост и каквото успеех да разбера, това. Единственото, което не разбрах беше защо, по дяволите се трупам с странни мисли? Е, това няма да разбера, вероятно никога.
Пред себе си видях някакво момиче, което не бях виждала и Дулсе.Приближихх се до тях, безшумно, понеже бяхме на трева...Как можах да обуя тези обувки?! Та...приближих се и казах:
-Здравейте.-прозвуча поздравът, който се казваше обикновено при среща.-Аз съм Бела.-казах името си на новото момиче, надявайки се да не преча и да не съм се натрапила нахално.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 07, 2010 3:29 pm

Тъкмо щях да се представя на Дебора, когато някой зад мен ни поздрави. Обърнах се и видях че беше Бела.
-Здравей Бела. - поздравих я аз и се обърнах към момичето стоящо пред мен.
-Приятно ми е Дебора, аз съм Дулсе-Мария, но ми казвай Дулсе. - усмихнах се аз и застанах така че и трите да се виждаме без проблем.
Върнете се в началото Go down
Дебора Ловрейн
Трети курс
Дебора Ловрейн


Posts : 31
Join date : 05.09.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 09, 2010 3:58 am

Кимнах. Наистина не знаех от къде да започна и очевидното ми невежество не ми помагаше кой знае колко. Надявах се, че момичетата не са забелязали как стисках ръцете си; ноктите ми направо се впиваха в плътта.
- Малко съм объркана. От скоро зная за това място. Моят... един приятел ми помогна да се запиша, след като... - поех си въздх. Не можех да го изрека, колкото и да се насилвах. А и се чувствах несигурна сред хора, котио познавам отскоро. - Дори не знам къде е библиотеката - свих рамене.
Върнете се в началото Go down
http://nimevisia.forumado.net/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 09, 2010 4:14 am

Засмях се леко на обърканите изречения на Дебора.
-Дам наистина в началото е трудно. - сигурна бях че разбра за какво говоря.
-А и библиотеката е на първия етаж третия кабинет в дясно. - казах аз и спрях да се смея.
-Изглеждаш доста объркана. - казах аз като наблегнах на доста.
Върнете се в началото Go down
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 09, 2010 7:37 pm

Усмихнах се мило.
-Спокойно ще се оправиш.-казах приятелски. Това момиче изглеждаше доста дружелюбно. -И да, в скоро време може да ти потрябва библиотеката.-продължих след това и се засмях леко. Пристъпих една крачка назад , незнайно защо. -От къде си?-попитах въпроса някак любопитно. В последно време разбрах, че почти всеки от това училище беше от различен град, държава...А може би само си въобразявах. Всъщност не познавах много, така предположих.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Дебора Ловрейн
Трети курс
Дебора Ловрейн


Posts : 31
Join date : 05.09.2010

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 09, 2010 8:20 pm

- Родена съм в Уичита, Канзас - отвърнах. Не ми се искаше да разговарм за детството си. - Ами вие? Струва ми се, че тук има богато разнообразие от народности.
Бела кимна.
- Токио - каза тя.
- Ами ти, Дулсе?
Върнете се в началото Go down
http://nimevisia.forumado.net/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 09, 2010 10:16 pm

-Мексико Сити, но съм живяла доста и в Испаня. - казах аз и погледнах двете момичета пред мен.
-Кога дейде тук? - попитах Дебора.
-И кой курс си? - добавих към последния си въпрос аз.
Върнете се в началото Go down
Ана-сан Кизуне
Пети курс
Ана-сан Кизуне


Posts : 76
Join date : 25.08.2010
Age : 27
Location : Iн тhe shиt

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 10, 2010 1:44 am

Ана имаше нужда от почивка.Ако онова момиче отново се появеше пред очите и със сигурност щеше да бъде пепел за по-малко от минута.Видя една полянка и се запъти натам,но чу гласове.Женски,женски и...женски.Отново се скри в храстите.Колкото по-незабележима,толкова по-добре.Говореха си нещо.Кой откъде бил,много интересно....Червенокоската от Мексико,кафявокоската от Токио...Чакай Токио?!Градът на родителите й.Това не и напомняше много хубави неща.И тя отново трябваше да счупи някоя пръчица и да я видят.
-Кой е там?-попита червената глава
"Защо винаги става така?" мислеше си Ана
-Нинджа от подземният свят.Кой може да е?-Ана беше все така студена.Държеше се така само заради третото момиче от Канзас.Вятърът леко подуха и косите им се надпреварваха коя ще се задържи най-дълго във въздуха....
Върнете се в началото Go down
http://animeshout.forumotion.com/forum.htm
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 10, 2010 1:49 am

Обърнах се към новодошлото момиче. Я, напредвала съм със запознанствата. Явно ме биваше в това. А някой викаха, че съм затворена. То, не че не бях де, ама...
Момичето лекичко се приближи. Беше като мен. Така де, изглеждаше като мен, в очите. Вероянто беше от Токио. Добре, признавам си! През последните няколко минути бях из главите на всички. Сега до мен не беше Сенг, че да не мога да си контролирам силата. Такам...да...за какво говорех? Полудявам, отново.
-Как се казваш?-попитах.
Бях разбрала, че съквартирантката ми е като мен...Та...може би беше тя или се лъжех?
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 10, 2010 2:00 am

-Хах забавна си. - казах аз смейки се за това с нинджата.
-Дори и да не ти личи. - добавих все още смеейки се.
Бела зададе въпрос на "нинджата" и аз спрях да се смея поглеждайки я и чакайки отговора и също като Бела.
Върнете се в началото Go down
Ана-сан Кизуне
Пети курс
Ана-сан Кизуне


Posts : 76
Join date : 25.08.2010
Age : 27
Location : Iн тhe shиt

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 10, 2010 2:18 am

-Да,благодаря.-Тя не знаеше защо го каза.Не го беше мислила,каза го инстинктивно.Момичетата и допадаха.Може би нямаше да ги наранява...много.Кафявокоската изглеждаше като Ана.
"Трябва да е от Токио!"-не спираше да си повтаря Ана-сан.
-Не разбрах как се каз...ъм,имената ви.-те не я дразнеха чак толкова.Но още не беше сигурна за Канзас-момичето.
-Междудругото-тя се обърна към Токио-момичето-случайно да си ми съквартирантка?
Върнете се в началото Go down
http://animeshout.forumotion.com/forum.htm
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух
Изабел Кан Лу


Posts : 156
Join date : 11.07.2010
Location : Фъстъколандия

Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 10, 2010 2:01 pm

Кимнах.
-Да, аз съм Бела.-отговорих и се представих.
И отново знаех мислите й. Я, чакай. Защо да не сме я дразнели? Може би всички други го правят. И Дебора...
Знаех всички и това беше страхотно, освен ако нямаше да си изпатя от това.
-Радвам се, че ще си ми съквартирантка.-продължих след това.
Не, че ми се говореше много, но просто трябваше да кажа нещо.дали осъзнаваха,че им бърках в главите?Не биха ми наврефили, макар това да беше доста нахално от моя страна, но попринцим любопитството надделяваше над разума.
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Sponsored content





Поляната - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната   Поляната - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поляната
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Поляната

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Двор и околия :: Около училището-
Идете на: