Училището за вампири
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
Пред храма Kkvooiliub2 ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Similar topics
    Станете преводач
    Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
    Latest topics
    » Герои на третокурсниците
    Пред храма Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 2:29 am by katherine_pierce

    » Чат Руум
    Пред храма Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:56 pm by Селена "Лена" Дюшън

    » Станете ни приятели!
    Пред храма Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:28 am by ...

    » Форума се затваря!
    Пред храма Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 6:41 am by Инстина Калиопе Стинкс

    » Паднали ангели
    Пред храма Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 4:55 am by Инстина Калиопе Стинкс

    » Герои на петокурсниците
    Пред храма Icon_minitimeПон Дек 13, 2010 5:18 am by Инстина Калиопе Стинкс

    » Езерото
    Пред храма Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 12:25 am by Ейдриън Джеймс

    » Някой за РП!!!
    Пред храма Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 9:25 pm by Ейдриън Джеймс

    » Общата стая на момичетата
    Пред храма Icon_minitimeЧет Дек 02, 2010 5:28 am by Пейдж Монтгомъри

    Предстоящи събития
    Станете наши приятели
    Пред храма 2443510U
    Специални приятели
    Пред храма 2444376y --------------------------- Пред храма 2450868t
    Чат

     

     Пред храма

    Go down 
    +8
    Айя Хейл
    Сарафина Дюшан
    Inskin Klioоls
    Айша Блейд
    Джейдън Блейд
    Кейт Фелър
    Инстина Калиопе Стинкс
    Ник Дийн
    12 posters
    Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
    АвторСъобщение
    Ник Дийн
    Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя
    Ник Дийн


    Posts : 161
    Join date : 10.04.2010
    Age : 29

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeНед Апр 11, 2010 2:43 pm

    Пред храма имаше едни много старинни и красиви плочи, по които се ходеше. От двете страни на храма имаше статуя на великата богиня, както и фонтанче.
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 1:37 am

    Днес реших да отида до храма, защото той ми даваше сила и ме караше да се чувствам уверена. Някой би могъл да каже че е лесно да си Висша жрица, та дори прекалено лесно, но истината не бе такава. Вече бях вампир и знаех много неща за които не бях предполагала и самата аз се промених много, вече бях по-отговорна и сериозна, но предишното ми аз винаги напираше да излезе, но до сега добре го криех. Бях с една нова рокля и ми беше леко неудобно, затова седнах на една пейка и се загледах в статуята на прекрасната богиня, ако тя не беше с мен през всичките тези години, сега нямаше да съм тук.


    Последната промяна е направена от Белатрикс Бенетс на Пон Май 24, 2010 2:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Кейт Фелър
    Шести курс
    Кейт Фелър


    Posts : 74
    Join date : 20.04.2010

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 1:48 am

    Реших да посетя Храма на Никс.
    Тук винаги се чувствах на мястото си и можех на спокойствие да разговарям с богинята.Странно, но когато идвах тук, отскоро чувах топлия глас на богинята да ме напътства и да ми помага да разрешавам проблеми.Чудех защо,но нямах нищо против това, напротив, харесваше ми.
    Е, стигнах.Огледах се навсякъде и видях само една жена, която бе облечена с черна рокля и седеше на една каменна пейка.Явно беше Висша Жрица.Това си личеше, при това много.
    Усмихнах се и отидох при нея.Поздравих я.
    -Здравейте,Жрице.-казах аз.Говорех с нея така,защото тя бе Висшата Жрица-очите и ушите на богинята.
    -Моля те,Кейт.Говори ми на "ти".-отговори ми тя.Аз само кимнах и седнах до нея.
    -Ъм...Доколкото знам,вие,тоест ти си ми ментор.Ще прозвучи странно,но...-поех си дълбоко дъх и продължих.-Ами от няколко месеца белегът на челото ми постоянно ме сърби и когато го докосна усещам целувката на Никс,а и отскоро богинята ми говори и ме съветва,когато имам проблеми.Това означава ли нещо? - попитах и в пъстрите ми очи се четеше вълнение.Бях развълнувана.Зачаках отговора на Катейша.


    Поправено
    By: Дулсе-Мария
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 1:58 am

    -Хм.....ако си сигурна в това Кейт, то тогава ще е добре да се замислиш и да ми отговориш от колко време точно чувстваш тези неща?
    Знаех че за някой новаци е притеснително Богинята да ги обича и да ги обръща с внимание повече от другите, но това момиче не ми изглеждаше такава
    -Има много варианти....хм ти си шести курс и имаш три дарби нали, извинявай ако греша, но ако е така е много вероятно ти да получиш нов дар от Богинята-меко казах аз на Кейт докоснах полумесеца на челото и'.
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Кейт Фелър
    Шести курс
    Кейт Фелър


    Posts : 74
    Join date : 20.04.2010

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 2:16 am

    Замислих се за момент.
    -Ами...Чувствам целувката на Никс от два месеца,а Никс ми говори от месец и половина.И да-имам три дарби.-спомнях си добре,защото броях дните,дори си бях направила календарче,което отброяваше дните,откакто белегът ме сърбеше.Откакто тя започна да ми говори си направих и второ календарче.Когато Белатрикс ме докосна,аз отново усетих целувката на богинята и се обърнах към статуята.
    Изведнъж усетих отново странното,но така приятно чувство,но този път го усетих по-силно и челото ми започна да гори.
    Гореше!Болеше!Строполих се на земята и започнах да викам колкото ми глас държи.


    Последната промяна е направена от Кейт Фелър на Пон Май 24, 2010 2:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 2:23 am

    Сякаш някой се опитваше да я убие, знаех че ще я боли, но не исках учениците ми да страдат и въпреки това само стоях и я гледах. Не използвах дарбата си, защото колкото и да я болеше сега, скоро щеше да се чувства дори по-добре.
    Беше ми интересно да видя с какво ще я дари богинята и чаках с нетърпение болките й да спрат.
    Не издържах да я гледам повече и друг път бях виждала как новак получава дарба, но не агонизираше толкова дълго и точно когато понечих да я хвана за рамото, тя спря да се движи. Изплаших се не знаех какво и има, затова обърнах тялото и видях че е припаднала. Лесно я вдигнах и я поставих на пейката, явно бе доста изтощена.

    Поправено
    By: Дулсе-Мария
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Кейт Фелър
    Шести курс
    Кейт Фелър


    Posts : 74
    Join date : 20.04.2010

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 2:39 am

    Започнах да се гърча.
    Умирах ли?Не.Не кашлях,не кихах,нямаше кръв.Изведнъж болката спря,но продължих да усещам парещия ми полумесец.
    Изведнъж се озовах на една зелена поляна.Бе,тъмно,нощта бе ясна и луната бе пълна.Огледах внимателно всяко кътче на поляната и видях богинята Никс да седи на един камък,гледаща ме с топлия си майчин поглед и усмивка на лице.Запълненият `и сребристосин полумесец светеше така красиво.
    -Какво правя тук?-това по-точно беше въпрос,който задавах на себе си,а Никс се засмя и смеха `и бе като музика,но не онази музика,която дразнеше и бе неприятна за ушите,а една красива и приятна музика.
    -Ти,мое дете,получи нова дарба.От днес нататък ти ще бъдеш моите очи и уши и аз ще говоря от теб.-отговори тя и гласът `и прокънтя като музика.Никс не ме остави да кажа нищо,а просто се доближи до мен и ме целуна по челото.
    Отново усетих нещо да пари,но не ме болеше,а това чувство бе приятно.
    Събудих се и седях на каменната пейка,а Катейша седеше до мен.
    -К-какво стана току-що?-попитах аз и докоснах челото си.Отново усетих парещата,но приятна целувка на богинята върху белега си.Отново вдигнах глава и погледнах Белатрикс,очаквайки отговор.
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 2:44 am

    Изненадата ми, когато погледнах Кейт бе голяма. Тя вече се бе събудила и ми зададе въпрос койно не чух. Просто вдигнах пръст и проследих красивите й нови белези. Наистина бяха много красиви, но не разбирах какво символизират.
    -Не знам какво е станало с теб, но имаш нов белег-казах аз и се усмихнах
    Това определено беше добра новина, рядко се случваше някой да получи нов белег преди да мине през промяната
    -Е, мое дете явно Никс те обича-гласа ми беше тих и изпълнен с вълнение
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Кейт Фелър
    Шести курс
    Кейт Фелър


    Posts : 74
    Join date : 20.04.2010

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 2:57 am

    Усмихнах се широко.
    -Това е невероятно!-казах с вълнение и извадих от джоба на черните си дънки красивото златисто огледало,което бе във форма на царска мида.Натиснах закопчалката и огледалото се отвори безшумно.
    Погледнах челото си.Белегът ми вече не бе само очертание на полумесец,а вече имаше цвят,но самият полумесец не беше оформил пълна луна,а само бе запълнена едната четвърт,която имах.Свалих огледалото малко по-надолу и видях белези,образуващи странни,но красиви плетеници.Такова нещо преди не бях виждала и тези белези бяха много екзотични за мен.Само Висша Жрица има такива белези,които символизират нейната власт над петте елемента.Зачудих се и същевременно бях възхитена от красивите нови белези,с които Никс ме бе дарила.
    Затворих огледалото и отново го прибрах,а след това вдигнах глава и отново погледнах Катейша,а в очите ми се четеше едновременно страх и вълнение.
    -Какво става с мен?-попитах.Знаех,че тя щеше да знае какво става,все пак бе очите и ушите на богинята,която се грижеше за всички новаци и възрастни вампири.
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 3:07 am

    Усмихнах се на момичето седящо до мен, от доста време търсих новак който да възпитам и подготвя за Виша жрица и май намерих. Е не мислех че ще е толкова голяма, чак в шести курс щеше да е по-добре ако бяхме започнали по-рано, но това нямаше да е голям проблем.
    -Стана това че ти може да бъдеш подготвяна за Висша жрица, съдейки по белезите ти. Това не е много сигурно, но ще поговоря с един от вампирите в това училище който е по-възрастен от мен и се надявам да може да ни даде точната представа на това какво става. За жалост сега него го няма и когато се върне той ще реши какво ще правим с теб, дете мое-топло обясних аз и се усмихнах


    Последната промяна е направена от Белатрикс Бенетс на Вто Май 25, 2010 6:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Кейт Фелър
    Шести курс
    Кейт Фелър


    Posts : 74
    Join date : 20.04.2010

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 3:53 am

    Ще бъдеш подготвяна за Висша Жрица.
    Тези думи прокънтяха в ума ми като ехо.Всеки,който ме погледнеше,щеше да прочете страх и вълнение в очите ми.
    -Това е невероятно!-казах с вълнение и мислено се питах дали ще бъда подходяща.Усмихнах се и разкрих белите си здрави и красиви зъби.Това ще бъде нещо ново за мен.-Това ще бъде нещо ново за мен.Ще трябва да започна още от днес да се подготвям.Трябва да наблегна на ученето,да прекарвам повечето си свободно време в библиотеката и ще трябва да упражнявам обноските и маниерите си.Оу!А колкото до подготовката...Има време.Вече съм шести курс едва от половин месец и имаме цели единадесет месеца и половина и колкото време ми отреди съдбата,докато стана възрастен вампир.Това ще бъде нещо ново и невероятно за мен!Ти какво мислиш?-споделих това всичко с Белатрикс,защото знаех,че и тя е преминала през този етап.
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 4:36 am

    -Мисля че периода в който си е много вълнуващ, но не бързай да се радваш още нищо не е сигурно и все пак това е едно от най-вълнуващите неща които ще преживееш в това училище.
    Замислих се и се върнах към моите спомени, не си спомних с мен да се е променило нещо, не бях си същата дори след деня в който Никс ме дари, но другите промениха отношението си към мен, нещо което тогава много ме дразнеше, но сега мисля че колкото и да е, това е нормално и все пак всички сме равни.
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Кейт Фелър
    Шести курс
    Кейт Фелър


    Posts : 74
    Join date : 20.04.2010

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 4:40 pm

    -Оу,ама разбира се!Аз ще си остана същата,просто трябва да наблегна на ученето.Това е.Ще ми бъде трудно,но ще се справя.-казах с въодушевление.-Между другото...Знаеш ли кога ще дойде този вампир?Наистина ще бъде хубаво да обясни някои неща.-усмихнах се още веднъж.Това ще бъде нещо наистина,ама наистина ново за мен.Бях развълнувана както никога досега.Катейша е чудесна Висша Жрица и се надявам и аз да бъда такава.
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПон Май 24, 2010 10:35 pm

    -И аз искам да знам отговора на този въпрос, но за жалост нямам този късмет. Нядявам се да е добре и скоро да се завърне. Ако имаш въпроси, знаеш че можеш да питаш винаги мен, но се съмнявам че ще ти отговоря по-добре от него и все пак ще гледам да ти помагам както мога.
    Изправих се и загледах фонтана, водата подскачеше леко и образуваше чудни форми. В деня когато Никс ме дари със всеки един елемент, най-много се зарадвах на водата, през цялото си време в старото си училище мечтаех да владея този тъй прекрасен елемент.
    Вдигнах ръка и бавно накарах водата да се вдига по-високо и по-високо, но в момента в които се сетих че не съм сама, бързо я накарах да заеме предишхото си положение.
    -Е, ти предполагам си уморена и искаш да си легнеш, но ако желаеш ела с мен имам малко работа в учителската стая.-казах аз и се усмихнах на момичето.

    Поправено
    By: Дулсе-Мария
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Кейт Фелър
    Шести курс
    Кейт Фелър


    Posts : 74
    Join date : 20.04.2010

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeВто Май 25, 2010 12:08 am

    -Оу,напротив!Не съм уморена,даже се чувствам по-добре от преди.И да,искам да дойда с вас!-отговорих `и аз.-И аз също се надявам този човек...ъъъ...тоест вампир да дойде колкото се може по-скоро.Наистина,ама наистина се радвам,че имам нова дарба.Все още се чудя каква е тя,но се надявам скоро да разбера.Мисля скоро отново да се върна тук и да попитам Никс каква е дарбата ми.-започнах да размишлявам на глас,но не ме интересуваше.-Надявам се скоро да дойде този прословут вампир.-казах още веднъж и се запътихме към учителската стая.
    Върнете се в началото Go down
    Джейдън Блейд
    Учител по Бойни изкуства; Владее елемента "Огън"
    Джейдън Блейд


    Posts : 30
    Join date : 09.06.2010
    Age : 32
    Location : Somewhere in space and time

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeПет Юни 11, 2010 12:28 am

    Имах малко време след часа си, затова реших да изляза навън. Разхождах се безцелно и накрая се озовах пред храма на Никс. Реших да си почина, седнах до фонтана и си извадих един сандвич, който бях взел от столовата. Реших, че ще ми е по- вкусен препечен, затова призовах пламъче от показалеца си и надвесих сандвича над него. Докато извършвах кулинарните си експерименти наблюдавах хората, които влизаха и излизаха от храма.
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeСъб Юни 12, 2010 1:16 am

    Отново бях дошла пред храма, нещо което и аз не разбирах винаги ме водеше тук.
    Най-вероятно щях да вляза вътре, но на една пейка видях учителя по бойни изкуства и реших да поговоря с него. Пригладих дългата си рокля и с уверена крачка тръгнах към него
    - Здравей- простичко казах аз, сега не ми бе до любезности
    - Може ли да седна до теб- усмихнах се и белите ми зъби отразиха луната
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Джейдън Блейд
    Учител по Бойни изкуства; Владее елемента "Огън"
    Джейдън Блейд


    Posts : 30
    Join date : 09.06.2010
    Age : 32
    Location : Somewhere in space and time

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeСъб Юни 12, 2010 2:27 am

    - И ако това не е любимата ми учителка! - възкликнах аз.
    - Изглеждаш зашеметяващо, както винаги. Седни, разбира се.

    В този момент ми замириса на изгорено. Дотолкова се бях разсеял, че неволно бях изпепелил сандвича.
    - Извинявай за това...- казах аз и захвърлих остатъка от закуската ми в близкото кошче.- Такъв фин контрол над огъня не ми е по вкуса. Кажи, какво те води насам?
    Върнете се в началото Go down
    Айша Блейд
    Учител по Митология; Владее елемента "Вода"
    Айша Блейд


    Posts : 48
    Join date : 09.06.2010
    Age : 28

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeСъб Юни 12, 2010 2:31 am

    След часа с третокупсниците реших да почета книга пред храма. Книгата която четях в момента се казваше "Къде има минотаври?" Имах една идея за петокурсниците, но не знаех дали ще може да бъде осъществена. Както и да е сега нямаше как да мисля за това. Часът ми при третокурсниците беше много приятен. Бях очарована колко мили деца са се събрали в този клас. Чудех се, дали няма да е добре и на тях да им подготвя нещо специално. Но какво... Египетската митология, която те изучават тази година не е една от най - интересните поне според мен, но мога да се опитам да направя нещо като пиеса. Мразя стандартните начини на учене...
    Та както и да е, когато стигнах до храма, там ме очакваше изненада - Катейша и брат ми. Приближих се до тях и казах:
    - Какво ви води насам. приятели мой. И още нещо. Защо тук мирише на изгоряло... Question
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeСъб Юни 12, 2010 2:57 am

    Засмях се когато сандвича се запали и сиднах до Джейдън
    - Не съм сигурна, просто исках да мина през храма и когато те видях нямаше начин до прохусна- рекох аз и се усмихнах. Тогава чух гласа на Айша и усмивката ми стана по широка
    - Здравей, можеш сама да се сетиш защо мирише така- засмях се тихо
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Джейдън Блейд
    Учител по Бойни изкуства; Владее елемента "Огън"
    Джейдън Блейд


    Posts : 30
    Join date : 09.06.2010
    Age : 32
    Location : Somewhere in space and time

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeСъб Юни 12, 2010 3:39 am

    -Здрасти, Ай. Тъкмо пак използвах суперсили за неща от всекидневието- казах аз.
    И да, пак подпалих нещо- и посочих с палец към тлеещия сандвич в кошчето зад гърба си.
    - Как мина урока? На моите им изкарах ангелите- особено на новите. Мисля, че ги "запалих" по предмета.- засмях се аз
    Върнете се в началото Go down
    Айша Блейд
    Учител по Митология; Владее елемента "Вода"
    Айша Блейд


    Posts : 48
    Join date : 09.06.2010
    Age : 28

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeСъб Юни 12, 2010 3:50 am

    -А като говорим за запалване - подхванах аз - кошчето гори...

    И понеже не исках пак да става пожар в училището, взех малко вода от бризкия фонтан и изгасих пламъка, който тъкмо беше започнал да се разгаря.

    - Ти кога ще спреш да си играеш с огъня! Уж си по-голам пък я се виж. Печеш си сандвич насред парка. Ха! Докога трябва да ти повтарям да спреш. Нямаш ли малко разум в главата. А иначе да имате някои идеи за следващия ми урок с третокурсниците. с тях съм египетска митология и нищо не мога да измисля. А, Кати, как я караш между другото? Нещо ново при теб?
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeСъб Юни 12, 2010 4:00 am

    Можеше да се каже че само разговорите с тях двамата ме успокояваха, поне те се държаха приятелски, а не служебно или по-зле с уважение. Котато бях с тях можех да бъда старата Катейша
    - При мен всичко е както преди- отговорих аз с усмивка
    - Бях забравила че и аз не съм си подготвила уроците- въздъхнах, обичах това което правех, но нещо ми липсваше или някой и аз не знам, но затова леко се бях отпуснала в последни дни
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Джейдън Блейд
    Учител по Бойни изкуства; Владее елемента "Огън"
    Джейдън Блейд


    Posts : 30
    Join date : 09.06.2010
    Age : 32
    Location : Somewhere in space and time

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeСъб Юни 12, 2010 3:05 pm

    - Я не се заяждай- промърморих на сестра ми.
    -Трябва да се поддържам във форма. За урока ти, защо не им донесеш мумия, гигантска кобра, сфинкс или нещо от сорта? Тъкмо няма да умрат от скука.
    - Ааа, Катейша, другата седмица в киното ще дават някакъв нов филм. Изглежда интересен. Ай, ти също можеш да дойдеш.
    Върнете се в началото Go down
    Инстина Калиопе Стинкс
    Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали
    Инстина Калиопе Стинкс


    Posts : 577
    Join date : 11.04.2010
    Age : 28
    Location : between everywhere at the middle of nowhere

    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 3:46 am

    Засмях се когато Джей предложи как да проведе Аш часа си.
    Прав беше, учениците нямаше да умрат от скука, но имаше голяма вероятност да умрат от нещо друго.
    - Аз искам да дойда, но не знам дали ще мога- отговорих аз на въпроса за киното
    Определено ми се искаше да изляза с приятели и да се забавлявам, така определено щях да забравя грижите си, но за жалост не бе толкова лесно.
    - Ами ти Аш?- попитах и зачаках с нетърпение отговора й
    Върнете се в началото Go down
    http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
    Sponsored content





    Пред храма Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Пред храма   Пред храма Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Пред храма
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
     Similar topics
    -
    » Пред храмът

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Училището за вампири :: Храмовете :: Храмът на Никс-
    Идете на: