Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Учителската библиотека Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Similar topics
    Станете преводач
    Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
    Latest topics
    » Герои на третокурсниците
    Учителската библиотека Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

    » Чат Руум
    Учителската библиотека Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

    » Станете ни приятели!
    Учителската библиотека Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

    » Форума се затваря!
    Учителската библиотека Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

    » Паднали ангели
    Учителската библиотека Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

    » Герои на петокурсниците
    Учителската библиотека Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

    » Езерото
    Учителската библиотека Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

    » Някой за РП!!!
    Учителската библиотека Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

    » Общата стая на момичетата
    Учителската библиотека Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

    Предстоящи събития
    Станете наши приятели
    Учителската библиотека 2443510U
    Специални приятели
    Учителската библиотека 2444376y --------------------------- Учителската библиотека 2450868t
    Чат

     

     Учителската библиотека

    Go down 
    +2
    Инстина Калиопе Стинкс
    Ник Дийн
    6 posters
    Иди на страница : 1, 2  Next
    АвторСъобщение
    Ник Дийн
    Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя
    Ник Дийн


    Posts : 161
    Join date : 10.04.2010
    Age : 29

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 2:40 pm

    Тази библиотека беше забранена за ученици, поради информацията, която пазеше.
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com
    Guest
    Гост




    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 4:07 am

    - Ами честно казано си нямам никаква представа - вдигнах рамене. - Ти си тук от по-дълго време - предложи ти - погледнах я ангелски и двете се разсмяхме.
    - Тогава предлагам да започнем от училището, а после може и навън. Съгласна ли си? - кимнах и я оставих тя да води...
    Явно ме бе довела до библиотеката.
    - От колко време си тук? - попитах я. Беше ми интересно да науча нещо повече за нея.
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 4:14 am

    Засмислих се защото и аз бях забравила, никога не бях следила годините с точност, за мен те бяха без никакво значение, просто си идваха и заминаваха
    - Не съм сигурна, но от много време- усмихнах се
    Мястото бе малко прашно, но не защото не бе чисто, а защото някои от кнгите бяха толкова стари, че те бе страх да ги почистиш, че може всеки момент да се скъсат.
    - Харесва ли ти тук- попитах аз
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Корнелия Хейл
    Учител по Астрономия
    Корнелия Хейл


    Posts : 60
    Join date : 20.06.2010
    Age : 29

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 3:32 pm

    Бях дошла тук преди няколко дена, но все пак горе-долу се ориентирах. Излезнах от стаята си след като се изкъпах и се облякох. Видях библиотеката и реших да си взема нещо за четене. Влезнах вътре и видях Катейша със още някого. Реших да се представия и отидох до там. Застанах и направих жеста с юмрук на сърцето след това погледнах към другата вампирка. Беше много красива и се беше облякла страхотно. Реших да се представя защото с Катейша вече се познавахме.
    -Здравей! Аз съм Корнелия Хейл. - казах и подадох ръката си към нея.


    Поправено
    By: Дулсе-Мария
    Върнете се в началото Go down
    Guest
    Гост




    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 3:39 pm

    - Мхм - кимнах. - Приятно е! Има доста книги, при това на всякакви теми. Предполагам, че ще губя голяма част от времето си тук - засмях се.
    - Харесва ми! - заключих и се усмихнах. Докато вървяхме между редовете си набелязах няколко книги, който исках да прочета по-късно... Някакъв вампир се приближи. В началото не можах да разпозная пола, но и това стана. Усмихнах се и също сложих юмрука си на сърцето.
    - Кристин Милър - стиснах подадената към мен ръка и се усмихнах.
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 7:42 pm

    Докато се разхождахме между рафтовете и Кристин разлеждаше прекрасната ни колекция от стари книги, при нас дойде Корнелия Хейл. Тя също бе нова тук и щеше да преподава по Езда, един от любимите ми предмети. Лично аз я харесвах и затова се радвах че точно тя ще преподава на учениците. Отвърнах на поздпана й и се усмихнах.
    - Кристин, това е учителката ни по Езда, тя също е нова- обясних
    - А Кристин е най-новият ни учител и ще преподава Астрономия- този път говорех на Корнеия
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Корнелия Хейл
    Учител по Астрономия
    Корнелия Хейл


    Posts : 60
    Join date : 20.06.2010
    Age : 29

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeПет Юли 09, 2010 1:03 am

    -Това е страхотно! - казах аз и погледнах към Кристин. Много ми допадна и се надявах да се разбираме.
    -Е добре аз ще тръгвам. Довиждане. - погледнах към двете направих жеста с юмрук на сърцето и излезнах от библиотеката.
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeПет Юли 09, 2010 2:50 am

    Изненадах се колко бързо си тръгна тя, но се надявах отново да се срещнем. Усмихнах се и я изпратих с поглед.
    - и аз ще тръгвам, съжалявам че те оставям сама, но някой друг път ще продължим разходлата- усмихнато казах аз на Кристин и тръгнах към голямата врата
    Нямах нещо сериозно за правене, но ако не го свършех сега, после щях да се чудя кога.
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Айя Хейл
    Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
    Айя Хейл


    Posts : 281
    Join date : 12.07.2010
    Age : 31

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 2:30 am

    Когато бях малка и ми се искаше да избягам от всичко и от всички си имах едно единствено спасение - книгите. Не, че съм имала ужасен живот, просто като всеки тийнейджър си имах своите кофти моменти. Тогава започнах да чета - всякакви книги - криминални, романтични, фентъзи, класика, приказки, митове и легенди, с две думи, до каквото се домогна.
    Сега в новото училище изпитвам страх и несигурност, надявам се да бъда приета от колегите и учениците. Сякаш насън намерих библиотеката и се втурнах между рафтовете.
    -Ето, че намерих това, което търсех. Точно тази книга ми трябваше.
    Унесена в разбърканите си мисли, не усетих кога някой се е приближил.
    Върнете се в началото Go down
    Корнелия Хейл
    Учител по Астрономия
    Корнелия Хейл


    Posts : 60
    Join date : 20.06.2010
    Age : 29

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 4:10 am

    След разговора си със Джейдън, реших да отида някъде защото се притесних.
    Влезнах във училището и вървях по коридорите. След няколко минути се спрях и погледнах. Да добрата стара библиотека. Реших да влезна. Вътре имаше някой. Приближих се и видях много красива жена която явно се беше замислила и не усети че съм зад неял
    -Здравей!-казах аз и нежният ми звънлив глас изпълни библиотеката.
    Върнете се в началото Go down
    Айя Хейл
    Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
    Айя Хейл


    Posts : 281
    Join date : 12.07.2010
    Age : 31

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 3:37 am

    Толкова се бях замислила, че сладостният глас ме стресна и ме изкара от унеса. Държейки един куп книги се обърнах и видях едно красиво и усмихнато лице. Усмивката озари също и моето лице.
    - Здравей, сестричке! Какво те води в библиотеката? Всичко наред ли е?
    Върнете се в началото Go down
    Корнелия Хейл
    Учител по Астрономия
    Корнелия Хейл


    Posts : 60
    Join date : 20.06.2010
    Age : 29

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 1:42 pm

    -О, Боже Айя! Дойдох тук просто така и да добре съм. - изненадано отвърнах аз.
    -А ти сестричке кога доиде в училището? - след този въпрос я прегърнах силно.
    -И защо не си ми казала? - вече нервно потропвах с крак и я гледах като разсърдено момиченце.
    Върнете се в началото Go down
    Айя Хейл
    Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
    Айя Хейл


    Posts : 281
    Join date : 12.07.2010
    Age : 31

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 2:08 am

    Нямах идея как да обясня на сестра си, защо не съм и казала, че ще пристигам в училището. Сигурно покрай приготовленията съм забравила да и се обадя.
    - Еми, сестричке неотдавна съм тук. Съжалявам, че не се обадих, но поради цялото напрежение около заминаването съм забравила. Не се сърдииии! Побързах да сменя темата, за да избегнем неловкото мълчание.
    - Разкажи ми как я караш. Нещо интересно, някой мъж? Погледнах я с моя ангелски поглед. В действителност умирах от желание да прекарам малко време със сестра си и да поговорим за типично женски неща. От доста време не сме го правили. Дано намерим малко свободно време за релаксация, спа процедури и много клюкарстване.
    Върнете се в началото Go down
    Корнелия Хейл
    Учител по Астрономия
    Корнелия Хейл


    Posts : 60
    Join date : 20.06.2010
    Age : 29

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 4:14 pm

    -Аз също от скоро съм тук, така че освен Джейдън Блейд други мъже не познавам. - категорично казах аз и се усмихнах леко.
    -Ами при теб? - погледнахя с дяволски поглед.
    -Обикновено ти се лепят като мухи на мед. - намигнах и и отново и се усмихнах.
    -Иначе как си? Нещо интересно около теб? - започнах да любопитствам аз.
    -Иначе около мен няма нищо вълнуващо. - завърших аз и зачаках отговора и.
    Върнете се в началото Go down
    Айя Хейл
    Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
    Айя Хейл


    Posts : 281
    Join date : 12.07.2010
    Age : 31

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 10:02 pm

    Историята за този Джейдън Блейд ме заинтригува, но щях да разпитам Корни по-късно.
    - Еми, няма нищо интересно. Отделям повече време за себе си и не се занимавам много с мъже.... даже в последно време изобщо. Дори не съм се запознала с Джейдън Блейд. Сладък ли е??? - попитах сестра си и и смигнах.
    - Знаеш ли, предлагам да се съберем довечера и да прекараме малко време двете. Само кажи къде. Може да се съберем в моята стая да гледаме филм или да излезем някъде.
    -Ти избери.
    Върнете се в началото Go down
    Корнелия Хейл
    Учител по Астрономия
    Корнелия Хейл


    Posts : 60
    Join date : 20.06.2010
    Age : 29

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 11:46 pm

    -Бива си го. - леко се изчервих аз.
    -Обаче въобще не мога да повярвам че ти Айя Хейл не се срещаш с мъже. - едвам се сдържах да не се засмея.
    -Да нека направим нещо заедно като в доброто старо време. - казах и и намигнах.
    -Това с филмите ми допада. - одавнна не бяхме правили нещо заедно и сега беше момента.
    Върнете се в началото Go down
    Айя Хейл
    Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"
    Айя Хейл


    Posts : 281
    Join date : 12.07.2010
    Age : 31

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeСря Юли 28, 2010 12:03 am

    -Е, сестричке, предлагам да се насочим към моята стая и да изберем филм.
    -Като се замисля ми се гледа нещо лигаво. - засмях се и хванах сестра си под ръка.
    - Отвличам те в моите покои.
    Радвах се, че прекарвам време със сестра си. Самотата, на която се бях отдала вече ми дотежаваше. Беше време за много щастие и купони.
    Върнете се в началото Go down
    Корнелия Хейл
    Учител по Астрономия
    Корнелия Хейл


    Posts : 60
    Join date : 20.06.2010
    Age : 29

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeСря Юли 28, 2010 12:05 am

    Айя ме хвана под ръка и се запътихме към стаята и като леко ме подръпваше и бързаше.
    -Добре де идвам. - опитах се да прозвуча раздразнено но бях прекалено щастлива че ще прекарам време с сестра си.
    Върнете се в началото Go down
    Итън Уейт
    Син на Еребус
    Итън Уейт


    Posts : 34
    Join date : 09.11.2010
    Age : 28

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 10:25 pm

    Безименната книга, отнела най-ценното нещо в живота му. Мразеше я. Десетки пъти ръката му беше треперила над огъня, готова да го направи, но така и не беше пускала древните текстове да станат на пепел. През всичките тези години беше държал до себе си последният предмет, който Жанет беше стискала между крехките си, нежни пръсти. Беше сигурен, че в тази книга беше скрита тайната, която не и беше позволила да бъдат заедно, но го беше страх да я разкрие. Тънките и разкривени черни букви бяха изписани на някакъв непознат за него език. Никога не се беше опитвал да разбере какъв е този език.
    Сръчните му бели пръсти се плъзнаха по сребристата луна и за пореден път плахо открехнаха древната кафява корица. Очите му бързо се отклониха от пожълтялата от времето страница. Не искаше да знае какво му казват тези букви. Ръцете му бързо тряснаха книгата, затваряки я грубо и я отблъснаха от тялото му, плъзгайки я по лакираното дърво.
    Отново и отново. Отново и отново. Едва ли можеше за брои до толкова, колкото пъти беше правил това. Всеки път като погледнеше проклетата книга, го изпълваше омраза, която често го караше да си мисли, че е луд. Омраза, която щеше да е приемлива, ако беше насочена към човек, но не и към обикновен предмет. Всекидневно се разкъсваше между желанието и нежеланието да разгадае тайните на Безименната книга. От една страна стояха...
    Слабо изщракване раздра грубо тишината, която като завеса се беше спуснала над него. Сините му очи рязко се вдигнаха към старата дървена врата и срещнаха един зелен и изпълнен с безразличие поглед. Книгата мигновено изчезна от масата, а тялото му напрегнато се изправи, като ръцете му инстинктивно се свиха в жеста, засвидетелстващ уважение към Жрицата.
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 10:42 pm

    Притискаха ме толкова много неща, толкова много задачи.
    Все малки и нищожни проблеми, все неща които не би трябвало да ме притесняват, ала не.
    Проблема бе че са толкова много, че взети заедно стават един огромен, гигантски проблем, който те задушава като змия, увила се плътно около врата ми.
    Въздъхнах тежко сменяйки мисълта си, насочвайки я към времето.
    Беше студено, а и въпреки че бях вече зрял вампир, усещах студа...но защо.
    Може би поради страха който ми навяваше той в онази мразовита и тъмна нощ, може би, а може би бе илюзия, повтаряща се всяка нощ.
    Лека хладна тръпка премина през тялото, секунда преди да отворя вратата на библиотеката, питайки се, какво изобщо правя тук.
    Усетих присъствието, а и след това и го видях, беше Син на Еребус, но явно от новодошлите, понеже не можех да се сетя как се казва, предполагам в последствие от всичкото това "мислене".
    Кимнах и продължих да вървя напред след поздрава с който ме удостои, като цяло бях свикнала и вече не се впечатлявах така както преди.
    Спрях се близо до него и го погледнах в очите.
    Някаква сила или и аз не знам какво, накара сърцето ми да пропусне един удар, но веднага след това се съвзех, прокашлях се леко и продължих да вървя.
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Итън Уейт
    Син на Еребус
    Итън Уейт


    Posts : 34
    Join date : 09.11.2010
    Age : 28

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 12:23 am

    Уж безразличните и очи с мъка прикриваха всичките проблеми, които имаше. Итън успя да ги мерне само за секунди преди Жрицата да го подмине, но ясно долови, че жената имаше някакъв проблем. Или проблеми. Успя да впрегне целия си егоизъм и да пренебрегне, скритото зад небрежното и пренебрежение и безразличен поглед, напрежене. Имаше достатъчно проблеми и без да се занимава с чуждите. Скованото му тяло се отпусна обратно на дървения стол, но дясната му ръка все още стискаше, треперейки, книгата далеч от погледа на Жрицата.
    Проследи изящните движения на жената, докато тя се опитваше да се отдалечи от него, когато мислите му го върнаха обрътно към очите и, чийто поглед беше успял да срещне само за миг. Освен напражанието в тях имаше и още нещо, което нямаше нищо общо с проблемите и, а най-вероятно беше насочено към него. Въпреки заложената от годините пернаментна увереност, за миг в зеленото море на големите и очи се беше прокраднала странна неувереност и нещо сякаш причини мимолетно прекъсване в системите и. След това истинското и аз се върна в нея и тя го подмина.
    Пръстите му неуверено погалиха грубата, древна, заплашваща всеки миг да се разпадне корица. Погледът му дискретно се стрелна към Жрицата. Не го гледаше. Кръглата сребриста луна проблясна зловещо на изкуствената светлина на лампите и привлече погледа му. Искаше да разбере какво има да му каже тази книга. Но не можеше. Страхуваше се.
    Очите и. Сега осъзна защо всеки детайл от тях така се беше запечатал в мозъка му. Същият цвят, но не така невинен. Той се скова отново. Неспособното му да изпитва жега или студ тяло сякаш се беше разтопило. Пръстите му отпуснаха хватка, в която я бяха стиснали, и с тъп и оглушителен удар книгата се удари в дървения под, разтваряйки се на една конкретна страница.
    Итън усещаше изпитателния поглед на Жрицата върху себе си, но не му обърна внимание. Гледаше като хипнотизиран избелелите от годините черни букви, написани на родния му език, разкриващи тайната, отнела живота на единственото същество, към което беше изпитвал любов някога, и която толкова се беше страхувал да разбере. Инстинктивно стисна сините си очи и извърна глава.
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 1:27 am

    Угризения и някакво дразнещо усещане за....чуждо присъствие, сякаш..сякаш някой от тях...но не, това бе невъзможно, след всичките тези години, не би могъл да я последва никой, но въпреки това не можех да кажа същото на настръхналия ми гръб, изпитващ отново и отново ужаса на изминалите нощи, преди повече от 100 години...но нима те бяха достатъчни, нима можех за толкова кратко, поне за мен, време да забравя болката.
    Не.
    Това беше единствения и точен отговор, чисто и просто "не".
    Преглътнах тежко и прокарах нежно ръце по рафтовете, търсейки нещо, макар да не знаех какво, надявах се да го намеря в най-скоро време, понеже напрежението което усещах ме караше допълнително да се изправям на нокти.
    Извърнах глава при отекналия звук от падане на предмет.
    Една книга лежеше на земята, а Сина я гледаше някак странно, поглед който не можех да разчета.
    Озовах се за секунди до него и понечих да вдигна книгата, но се отказах, нещо ме спря, изглеждаше толкова древна, че ме бе страх да не й навредя.
    Погледнах мълчаливо мъжа, а в очите ми се четеше въпрос...не исках да го изричам гласно, не исках да чувам собствения си глас, страхувах се че няма да звуча като себе си, по-точно като една Висша жрица.
    В моменти като този, когато Жрицата в мен с спотайваше дълбоко, ми се искаше никой да не ме вижда, да не разбира че съм способна на чувства, макар вече да не знаех какво изпитвам..страх или омраза.
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Chris Pain
    Син на Еребус
    Chris Pain


    Posts : 9
    Join date : 14.11.2010

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 5:26 am

    Беше ми много скучно.Напоследък нямаше работа нито мисии и го одарих на почивка,затова реших да разгледам книгите в библиотеката.Все още не бях го направил,та аз сега пристигнах от Франция.Качих се по стълбите.Странно...нямаше никого по коридорите.Отворих вратата и там видях жрицата и един син,които си говореха.Минах покрай тях и кимнах.Не исках да ги прекъсвам.Едва ли знаеха кой съм,бях нов и може би щяха да ме разпитва какъв съм и от къде съм.Аз бавно започнах да разглеждам книгите.А за момент техните погледи ме пронизаха с невидимите остриета на любопитството... Усетих че ме гледат и леки тръпки се спуснаха по гърба ми и минаха през краката ми.Зеницата ми леко помръдна и с периферното си зрение ги фокусирах...Гледаха ме...все още...


    Последната промяна е направена от Chris Pain на Вто Ное 16, 2010 6:02 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 5:37 am

    Безмълвния ми въпрос бе прекъснат.
    Звук от отваряне на врата прекъсна тишината и меланхолията в която бяхме изпаднали.
    Погледнах към източника му, бе млад и красив мъж...вампир, вниманието ми бе привлечено главно от цвета на очите му и пренебрежението с което се отнесе към нас.
    Не че се имах за нещо повече, напротив дори се дразнех с тези глупави жестове всеки път щом ме видят, но въпреки това подобно нещо просто не може да не ти привлече вниманието и то по приятен начин, поне за мен.
    Върнах лицето си отново към книгата поглеждайки я за момент, а после се загледах отново в Сина, мълчанието му ми подсказваше, че и той, не по-малко от мен е изненадан.
    Усмихнах се криво и повдигнах нехайно рамене, гледайки към мъжа, разглеждащ редиците.
    - Да ви помогна с нещо...
    Предложих аз, говорейки с онзи приятен, но някак странен глас, предизвикващ в повечето случаи досада и недоволство.
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Chris Pain
    Син на Еребус
    Chris Pain


    Posts : 9
    Join date : 14.11.2010

    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 5:42 am

    Жрицата ме погледна и ми се усмихна.Аз отвърнах на жеста и',но все още ня бях свикнал,все пак пристигнах преди малко.И езика ми не беше много добър,но щях да се оправя някак си.Отначало ме обзе притеснение.Не не беше от това,че говоря с жрицата.Просто тялото ми настръхна отново и за момент се скова на място.След момент аз реших вече да отговоря на зададения въпрос и от устните ми излезе монотонното:
    -Non merci...-усетех се какво казах и преглътнах тежко.Едва ли ме разбраха...или пък може са,но...толкова ли ми липсваше Франция,че забравих къде съм,и на какъв език трябва да говоря.Погледнах надолу,а след това върнах погледа си към момичето срещу мен и се поправих набързо::
    -ЪЪ...извинете искам да кажа не благодаря,просто...не съм свикнал все още...и-не довърших аз,защото просто нямаше смисъл да се обяснявам и да се излагам още повече.Просто замълчах и погледнах жрицата в очите. Не знам дали това тук не се смяташе за наглост и неуважение,просто правилата бяха различни...В момента различни емоции се бореха в мен.Носталгия,болка и безразличие към всичко ставащо тук,реакциите ми бяха странни и объркващи околните,дори обърквах още повече и самия себе си....


    Последната промяна е направена от Chris Pain на Вто Ное 16, 2010 6:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Учителската библиотека Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Учителската библиотека   Учителската библиотека Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Учителската библиотека
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
     Similar topics
    -
    » Учителската столова

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Училището за вампири :: Столова и библиотека :: Библиотеката-
    Идете на: