Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Изоставената къща Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
» Герои на третокурсниците
Изоставената къща Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

» Чат Руум
Изоставената къща Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

» Станете ни приятели!
Изоставената къща Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

» Форума се затваря!
Изоставената къща Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Паднали ангели
Изоставената къща Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Герои на петокурсниците
Изоставената къща Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

» Езерото
Изоставената къща Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

» Някой за РП!!!
Изоставената къща Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

» Общата стая на момичетата
Изоставената къща Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

Предстоящи събития
Станете наши приятели
Изоставената къща 2443510U
Специални приятели
Изоставената къща 2444376y --------------------------- Изоставената къща 2450868t
Чат

 

 Изоставената къща

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeСъб Апр 17, 2010 3:16 am

Тази къща бе изоставена преди много години
и сега се обитаваше от духове и точно поради тази причина
бе често посещавана от учениците и по-специално от тези
надарени с Некросила
Изоставената къща 1514762e
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeВто Юни 22, 2010 4:31 am

За пръв път идвах до тази къща. Исках да видя какво и е страшното. Приближих се и всъщност къщата беше доста голяма като я гледаш от близо.
-Дано не се появи някой дух. - леко се разтреперих аз. От малка харесвам страшни места и често ходехме с приятели по такива но това просто биеше рекордите за ужас. Имах чувството че всеки момент нещо ще излезе от къщата. Направих няколко крачки назад когато се блъснах в нещо.
-Аааа.-изпищях аз.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 7:44 pm

Вечерта бе мрачна и затова реших да отида да видя какво е положението в Изоставената къща, обикновенно от там идваха мрачните вечери. Нямах дарбата да виждам духове, но ги усещах, затова леко притръпнах когато я наближих. Гъста мъгла я бе обвила и я правеше дори по-страшна. Нормален човек би се изплашил и избягал, но аз вече бях свикнала да идввам тук, а и ми се стори че има и някой друг, някой жив. Тръгнах да отварям врата и в момента в който разпознах кой е тук, момичето се блъсна в мен и изпищя.
- Спокойно Дулсе, аз съм- мило казах аз и се засмях леко


Последната промяна е направена от Катейша Бенетс на Чет Юни 24, 2010 9:40 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 8:13 pm

- О Боже, изкарахте ми акъла - успокоено отвърнах аз.
- Съжалявам! - извиних се за това че се бях блъснала във нея.
- Никога повече няма да стъпя тук сама. - отбелязах и се обърнах към Жрицата.
- А Вие какво правите тук? Не знаех че Жриците идват по такива места. - попитах я аз.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 8:55 pm

Засмях се, защото Дулсе бе много директен човек и въобще не мислеше какво говори и прави, не знаех да и се радвам или не знам и аз какво да правя. Просто се усмихнах и отговорих на въпроса й.
- Понякога го правим, все пак и ние сме..''хора''- казах аз и се засмях
- А ти, какво те води тук, нямаш дарбата Некросила, нали?- попитах я това, защото повечето ххора които идваха тук я имаха, знаех много добре дарбите на Дулсе и затова наистина се изненадах когато я видях
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юни 25, 2010 12:23 am

-Ами дойдох тук за да видя колко страшна е къщата. - отговорих на въпроса на Висшата жрица.
-Но не мисля че повече ще дойда сама тук. - допълних към отговора си аз и погледнах къщата.
-Но пък от друга страна много искам да вляза вътре. - искрено казах аз и се обърнах към Жрицата.
-Тук наистина ли има духове? - любопитно попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юни 25, 2010 12:47 am

-Да- просто отговорих аз и отворих вратата
Чу се странен звук, нещо между скърцане и писък, да беше зловещо, но с времето се свикваше.
- Спокойно, няма да ти направят нищо...поне докато си с мен- казах аз и се усмихнах
Пристъпих и стъпките ми отекнаха в зловещата тишина
- Е Дулсе- подканих я аз с надеждата да влезе без да се страхува
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юни 25, 2010 12:59 am

Жрицата отвори вратата и тя изскърца. Влезе вътре и ми каза че докато съм с нея нищо няма да ми направят.
-Идвам. - казах без колебание защото любопитството надделяваше над страха ми. Влязох вътре и вратата се затвори.
-Типичен филм на ужасите. - казах леко стреснато аз, но нито за миг не си и помислих да избягам от тук. Вътре беше доста призрачно.
-Вие можете ли да виждате духовете? - попитах Жрицата и застанах плътно до нея.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юни 25, 2010 4:04 am

Засмях се на въпроса й и погледнах към масивните стълби водещи към втория етаж, където бе много по-интересно
- Ако питаш дали имам дарбата Некросила, не нямам я- реках тихо аз и се усмихнах на Дулсе
Вече се бяхме качили на втория етаж и аз поведох момичето напред към една голяма дървена врата, всичко в къщата бе много старо и предимно от дърво и мрамор.
- Ела ще влезем тук- казах аз и отворих вратата като една паяжина ми се залепи на ръката


Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юни 25, 2010 2:59 pm

След като се качихме на втория етаж, Жрицата ме поведе към една голяма, дървена и доста стара врата.
-Ела ще влезем тук. - каза тя а аз само кимнах. Тя отвоти вратата и на ръката и се залепи една паяжина.
-Къде отиваме? - любопитно попитах аз и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeЧет Юли 01, 2010 3:05 am

- Сама ще видиш- отговорих аз
Вдигнах едната си ръка и старата камина в стаята се запали. Малките пламъчета се двужеха така сякаш танцуваха.
Усмихнах се на Дулсе и седнах на масивено дървено кресло пред прозореца.
- Седни тук ако желаеш- казах аз и посочих един също много голям диван, ако можеше така да се нарече.
- Спокойно, няма да ти се случи нищо. Исвам тук много често и както виждаш все още съм добре...май- засмях се аз на глупавата си шега, вече започвах да губя чувството си за хумор
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeЧет Юли 01, 2010 8:34 pm

Жрицата ми показа един доста голям диван и аз седнах. Любопитно започнах да разглеждам стаята в която бяхме. Освен креслото, дивана и камината имаше и доста други мебели повечето от които бяха покрити със чаршафи. От малкото не покрити мебели си личеше че са доста старинни и някога може би модерни и скъпи.
-Отвън изглеждаше по-призрачно. - казах аз и продължих да разглеждам стаята.
-Мисля че някога е било доста красиво тук. - казвах истината. Малко ремонт и основно почистване и щеше да е... е не точно рай, но щеше да бъде уютно.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 2:44 am

- Аз мисля че ако се промени нещо, тук няма да е толкова красиво и мистично, а и това е единствената стая, която духовете не обитават- казах аз и се усмихнах на Дулсе
- Сега предполагам разбираш защо те доведох точно тук- тихо поясни и се загледах в момичето
Усетих сила напираща в мен и се усмихнах доволно. Бях приложила една от дарбите си, Адаптиране и изглежда дарбата която бе най-рано проявена или най-силна в Дулсе бе Телекинезата. Прииска ми се да я изпробвам, но не мисля че сега бе подходящо, затова се засмях леко и отново загледах пламиците в камината.


Последната промяна е направена от Катейша Бенетс на Пет Юли 02, 2010 6:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 4:52 pm

Жрицата ми каза че това е единствената стая която не е обитавана от духове и аз се зачудих защо.
-Защо само тази стая не е обитавана от духове? Има ли някаква причина или просто така. - това наистина беше интересен въпрос и реших да попитам.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 5:32 pm

- Няма нещо което да е просто така- казах аз с равен тон и се усмихнах
- Всичко си има причини, а причината за това тук да няма духове е че мястото е свещенно- не знаех дали Дулсе ще ме разбере, затова реших да не и обяснявам всичко, може би някой друг път щях да й разкажа за това, още бе твърде млада
- Ще разбереш за това в чесовете ми- засмях се леко, но мисълта за уроците които още не бях подготвила помрачи настроението ми
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 5:36 pm

-Добре това ще бъде интересно. - казах аз и зададох следващия си шъпрос към жрицата.
-След като го казахте, кога четвъртокурсниците ще имат час при вас? - наистина одавна се канех да я попитам този въпрос но нкога нямаше подходящ момент.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 5:43 pm

- Днес или утре- казах аз замислена, наистина се бях отпуснала и часовете ми закъсняваха
- Началото на тази година е и затова съм малко неподготвена, а и не бързаме за никъде- засмях се иронично и извинително повдигнах рамене.
Определено не бях мечтания учител, защото когато аз учех в Дом на Мрака мразех часовете и точно поради тази причина гледах да не тормозя много учениците си
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 5:57 pm

-Страхотно. - зарадвах се аз защото до известна степен обичах да уча.
-А за това че малко закъснявате със часовете, едва ли на повечето ученици им се учи.-това беше истина. Доста от приятелите ми тук ми го бяха казвали.
-Къде мога да видя програмата за часовете на четвъртокурсниците? - все пак трябваше да я знам.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 6:02 pm

- Имам я в стаята си, ако желаеш по-късно ще отидем и ще ти я дам- казах аз и се усмихнах отново
Погледнах през прозореца и видях че какпки дъжд се удрят силно в прозореца и ако се заслуша човек внимателно можеше да чуе мелодията която се получаваше
- Обожавам дъжда, а и водата като цяло. Толкова е мистериозна и красива, точно като огъня- при тези думи завъртях глава и отново се загледах в пламъците
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 6:17 pm

-Благодаря. - учтиво отвърнах на Жрицата и се загледах на вън.
-Права сте за водата дори от тук мога да усетя силата и, но не съм сигурна все още не мога да я контролирам напълна. - малко тъжно се загледах в красивите огнени пламъци.
-Сигурна съм че съм голяма късметлийка за да притежавам тази прекрасна дарба. Същото е и за притежателя на елемента огън. Дъщерите и синовете на мрака сме наистина големи късметлий и затова мисля че трябва да сме достойни за да притежаваме някой елемент. - казах аз и погледнах към Жрицата.
-Явно за Никс съм специялна, - лекичко се усмихнах аз и продължих - но се притеснявам за това че все още не мога да контролирам много добре елемента.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 6:22 pm

- Спокойно, много скоро ще се научиш, все пак това е могъща сила- рекох аз и погледнах към Дулсе
Изглеждаше силно момиче, затова не се притеснявах че няма да издържи Промяната или че няма да владее добре елемента Вода
- Аз също имах проблем с контрола над Огъня, това е много буйна стихия, но този който я владее никога не съжалява- изправих се бавно и со добливих до камината като леко поставих ръката си в огъня без да изпитам болка
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 6:29 pm

-Уау-възкликнах аз когато Жрицата постави ръката си във огъня и нищо не и стана.
-И аз чух че огъня е проблемна и много трудна за овладяване стихия. - бях чула това от приятели.
-Колкото до водата, щом Никс ме е избрала значи има защо и ще се постарая да не я разочаровам. - решително отвърнах аз.
Върнете се в началото Go down
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
Инстина Калиопе Стинкс


Posts : 577
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Location : between everywhere at the middle of nowhere

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 6:33 pm

- Така е, радвам се че мислиш правилно- усмихнах се и отдръпнах ръката си
Не седнах отново защото вече ми бе омръзнало само да седя, затова се доближих до един от мебелите покрите с бели чаршафи. Знаех че е пиано, защото и преди бях свирила на него, обожавах музиката и за мое щастие я владеех добре, ако можеше така да се каже за нещо така красиво като музиката
- Можеш ли да пееш?- попитах аз Дулсе и седнах на красивия стол, като махнах чаршафа, готова да засвиря.
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус
Селена


Posts : 597
Join date : 02.06.2010
Age : 26
Location : House of Night/Тулса

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 6:38 pm

-Да. Мога да пея. - казах аз и погледнах към пияното на което беше седнала жрицата.
-Защо питате? - зачудих се аз.
Върнете се в началото Go down
Натали Джейс
Трети курс
Натали Джейс


Posts : 27
Join date : 11.06.2010
Age : 28
Location : In Hell

Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitimeПет Юли 02, 2010 6:48 pm

След като се събудих...вечерта реших да се поразходя малко из околността.
Исках да разгледам наоколо,да опозная тукашната природа.
Започнах разходката си малко след като слънцето бе залязло,което преди значеше,че трябва да съм облечена по-топло.Но вече не.Заради Промяната,извършваща се в тялото ми,както и на всички белязани,вече не бяхме толкова изнежени към хладината,за разлика от слънцето,което дразнеше очите ни. Е,за мен нямаше проблем да излизам вечер,да водя нощен живот,тъй като още преди Белязването не си падах особено по слънчевите лъчи и всичко,свързано с хубаво време. Обичах нощта,обичах да се разхождам,когато е тъмно,струваше ми се някак вълнуващо.
Нищо чудно,че хората ме смятаха за странна.Е,поне преди. Усмихвайки се на тази мисъл,продължих с разходката,наслаждавайки се на заобикалящия ме свеж аромат на нов живот.
Изведнъж...на няколко крачки от мен ясно забелязах силуети в тъмнината-по телосложението можех да заключа,че непознатите бяха момичета..или по-точно едното беше момиче, а другото жена.
-Здравейте.-промълвих тихо и закрачих уверено към тях.
По принцип не бях такава,не завързвах толкова бързо запознанства.
Но този път бе различно.
-Аз съм Натали.-думите сякаш сами изскочиха от устата ми,а аз не можех да направя нищо,освен дружелюбно да се усмихна.
Върнете се в началото Go down
http://the-city-of-vampire.forummotion.com/forum.htm
Sponsored content





Изоставената къща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената къща   Изоставената къща Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изоставената къща
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Училището за вампири :: Двор и околия :: Около училището-
Идете на: